מדורי תוכן

ראשי | רוחניות | אהבה רוחנית | למצוא אהבה

למצוא אהבה

למצוא אהבה למצוא אהבה

נניח שאת יוצאת באותו יום, לשני דייטים שונים. כל אחד מהם עם בן זוג אחר כמובן. שני הגברים שפגשת נראים טוב, רציניים ולא באו בשביל לשחק איתך משחקים. אבל, כשהלכתם יחד ברחוב, אחד מהם בעט בגור חתולים קטן. במי מהם תבחרי?בואי נעשה את זה קל, נניח שאת יוצאת באותו יום, לשני דייטים שונים. כל אחד מהם עם בן זוג אחר כמובן. שני הגברים שפגשת נראים טוב, רציניים ולא באו בשביל לשחק איתך משחקים. אבל, כשהלכתם יחד ברחוב, אחד מהם בעט בגור חתולים קטן.

במי מהם תבחרי?
עם מי יש יותר סיכויים שתצאי לדייט שני?
למה?

איך העיקרון של הטוב עובד במציאות?
כמו שבטח כבר הבנת, מהרעיון שמוצג כאן, אנשים נמשכים לטוב. אנחנו תמיד נמשכים בצורה הרבה יותר חזקה, לאנשים שיש להם איכויות של טוב פנימי.

את ורוב בני האדם יעדיפו להיות בחברתם של אנשים נדיבים על פני קמצנים. מעדיפים להיות ליד מישהו שיכול להבין ולהקשיב להם מאשר להיות חבר של אדם ביקורתי ושופט. טוב לנו יותר עם אדם תומך, אכפתי ומפרגן מאשר עם אדם שקנאה ומניפולציות הן דרך החיים שלו. אנשים מעדיפים לצאת עם מי שנעים להם איתו. שעושה להם להרגיש טוב.

אז למה לא לבעוט בחתולים בדייט ראשון?
כי תמיד נעדיף להיות ליד מי שיכול לרגש אותנו בעדינות נעימה. ליד מי שיש בו עוצמה ועומק פנימיים. 

כל אדם, גבר או אישה, שיכולים לראות ולהרגיש רחמים על גור חתולים, יש סביבם משהו עדין באוויר, כשאת ליד אדם כזה, את יכולה לדעת מעט יותר, על הדרך בה, מאוחר יותר, יהיה לו איכפת ממך. איך הוא ירגיש אותך, היכולת שלו לדעת אם את צריכה או פגועה או סתם רוצה חיבוק עכשיו.  הכל שייך לאותו המקום בדיוק. וזה לא באמת קשור קשר ישיר לחתול. זה קשור לאיכות של הטוב שיש באדם. וזה קשור לרצון הגדול שלך, שבעדינות ובשקט מוחלט מתחבר לשם, הרצון שלך, לאהוב ולהיות נאהבת ובעיקר שיהיה לך טוב. 

את לא רוצה, חולמת ומקווה למצוא אהבה מכאיבה, או אהבה שתרגישי בה  בדידות וחוסר ביטחון. את לא רוצה שישקרו לך או שיבגדו בך או שסתם יכאיבו לך בלי לשים לב, בלי להבין או להרגיש בכך בכלל. (דבר שקורה לא מעט במערכות יחסים רומנטיות בין בני אדם). אם את רוצה טוב ואהבה – ואין לך מושג מה זה הטוב שיש בך כבר עכשיו או מה זה טוב בעינייך. את בבעיה.
 
למה בעיה?
טוב – הוא דבר יחסי, יכול להיות שחתולים זה לא נוגע בך ויכול להיות שזה הקו האדום בבן הזוג לדעתך.
הבלבול שלנו וחוסר ההבנה גורמים לעקרונות החשובים להיבלע, בלי שנשים אליהם לב בכלל. חוקים שאת יכולה להפעיל בתוך המציאות, בצורה הגיונית וחכמה כדי שיעזרו לך למצוא אהבה אמיתית, בקלות ובדרך הכי נעימה וטובה.

זה לא רק חתולים, שהוא בועט או לא בועט בהם שמודדים את הקו האדום שלך בזוגיות.
אם אמרנו שכאב זה לא טוב, את לא רוצה שיכאב לך נכון? אם אמרנו שחוסר ביטחון לא עושה לך טוב, אם אמרנו שאת רוצה להרגיש שדואגים לך, שאיכפת ממך, שאת חשובה, שרוצים להיות איתך.

