מדורי תוכן

מירי שרל

מירי שרל מירי שרל

מגע של אהבהמירי שרל - רפלקסולוגיה, דיקור סיני, רייקי, טיפולי קוסמטיקה ועוד.

מירי שרל - מגע של אהבה. אנחנו שמחים לראיין במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי את מירי שרל, רפלקסולוגית בכירה מטפלת ברייקי ומעניקה טיפול פנים יפני המשלב עיסוי ודיקור, הקליניקה שלה ממוקמת בבאר יעקב. מירי, בעלת ניסיון בתחום, מאבחנת דרך כפות הרגליים ובעזרת טיפול בלחיצות ועיסוי עדין של כפות הרגלים מביאה לריפוי של מחלות ומכאובים. כמו כן היא משלבת בטיפול שיטה שנקראת רייקי, מירי אומרת ש"השילוב של רייקי ורפלקסולוגיה מאפשר להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר".
טיפול פנים יפני הינו טיפול לחידוש והחייאת עור, מיצוק העור והפנים ללא צורך בניתוחים או הזרקות של חומרים שונים.
 
את אהבתה לתחום הרפואה המשלימה טיפחה במשך שנים עד שהעזה ולמדה את הנושא בצורה מסודרת במכללת "תלתן", בוגרת הקורס לטיפול פנים יפני במכללת "תהילה",  וכרגע לומדת במכללת תהילה קורס דיקור.
בין מטופליה ניתן למצוא מבוגרים ובני נוער הסובלים מסימפטומים שונים, המבריאים במהירות, תחת כפות ידיה המקצועיות. עסקה במשך תקופה ארוכה בספרנות וריכוז בחינות בגרות בבתי ספר תיכוניים.
אפשר לומר שהיא רפלקסולוגית נלהבת, למרות שבעבר תחום עיסוקה העיקרי היה בעיקר ספרים וניירות.

מה סוד ההצלחה שלך?
"אני מאוד אוהבת לעבוד עם אנשים במיוחד כאשר מדובר בלעזור להם להרגיש יותר טוב עם עצמם ולהירפא מכאבים מיותרים, דלקות ועוד. כשאדם לא חש בטוב הוא זקוק לטיפול נכון כדי להחזיר את הבריאות לגוף ולחיות מתוך שמחה ובריאות. השילוב של רייקי ורפלקסולוגיה מאפשר לי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר. בעזרת הטיפול פנים יפני בשילוב עיסוי ודיקור פנים אני מעניקה ללקוחות שלי את הזוהר ומיצוק העור, ההרגשה שטיפלתי ועזרתי לאנשים מעניקה לי את הריגוש ואת הרצון להמשיך לטפל".

למה דווקא תחומים אלה?
"רפלקסולוגיה הינה תחום מרתק שמטפל בכל הממדים שלנו כבני אדם. מבחינה פיזית הטיפול מתמקד ברגליים שעליהן אנו מעמיסים את כל משקל הגוף ושנושאות אותנו במצב זקוף. מצד שני, התבוננות בכפות הרגליים משקפת לא רק את המצב הגופני אלא גם את אורח חייו של האדם, בעיות שונות שיש לו וגם תכונות אופי. הטיפול ברפלקסולוגיה מהווה כלי יעיל במיוחד לטיפול והקלה על כאבים וגם זירוז ריפוי בעיות בריאות מעיקות, כמו גם שחרור ממתחים ולחצים שכולנו סובלים מהם במידה כזאת או אחרת. הרייקי (וכל כל הטיפולים האנרגטיים) עובדים ברובד הרגשי והרוחני. אנרגיות הן משהו שלא רואים אבל- בהחלט מרגישים. לא צריך להאמין כדי להרגיש ולחוות את התחושה המתלווה למי שעובר טיפולים כאלה".

מה הופך את הרפלקסולוגיה לשיטה יעילה כל כך?
"הרפלקסולוגיה היא שיטה מיוחדת במינה מכמה סיבות. ראשית היא שיטה פשוטה וטבעית שניתן לבצע אותה ללא כלי עזר. אין לשיטה תופעות לוואי והיא לא יכולה להזיק אלא רק להועיל. השיטה נעימה ולא פולשנית ומשמשת גם לרפואה מונעת. הטיפול נעשה על ידי עיסוי ולחיצות בכפות הרגליים של המטופל על ידי הידיים של המטפל. אחד היתרונות של הרפלקסולוגיה - היותה בראש ובראשונה, כלי אבחוני מדהים בדיוקו. שמה – רפלקסולוגיה, נלקח מהמילה הלועזית 'רפלקשיין' שפירושה השתקפות. כידוע, כפות הרגליים מבטאות, ללא מילים, את מהותו הפנימית והפיזית של האדם ומאפשרת לראות דפוסי התנהגות וחשיבה התורמים או מעכבים אותנו. צורת הרגל והבהונות, הקימורים, אורך הבהונות והזוויות שלהן, הצטברויות של עור יבש ויבלות, מרקם העור וצבעו, גמישות המפרקים וכו' כל אלה מספקים למטופל המיומן ידע עצום שיכול לשמש לאבחון מקור הבעיות ולאחר מכן לטיפול ולקדם תהליכים של ריפוי והחלמה".

