מדורי תוכן

ראשי | רוחניות | אהבה רוחנית | זוגיות טובה כמו כוס קפה טוב

זוגיות טובה כמו כוס קפה טוב

זוגיות טובה כמו כוס קפה טוב זוגיות טובה כמו כוס קפה טוב

רובינו לא מעיזים לומר את רצונותינו וציפיותינו מחשש שנתאכזב, ואז אנו שותקים, מקווים, מצפים לנס ומתאכזבים. ניתן להכין מתכון לזוגיות בדיוק כפי המרשם להכנת כוס הקפה הנכונה.לקפה יש ריח משגע וטעם נפלא אך ורק אם הוא עשוי לפי איך שאנו אוהבים.
בחיי היומיום עם אנשים זרים וגם קרובים ברור לנו שכדי שנדע מה הם רוצים עלינו לשאול אותם. למשל איך אתה שותה את הקפה? ברור לכולם שכל אחד אוהב לשתות קפה בצורה שונה עם סוכר, בלי סוכר, עם הרבה חלב, מעט קפה, הרבה קפה. אנחנו לא מתווכחים עם האורח ומנסים להגיש לו בדיוק את הקפה אותו הוא אוהב. 

אז אם בסוגיה כ"כ פשוטה כמו קפה נפתחו בתי קפה שכל התמחותם היא סוגים שונים מהמשקה הזה, והכל מותר, ולכל אחד מותר להעדיף סוג מסוים קפוצ'ינו או אספרסו. מדוע כאשר מגיעים לשאלה מורכבת כמו זוגיות, כל יועץ הופך מומחה וכל קוראת בקפה נחשבת למומחית לזוגיות. כמו שאתם בודקים את מומחיותה של מכונת הקפה האיטלקית, כך רצוי להפקיד את הזוגיות שלכם בידיים מנוסות ומקצועיות.

אם ברור לנו שכדי לענג את מקורבינו עלינו לשאול ולדייק בהעדפותיו בקפה. למה כאשר מגיעים לזוגיות מתחילים לדבר בשפה לא ברורה ברמזים ובסימני שאלה. מדוע האישה מצפה שבן זוגה יפתיע אותה, אבל לא מנדבת לו מידע איך ומה היא אוהבת. האם יש לו יכולת ניחוש או קריאה בקמטי הפנים? ברור שאח"כ כשהיא מאוכזבת הקמטים מופעלים היטב ואז הוא מבין את כוונתה היטב.

כאשר הבעל חוזר עייף מהעבודה בשעות הערב והוא חוזר מלא ציפייה לתשומת לב, מזון, התייחסות או מעט אמפתיה, אך אינו מגדיר זאת במילים. אשתו שעייפה גם היא מעמל יומה, אין בכוחה לעסוק במשחק הניחושים ולהבין למה מצפה בעלה. מדוע אינו יכול לומר זאת במילים ולבקש את מה שרוצה. רובינו לא מעיזים לומר את רצונותינו וציפיותינו מחשש שנתאכזב, ואז אנו שותקים, מקווים, מצפים לנס ומתאכזבים.

איך ניתן להכיר את בן זוגנו? אפשר לערוך כמובן שיחות ישירות של הכרות, לברר, לשאול ולא להתבייש. לומר את שחשקה נפשנו, זה לא מפחית מערכה של המתנה או ההפתעה להפך, מעצים אותה. כי עדיף לקבל משהו שאתה אוהב מאשר ...

ניתן להכין מתכון לזוגיות בדיוק כפי המרשם להכנת כוס הקפה הנכונה. במתכון זה תרשמו בדיוק מה אתם אוהבים, באיזה מינון, באיזו תכיפות, מה הציפיות שלכם, רצונותיכם ומשאלותיכם. ניתן בקלות על ידי תקשורת נכונה לשפר את הזוגיות.

באהבה והצלחה

ליצירת קשר ופרטים מלאים על טלי גרברציק

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


894 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אהבה רוחנית, אהבה עצמית, ייעוץ זוגי, יעוץ זוגי, זוגיות טובה, טלי גרברציק, מטפלים זוגיים, מטפלים-זוגיים, מטפלת זוגית, מטפלת-זוגית, אהבה כואבת, אהבה לנצח, אהבה נכזבת, אהבות ושקרים, אהבות ראשונות, אחוזי אהבה, איך להחזיר אהבה, איך להחזיר אהבה ישנה, איך למצוא אהבה, איך למצוא בן זוג, ייעוץ זוגי בחיפה, ייעוץ זוגי בחיפה, ייעוץ זוגי במרכז, ייעוץ זוגי בצפון, ייעוץ זוגי דתי, ייעוץ זוגי חינם, ייעוץ זוגיות, יעוץ זוגי באר שבע, יעוץ זוגי בבאר שבע, יעוץ זוגי בירושלים, יעוץ זוגי בצפון, יעוץ זוגי דתי, יעוץ זוגי לדתיים, יעוץ זוגי מיני, יעוץ זוגיות, משבר בזוגיות, משבר זוגיות, סדנאות זוגיות, סדנת זוגיות, קבלה זוגיות, קנאה בזוגיות, קנאה בין בני זוג, יחסים בין בני זוג, יחסים וזוגיות, ייעוץ זוגי בדרום, שתיים שהם אחד, חצי שני, איך להכיר בן זוג, אתר זוגי, פנויות, פנויים ופנויות, פנויים פנויות 50, פנוים ופנויות, פנוים פנויות

תן ציון למאמר זה

5.00