מדורי תוכן

ביאנקה שיינר

ביאנקה שיינר ביאנקה שיינר

כתבה על ביאנקה שיינר מראשון לציון. מורה לחיים, ומאמנת אישית לילדים, נוער ומתבגרים ומנחת סדנאות להעצמת נשים במסגרת אירועים פרטיים

ID: 6068216811 EX: 577 <!-- https://www.facebook.com/bianca.shainer https://www.facebook.com/BynqhSyynrMmntYldymWnwrLhzmhysyt#_=_ -->


במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את ביאנקה שיינר מראשון לציון, מורה לחיים, ומאמנת אישית לילדים, נוער ומתבגרים ומנחת סדנאות להעצמת נשים במסגרת אירועים פרטיים.

להקשיב, לפתח מודעות לחוזקות האישיות, לזהות את הפונטנציאל ולהרגיש ראוי לאהבה.

ביאנקה, מורה בבית ספר ובעלת תואר M.A. בחינוך וניהול מערכות חינוך, למעלה מ- 26 שנים, מובילה בבית הספר בו היא עובדת את 'פרויקט נחשון' למצויינות. היא משלבת בתהליך, כלים אימוניים וחינוכיים, פורצי דרך, דמיון וידע, הרבה מעבר להוראה קונבנציונאלית. מעבר להיותה מורה ומחנכת בעלת וותק של למעלה מעשרים שנה, ביאנקה היא מאמנת שפיתחה גישה מיוחדת לעבודה עם מתאמנים בכל הגילאים ובעיקר ילדים ומתבגרים. "יש לי את היכולת לתקשר עם בני נוער 'בגובה העיניים', להעביר להם מסר של קבלה וחוסר שיפוטיות ואמונה ביכולותיהם. אני באה ממקום של אמפטיה ואימון מלא במסוגלות שלהם ומעודדת אותם לכיוון של פיתוח בטחון עצמי מחודש".

איך את מפצחת את ה'חומות'? מה הייחוד שלך? לא קל לתקשר עם 'בני הדור הצעיר'...ובכלל לא קל לבצע שינויים בחיים...
"אני מלווה ילדים, בני נוער ומתבגרים. אני מקשיבה להם, מלמדת אותם להקשיב לעצמם, להאמין בעצמם ולהאמין שהם ראויים לאהבה. זה בעצם סוד ההצלחה שלי: לתת  תחושה של אמפטיה וסימפטיה, הכלה, הבנה וקבלה כמו גם חיפוש משותף ומציאת דרך אישית לתקשורת ופתיחות. איך אני עושה את זה? בין היתר, אני עובדת עם סוגים שונים של קלפים טיפוליים, מדיטציה ודמיון מודרך אך עיקר העבודה היא בתחום הרגשי".

תוכלי לתת דוגמה?
"הגיעה אליי אימא לנערה כבת 12. האם סיפרה שהילדה הלכה והסתגרה במשך תקופה ארוכה, עד שהפסיקה יום אחד ללכת לבית ספר... היא לא שיתפה את ההורים בפרטים אבל העובדה הייתה שהיא נשארה בבית יום אחרי יום במשך חודשים. האם סיפרה שהילדה 'ביקרה' כבר אצל מספר פסיכולוגים ומאמנים אבל שום דבר לא השתנה ולא התקדם. כשפגשתי אותה, ראיתי נערה צעירה, חובשת כובע ומסתתרת תחת שכבת שיער פזור המכסה על עיניים כבויות. היא התקשתה/לא רצתה ליצור קשר עיין והבנתי שהיא אכן מאוד סגורה, סקפטית ולא נוטה לשיתוף פעולה. למרות זאת, בשיחה הראשונית שקיימנו, היא הסכימה לנסות תהליך אימוני. לאחר מספר פגישות החלה להיפתח לאט לאט וחלה תזוזה. בהמשך, היא סיפרה על חוויה של הצקות חוזרות ונשנות על ידי קבוצת בנות בבית ספר, תהליך שהלך והקצין והגיע מבחינתה לידי פיתוח חרדות וחוסר רצון ויכולת רגשית לחזור לבית הספר. עבדנו במשך מספר חודשים על שיקום הביטחון העצמי והאמונה בכוחותיה ועל פיתוח מודעות לחוזקות שלה וליכולת שלה להתמודד במצבי לחץ שונים. לאחר תקופה, הדברים החלו להניב תוצאות בשטח. בהחלטה משותפת, הוריה רשמו אותה לבית ספר אחר ושם היא פתחה 'דף חדש'. לאחרונה יצרתי קשר עם המשפחה לברר איך היא מתקדמת. שמחתי לשמוע שהיא השתלבה היטב בבית הספר מבחינה חברתית ולימודית ואף קיבלה תעודת הצטיינות בשני תחומים אלה".