ההצעה היחידה שיש לי עבורך ממש עכשיו, כאן, כבר במאמר הזה, היא לבדוק מהם הקווים האדומים שלך. או מה היחס שלך לטוב. איך את מודדת אותו?
אם הוא לא מתקשר כמה ימים? זה עושה לך הרגשה טובה או לא? אם הוא אומר לך שהוא עסוק ולא מסביר? אם הוא לא נראה לך רציני? אם את מרגישה שניצלו אותך? אם את מרגישה שלא נותנים לך מספיק? אם את מרגישה שהוא לא יודע להראות לך חום ואהבה כמו שאת חושבת שאת צריכה? אם את חושבת שהוא ישתנה, ששיחות יסדרו את הדברים, שעד שהדברים ישתנו, את צריכה להשלים?

אם כבר בדייט הראשון את מרגישה את הדבר הזה הלא ברור, שאין לו הסברים, באווירה סביבך, באוויר ואת ממשיכה לדייט שני, בכל זאת, כי... ? למה? טוב לך? לא טוב לך? ביחס למה את קובעת מה טוב ונכון לך ומה לא?

לסיכום, עשיתי לך את השאלה בפתיחה נורא קלה בהירה וברורה. אבל מה קורה אם למשל, אותו אחד שבעט בחתול ההוא, הוא איש נורא חכם ומוכשר, חתיך הורס, גבוה, יש לו דירה משלו במרכז תל אביב, והוא מתאהב בך מייד? הוא רציני, הוא לא מחפש לשחק משחקים, הוא רוצה שהדברים ביניכם יהיו ברורים, לא יוצאים עם אחרים, מתקשרים מתי שרוצים, הוא אומר לך שחד משמעית מהיום והלאה, הוא כאן בשבילך. הבעיה היחידה שלו היא שהוא "רק" בועט לפעמים בחתולים. במה היית בוחרת אז? ואיך נכנס פתאום "הרק" הזה לבחירה שלך?

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1557 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אהבה רוחנית, אהבה עצמית, טיפול משפחתי, למצוא אהבה, אסטרולוגיה ואהבה, אסטרולוגיה לאהבה, אסטרולוגית אהבה, אהבה אפלטונית, אהבה בקבלה, אהבה וזוגיות, אהבה חינם, אהבה כואבת, אהבה לנצח, אהבה נכזבת, אהבות ושקרים, אהבות ראשונות, אחוזי אהבה, איך להחזיר אהבה, איך למצוא אהבה, איך למצוא בן זוג, איך מוצאים בן זוג, איך מחזירים אהבה, אימון לאהבה, אימון לזוגיות, אתרי אהבה, בדיקת אהבה, האהבה הראשונה, האם אנחנו מתאימים לפי שמות, החזרת אהבה, החזרת אהבה לפי הקבלה, החזרת אהבה קבלה, הכרויות, היכרויות לנוער, היכרויות לנכים, היכרויות לנשואים, היכרויות לנשים, היכרויות נשואים, היכרויות ערבים, היכרויות פרק ב, היכרויות רוסים, היכרויות רוסית, היכרות דתיים, היכרות לדתיים, היכרות נשים, היכרות רוסיות, היכריות, הכרויות 50, הכרויות jdate, הכרויות אונליין, הכרויות אוקראינה, הכרויות אינטימיות, הכרויות אקדמאים, טיפול זוגי בצפון, טיפול זוגי בתל אביב, טיפול זוגי בתל אביב, טיפול זוגי המלצות, טיפול זוגי ומשפחתי, טיפול זוגי חיפה, טיפול זוגי לצפייה ישירה, טיפול משפחתי וזוגי, טיפול פסיכולוגי זוגי, טיפולים זוגיים, טיפולים זוגיים, לימודי טיפול משפחתי, לימודי ייעוץ זוגי, לימודי יעוץ זוגי, מטפל משפחתי, סדנא זוגית, סדנא זוגית, סדנה זוגית, מעיין דגן, מעיין דגן

תן ציון למאמר זה

0