מדורי תוכן

ראשי | רוחניות | יוגה ומדיטציה | מדיטציה לטיהור הבית

מדיטציה לטיהור הבית

מדיטציה לטיהור הבית מדיטציה לטיהור הבית

לטהר את הבית ולהתמלא באנרגיות קוסמיות. קחו זמן שבו תהיו חופשיים מטלפונים והפרעות למשך כעשרים דקות.אנא קראו את המדיטציה במלואה לפני שאתם מבצעים אותה.

קחו זמן שבו תהיו חופשיים מטלפונים והפרעות למשך כעשרים דקות.
הודו לכל מי שאתם מאמינים בו ויודעים שהוא עוזר לכם, לבורא עולם, לאור האינסוף, למדריכים הרוחניים שלכם.
בחרו מקום שבו אתם מרגישים הכי נוח בבית, צרו מקום נוח לישיבה על כריות או על כסא..

הדליקו נר, שבו בגב ישר, צמוד אל הקיר או אל הכסא.

במדיטציה אנחנו עוצמים עיניים כדי להיפרד מגירויים חיצוניים, כדי ששום דבר מהסביבה לא ימשוך את תשומת הלב שלנו.

עיצמו את העיניים, קחו כמה נשימות משחררות, מרגיעות, שחררו את שרירי הגוף מכפות הרגליים, שוקיים, ירכיים, אגן, בטן, חזה וגב, זרועות, כתפיים, צוואר ועורף, ראש ופנים. עד שתרגישו שהגוף רפוי ומשוחרר משליטה של שרירים.

נקו את כל המחשבות מהראש. אפשרו למחשבות לזרום החוצה, שלא יפריעו לכם בעבודה שאתם עומדים לעשות. תרגישו כמה כיף זה כשהראש נקי, ריק ממחשבות ומשוחרר.

בתוך כל אחד מאיתנו קיים המקום העמוק של השקט והשלווה. זה המקום החזק ביותר שלנו, שמאפשר לנו לפעול על פי היכולות שלנו. מיצאו את המקום הזה בתוככם והתחברו אל האנרגיות שהוא משדר לכם.
בדמיון שבמחשבה, עשו סריקה על כל הבית, על כל החדרים, ותשמרו את התמונה של כל הבית כולו, לפרטיה, בתוך המחשבה שלכם, בתוך המיינד.

עדיין בעיניים עצומות, תדמו או תראו או תרגישו או תחשבו שקרן של אור כמו קרן של שמש חודרת מתיקרת הבית שלכם אל תוך המקום שאתם יושבים והאור מופץ סביבכם ובתוככם. האור שמגיע הוא האור האינסופי של אהבה ללא תנאי. הוא זורם ומתעצם ועובר מחדר לחדר. לכל פינה שהוא מגיע, הוא מטהר, מנקה, מחזק, ומשאיר את המקום מואר באור של אהבה ללא תנאי.

תעברו בדמיון חדר-חדר, פינה-פינה ותרגישו איך האור זורם וממלא, זורם ומעצים.

תדמיינו את בני הבית שלכם, יושבים יחד איתכם במעגל, ומתמלאים באותו אור אינסופי של אהבה ללא תנאי.

כשתרגישו שהתהליך שלם, קחו נשימה עמוקה דרך האף, תפקחו את העיניים, תישארו לשבת עוד כחמש דקות בעיניים פקוחות, תודו לבורא עולם על האור הגדול, על השפע, הבריאות, האהבה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


740 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מדיטציות, טיהור הבית, מדיטציה לטיהור הבית, מדיטציה קבלית, לנשים, מדיטציה מודרכת, מדיטציה מונחית, מדיטציה נשימ, מדיטציה נתניה, מדיטציה פתח תקווה, מדיטציה ראשון לציון, מדיטציה רחובות, מדיטציה רמת גן, מדיטציה רעננה, מדיטציה תל אביב, מדיטציית, מדיטציית זן, מדיטצית אום, מדריך למדיטציה, מדריך מדיטציה, מדריך מדיטציה, מהי מדיטציה, מוזיקה למדיטציה, מוזיקה למדיטציה להורדה, מפגשי מדיטציה, סדנאת מדיטציה, סדנת מדיטציה, סוגי מדיטציה, סוגי מדיטציות, קבוצת מדיטציה, קורס מדיטציה, שיטות מדיטציה, תובנה מדיטציה, תרגול מדיטציה, תרגילי מדיטציה, חנה אבני

תן ציון למאמר זה

5.00