תוכלי לתת דוגמה נוספת?
"לפני כחודשים סיימתי תהליך טיפולי עם בחור בן 17. הבחור סבל, לדבריו, מדחייה חברתית החל מהחטיבה ושנותיו בתיכון. הוא חווה מספר משברים פסיכולוגיים ורגשיים, איבד את בטחונו והאמון העצמי, התחבר לנערים עברייניים ובעלי רקע מפוקפק, רק בגלל שהם הסכימו לקבל אותו ל חברתם ושם הרגיש שייך. עם זאת, הוא חש מתוסכל וכלוא בסיטואציה שלא ניתנת לשינוי. גם בבית הוריו היה לו קשה: אביו, איש קפדן וביקורתי לא חסך ממנו הערות וביקורת שפגעו עוד יותר בביטחון העצמי... אימא שלו הציעה לנסות תהליך אימוני אצלי. הבחור הסכים להגיע אליי. תוך שלושה חודשים, חלה פריצת דרך משמעותית. העבודה אתו התבצעה בעיקר בתחום החברתי והאישי. הדימוי העצמי שלו השתפר במידה רבה וגם הביטחון העצמי הלך וצמח. עולמו הפנימי השתנה מהקצה אל הקצה וגם היחסים בינו ובין אביו השתפרו במידה רבה וחלה ביניהם התקרבות. הוא העיד על כך בפגישת הפרידה ואמר לי: 'אני מרגיש שנולדתי מחדש'".

ביאנקה שיינר מראשון לציון, מדריכה לחיים, מקנה ללקוחותיה כלים לחיים הכוללים התעוררות של תקווה, אמונה בטוב, תחושת ערך עצמי הראוי לאהבה, הקשבה ואמונה עצמית. ביאנקה היא מאמנת בעלת יכולות מקצועיות מוכחות שניחנה במידה נדיבה של יכולת קבלה, הכלה וסימפטיה, מנהיגות וכושר הנעה. גם במסגרת בית הספר בו היא מלמדת, ביאנקה מקיימת 'מעגלי שיח ותוכן' בעלי תכנים של כישורי חיים נחוצים וחיוניים. לאחרונה קיבלה ביאנקה שיינר תעודת הוקרה מבית הספר בו היא מלמדת על פועלה זה.

אם גם לכם יש ילדים, בני נוער או מתבגרים שזקוקים לליווי, 'זריקת עידוד' ושיפור גישה לחיים - יש לכם כתובת!

אתם מוזמנים להתקשר לטלפון המופיע כאן ולהתייעץ עימי.
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285595
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף שיעניין אותך נמצא כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2485 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דמיון מודרך, אימון אישי, קבלה, מודעות, קלפים, קלפים, ביטחון עצמי, דימוי עצמי, קלפים טיפוליים, אמונה, העצמת נשים, מודעות, בטחון עצמי, אימון אישי לילדים, מדיטציה, דמיון, קבלה, אמונה עצמית, אימון אישי, קלפים טיפוליים, ביאנקה שיינר, אמון עצמי

תן ציון למאמר זה

0