מדורי תוכן

הילינג

הילינג הילינג

הילינג הינה אומנות ריפוי ע"י העברת אנרגיות מאדם אחד לאדם אחר, פעמים רבות באמצעות הידיים, מה שנקרא "ידי חשמל".הילינג הינה אומנות של הריפוי על ידי העברת אנרגיות מאדם אחד לאדם אחר, פעמים רבות באמצעות הידיים, מה שנקרא "ידי חשמל".
האנרגיה המועברת היא "אנרגיית החיים", הפרנא, לפי התפיסה היוגית, או הצ'י לפי התפיסה הסינית.

לגבי מהות תהליך הריפוי יש חילוקי דעות. יש הטוענים כי מצב מחלה נובע מתוך חוסר איזון אנרגטי של הגוף, ושהמרפא בסך הכל מאזן את הפציינט כדי שיכול לקלוט טוב יותר את האנרגיה מהמאגר הקוסמי. יש הטוענים שהאנרגיה מועברת ישירות מאדם אחד לשני.

בהילינג ישנם גם גישות שונות, ישנה הגישה של ההילינג הספיריטואלי, שהינה העברת אנרגיות על ידי ישויות שמעבר באמצעות המרפא המשמש במקרה זה כמדיום, וישנו גם הילינג באמצעות אמונה, המקובל עד היום בכנסיות במערב, כאשר תוך כדי תפילה ושירה עד כדי אכסטזה, המרפא קורה לכוח עליון שירפא אנשים שבקהל, כולל אפילו משותקים או עיוורים וכו'.

ישנם גם שיטות של הילינג עצמי, ושל הילינג באמצעות שליחת מחשבה לפציינט הנמצא מרחוק, בדרך כלל על ידי קבוצת אנשים. בארץ ניתן ללמוד כיום שתי שיטות של העברת אנרגיות: "אנרגיה אוניברסלית, ושיטת הרייקי" שמקורה ביפן.


ליצירת קשר ופרטים נוספים על גילה בויום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


9070 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הילר, טיפול בהילינג, אנרגיה, אנרגיית החיים, העברת אנרגיות, מדיום, ריפוי באמצעות אנרגיות, תטא הילינג, הילרית, טיהור אנרגטי, ריפוי אנרגטי, גילה בויום, הילינג אנרגטי, הילינג דאנס, הילינג יהודי, הילינג לימודים, הילינג מטפלים, הילינג קבלי, הילרים, וורטקס הילינג, טטה הילינג, לימודי הילינג, מהו הילינג, סדנת הילינג, פורום תטא הילינג, קורס הילינג, קורס תטא הילינג, תטא, תטא הילינג ספר, גלי תטא, טיפול אנרגטי

תן ציון למאמר זה

5.00