מדורי תוכן

ראשי | רוחניות | אהבה רוחנית | מי המציא את החוקים של הדייטים?

מי המציא את החוקים של הדייטים?

מי המציא את החוקים של הדייטים? מי המציא את החוקים של הדייטים?

מי לדעתך יצר וכתב את החוקים האלה של הדייטים? של ההיכרויות? של מה מותר ומה אסור לעשות בדייט ראשון? את כל האיך להיות ואיפה ומתי ומה נכון ומה לא.מי לדעתך יצר וכתב את החוקים האלה של הדייטים? של ההיכרויות? של מה מותר ומה אסור לעשות בדייט ראשון? את כל האיך להיות ואיפה ומתי ומה נכון ומה לא. 

החברה שלנו כולה יצרה סוג של פאנטום לא נראה – ההוכחה הטובה ביותר היא שהמוני בני אדם חיים לפי הקודים והחוקים האלה. ולא, כנראה שהחוקים האלה לא באמת עובדים מצוין. 

כל זמן שכחברה, המוני בני אדם לא מצליחים להגשים, לממש ולמצוא אהבה אמיתית וטובה משמעו של דבר שמשהו בתפיסה ובדעה הכללית, בהלך המחשבה החברתי, לא מצליח לענות על השאלה הגדולה – מהי הדרך הכי נכונה, הכי אמיתית והכי טובה, מרגשת וקלה למצוא אהבה?

במה את בוחרת להאמין? 
אם למשל, את חושבת שאת נקשרת מהר מידי. אם את חושבת שזו תכונה שלא באמת טובה בך. מה שאת גורמת הוא לעצמך להיות חלשה הרבה יותר ממה שאת. הבעיה בכל הסיפור הזה, היא שאת באמת מאמינה בזה. 

במקום להרגיש שיש בך משהו אחר ושונה, ולהבין מה זה, את מנסה להעלים חלק מדהים אמיתי ויפה שלך, מנסה לשלוט במה שקשור לדבר הכי טבעי וקל שיש בך. 
למה? כי מישהו שלא באמת, יודע כלום על הכוח העצום והמדהים שיש באהבה אמר, או כתב על זה פעם מזמן, איפה שהוא.

מי באמת רוצה לחיות עם אדם מרוחק וקר? מי רוצה שיגידו לו שהאדם שהוא נורא רוצה להיות איתו היום בערב, לא יכול כי הוא עסוק- כי זה החוק - כי אסור - כי זה מעיד על תלות?

להיות בתוך הכוח של האהבה
לרצות להיות ליד מי שאתה נמשך אליו, יוצר משהו באוויר, עדין, מרגש ומסעיר כמו קסמים. זה יכול לקרות לך, אפילו אחרי דייט אחד. זה להיות בתוך הכוח של האהבה, של האושר, של השמחה. לעבור לצד של הטוב של מה שיש. לחיות בצד המלא, בצד של האמת. (וזה בסדר, אפשר ללמוד את זה, להיות שם זה קל וזורם, אני מבטיחה לך).

ללמוד איך לעבור מהצד של האין אהבה, של המחסור ושל הריק. לצד השני של החיים שלך. החלק בך שבוחר באהבה ולא מרגיש שהוא צריך לעשות דברים שמונעים מפחד. אם תקשרי מהר מידי, יכול להיות, שהוא ירגיש מחנק? אם את פוחדת מזה, מה את עושה? את עושה הפוך מאהבה, מנסה לשלוט בעצמך, לשים גבולות. להיזכר בכל הפגיעות שנפגעת עד היום, מתרחקת... מאיזה מקום את פועלת? מביטחון והרגשה טובה של אהבה או מפחד שהיא תיעלם לך?

הכוח של האהבה, נובע גם ממך – שייך בעיקר לך. היכולת לאהוב קיימת בך כל הזמן. מה שאנחנו עושים כאן זה לתת לך ידע, להבין עוד, להתנסות ולהרגיש שאת יכולה  ואת פורצת את הגבולות והמחסומים של הלב והחיים שלך.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


841 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אהבה רוחנית, מציאת זיווג, אהבה עצמית, מציאת זוגיות, טיפול משפחתי, מי המציא את החוקים של הדייטים, אסטרולוגיה ואהבה, אסטרולוגיה לאהבה, אסטרולוגית אהבה, אהבה אפלטונית, אהבה בקבלה, אהבה וזוגיות, אהבה חינם, אהבה כואבת, אהבה לנצח, אהבה נכזבת, אהבות ושקרים, אהבות ראשונות, אחוזי אהבה, איך להחזיר אהבה, איך להחזיר אהבה ישנה, איך למצוא אהבה, איך למצוא בן זוג, איך מוצאים אהבה, איך מוצאים בן זוג, איך מחזירים אהבה, אימון לאהבה, אימון לזוגיות, אתרי אהבה, בדיקת אהבה, האהבה הראשונה, האם אנחנו מתאימים לפי שמות, החזרת אהבה, החזרת אהבה כישוף, החזרת אהבה לפי הקבלה, החזרת אהבה קבלה, ספין דייט, ריצ דייט, אתרי שידוכים, אתרי שידוכים לדתיים, ביחד שידוכים, בנין עולם שידוכים, ברסלב שידוכים, מציאת בן זוג, מציאת בת זוג, חילופי זוגות, חילופי זוגות דתיים, מחפש אהבה, מחפשת אהבה, מחפשת בן זוג, טיפול זוגי בצפון, טיפול זוגי בתל אביב, טיפול זוגי בתל אביב, טיפול זוגי המלצות, טיפול זוגי ומשפחתי, טיפול זוגי חיפה, טיפול זוגי לצפייה ישירה, טיפול משפחתי וזוגי, טיפול פסיכולוגי זוגי, טיפולים זוגיים, טיפולים זוגיים, לימודי טיפול משפחתי, לימודי ייעוץ זוגי, לימודי יעוץ זוגי, מטפל משפחתי, סדנא זוגית, סדנא זוגית, סדנה זוגית, מעיין דגן, מעיין דגן

תן ציון למאמר זה

5.00