איך זה קורה?
"עיסוי ולחיצות המתבצעות באופן מקצועי יוצרות תחושת שלווה והרפיה עמוקה שהמטופל חווה בעת הטיפול. לעיתים קרובות, המטופל שוקע במצב של 'גלי אלפא' – שהוא מצב בין ערנות לשינה, ויש רבים שאפילו נרדמים לתוך שינה עמוקה ומרגיעה במיוחד... לחצים ומתחים בחיים הם אומנם בלתי נמנעים אולם הסכנה הטמונה בהם שלאורך זמן הם מסוגלים לא רק לפגום בתפקוד התקין של מערכות הגוף השונות אלא גם 'לייצר' מחלות. אדם עייף ומותש גופנית ורגשית, אינו מסוגל לחשוב בצלילות, המערכת החיסונית שלו נחלשת, הערוצים האנרגטיים שלו נחסמים והוא נמצא במצב של סבל ברמה כזאת או אחרת. ללא טיפול מתאים, בשלבים מתקדמים, הגוף מגיב לתופעות אלה על ידי פיתוח בעיות בריאותיות שונות וכאבים. באמצעות רפלקסולוגיה ניתן לטפל ולרפא מצבי חוסר איזון בכל איברי הגוף הפיזי וגם בתחום הרגשי, החל מבעיות בשלפוחית השתן, קיבה, ריאות וחזה, עיניים ואוזניים, איברים פנימיים ועוד. כמובן שגם המצב הרגשי והנפשי ניתן לאזן ולחזק. טיפולים קבועים עשויים להגביר את החיוניות, לשפר את איכות השינה ולהעניק כוחות מחודשים להתמודדות עם היום יום".

מה הטיפול פנים יפני?
" הטיפול היפני שימש במשך דורות רבים לעיכוב תהליכי הזיקנה ולטיפוח פניהן של הנשים בחצר הקיסר ביפן ואושרו לטיפול רק בחצר המלוכה. זו שיטה ייחודית שנלמדת במכללת תהילה, זה טיפול לחידוש והחייאת עור הפנים ללא צורך בניתוחים או הזרקות של חומרים שונים,  למראה עור אחיד, חלק ורענן. בעזרת הטיפול אני מעודדת זרימה מוגברת של אנרגיה במרידיאנים ומגבירה את אספקת החמצן לרקמות.

ומה את עושה בטיפול פנים יפני?
"הטיפול נמשך בין שעה לשעתיים, תלוי במצב העור והתוצאה הרצויה. אני מתחילה את הטיפול בהנחת רטיות חמות הטבולות בשמנים אתריים, מתחילה בעיסוי פנים יפני מסורתי, עיסוי נקודות מיוחדות בפנים ובגוף,  משתמשת בכלי טיפול יפניים מסורתיים הנקראיפ רולר ג'ייד וגואשה.
ממשיכה בדיקור בפנים במחטים זעירות.
אני תמיד ממליצה גם על תזונה שמעודדת החייאת עור הפנים, פורמולות צמחי מרפא ותוספי תזונה להזרמת אנרגיה ודם לעור הפנים.
עיקר הטיפול מתמקד באזור הצוואר והפנים, על מנת ליצור ככל שניתן מראה עור אחיד, חלק ורענן.
השילוב של עיסוי של הצוואר והפנים, דיקור בעזרת מחטים בפנים גורמים לייצור מוגבר של קולגן ואלסטין, ניקוי רעלים, חידוש תאי העור והחייאה של עור הפנים."

מירי שרל, תעסה את כפות הרגליים שלכם ותגרום לכם להרגיש כאילו אתם 'מרחפים' בכל הבחינות ולא סתם 'הולכים'. הטיפול משלב אבחון, לחיצות בכפות הרגליים ורייקי לאיזון כלל מערכות הגוף והנשמה.
הטיפול פנים יפני מבוסס על שיטות טיפול טבעיות לחלוטין ללא ניתוח ו/או הזרקת חומרים, מבוסס על שיטות עתיקות יומין אשר מעודדות זרימה מוגברת של אספקת חמצן לרקמות, ניקוי רעלים, חידוש תאי העור דבר התורם למראה עור מטופח וחלק לאורך זמן.

אני מזמינה אתכם לקליניקה שלי הנמצאת בבאר יעקב, בה תוכלו ליהנות מטיפולים ברפואה משלימה לריפוי כאבים, מחלות, דלקות, איזון הגוף והנפש וטיפולי אנטי אייג'ינג טבעיים.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285833
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף שיעניין אותך נמצא כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2286 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

רפלקסולוגיה, הרפיה, גלי אלפא, רפלקסולוגית, רייקי, רפואה משלימה, מירי שרל, חוסר איזון, התבוננות בכפות הרגליים, שחרור ממתחים ולחצים

תן ציון למאמר זה

5.00