מדורי תוכן

אריאלה עודד

אריאלה עודד אריאלה עודד

פינה של רוגע וצמיחה.

ID: 6056003031 EX: 200


אריאלה עודד - פינה של רוגע וצמיחה. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אני שמחים להציג את אריאלה עודד.

אריאלה עודד, תושבת ראש העין, מיסטיקנית בעלת תואר מאסטר רייקי, קרונה רייקי, מתקשרת ומנחת ערבי חוויה, יועצת אישית בדרך היהדות ובאמצעות פתיחה בספר הזוהר ומורה לריפוי קבלי, מודעות וקריאה בקלפי טארוט מנהלת קליניקה ומרכז רוחני בשם 'על כנפי  הרוח' באווירה ביתית אותם היא מגדירה כ'פינה של רוגע וצמיחה' בביתה הפרטי.

בהכשרתה הפורמאלית אריאלה היא מוסיקאית אך במקביל "עולם המיסטיקה והרוחניות כמו גם יכולות תקשור גבוהות, היוו חלק מחיי מאז  ומתמיד". מגיל צעיר חוותה את החיים כ"חוויה מונחית על ידי כוחות עליונים ותוצאה של סיבות עלומות".

איך הגעת לתחום זה כעיסוק עיקרי בחייך?
"מגיל צעיר התחברתי לקבוצות רוחניות שונות ולמדתי את הגישות והתורות השונות להבנת היקום והעולם. רציתי 'לשפר את העולם שלי' באמצעות הידע שצברתי ואחרי הצבא הצטרפתי לאגודת ה- EMIN= אימן שם קיבלת את בסיס הידע הרחב ביותר שהיה זמין באותה תקופה. אז, לפני כשלושים וחמש שנה, תחום המיסטיקה לא היה פתוח ומקובל כפי שהוא כיום... בשלב מסוים, הגעתי גם לשיטת הרייקי ולמדתי עד לתואר מאסטר. בזמנו, סבלתי ממחלות וסימפטומים שלא מצאו את פתרונם ברפואה המערבית (אסטמה, מיגרנות, אלרגיות, אבנים בכיס המרה ועוד). הבעיות נפתרו בזו אחר זו בעזרת טיפול עצמי באנרגיית הרייקי ובעזרתן של חברות מטפלות שמאמינות כמוני בשיתוף פעולה, אחווה ועזרה הדדית.

עם השנים, הסקרנות לא שככה ואני המשכתי לחפש את המהות והתובנות הרוחניות והמיסטיות בחיים. כך, בסופו של דבר, לאחר מסע אישי ארוך שכלל לימודים ממושכים, הגעתי אל המקורות: לומדת יהדות וקבלה מעל 15 שנה ואימצתי אורח חיים דתי. היום, אני עובדת בשיטה רוחנית משולבת המכילה ברובה אלמנטים מעולם היהדות".

את גם משתמשת בקלפי טארוט ומלמדת את השיטה. איך זה מתחבר ליהדות?
"העשייה המקצועית שלי מבוססת על עולם הרוח ועקרונות היהדות. קריאה בקלפים, היא אומנם שיטה שנויה במחלוקת, אולם גם את זה אני עושה ב'ניחוח יהודי' כשהקו המנחה אותי הוא זכות הבחירה של כול אדם באשר הוא. הקלפים הם כלי אחד מתוך מכלול של שיטות ואמצעים להגיע ליכולת איזון בין הרוח, הנפש והפן הפיסי".

מה הכוונה?
"אחד מעקרונות היהדות הוא חופש הבחירה בחיים כמו שמצוין בכתובים: "הכול כתוב והרשות נתונה". במהלך השנים למדתי אצל טובי המורים בתחומם ועסקתי בריפוי קבלי, הילינג, רייקי. בסופו של דבר, נוכחתי לדעת שהכוח הטמון בריפוי באמצעות כוחות הקבלה ותקשור יהודי, כמו גם פתיחה בספר הזוהר – הוא התשובה האולטימטיבית. בתור אישה דתיה אני מאמינה שלנו, היהודים, יש יכולת רוחנית יתרה ויכולות ספציפיות מאוד להתחבר לאנרגיה היהודית שהיא גבוה יותר, בין אם מדובר במטפלים או במטופלים. הוכחה? אני מרגישה ורואה את התוצאות בשטח"...

איפה את מלמדת? מה תוכן הקורסים? למי זה מתאים?
"אני מלמדת קריאה בקלפי טארוט (מתחילים ומתקדמים), חיבור לעולם העל חושי (מתחילים ומתקדמים), ריפוי קבלי, מודעות וחיבור לעולם הפנימי. הלימודים מתאימים לאנשים שרוצים להעשיר את עולמם האישי-פנימי וגם למי שרוצה לעבוד בתחום זה ולעזור לאחרים".

אריאלה עודד, מורה ומנחת קבוצות, גם מעבירה ערבי חוויה לאירועים פרטיים (ערבי רווקות, ימי הולדת, ימי כיף וגיבוש לצוותים בארגונים ומוסדות). היא משמשת גם כיועצת במפגשים פרטניים המבוססים על פתיחה וקריאה בספר הזוהר, המאפשרים לקבל תשובות לשאלות ספציפיות, מיקוד מחדש ובהירות מחשבתית. (המפגשים אינם מיועדים לחיזוי עתידות אלא להכוונה רוחנית). מפגשים מסוג נוסף, אותם היא מקיימת, הינם בעלי אופי טיפולי יותר ומתבצעים בעזרת מדיטציה. במהלכם מתאפשר שחרור חסימות וטראומות ויצירת מציאות חדשה וראויה. אז אם אתם רוצים לפתח מודעות, ללמוד לרפא את עצמכם ו/או את הקרובים לכם באמצעות שיטות מושרשות ביהדות ובקבלה, לחוות חיבור פנימי ולגלות את המהות האמתית שלכם - יש לכם כתובת!

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר ופרטים נוספים על אריאלה עודד חייגו עכשיו: 072-2285520
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף שיעניין אותך נמצא כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2140 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קריאה בקלפי טארוט, מיסטיקנית, מודעות, מתקשרת, מאסטר רייקי, מודעות, רייקי, פתיחה בספר הזוהר, מתקשרת, אריאלה עודד, קרונה רייקי, יועצת אישית בדרך היהדות, מורה לריפוי קבלי, ריפוי קבלי

תן ציון למאמר זה

0