מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | זימון אנרגיות חיוביות | זימון אנרגיות חיוביות. מזל טלה

זימון אנרגיות חיוביות. מזל טלה

זימון אנרגיות חיוביות. מזל טלה זימון אנרגיות חיוביות. מזל טלה

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: כדי למשוך אליכם אנרגיות הרמוניות בתחום שבינו לבינה, יהיה זה נבון מצידכם להסתייע בקריסטל המכיל את התדרים הנכונים לשנת 2010: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא פלורייט, אשר תסייע לכם לעטוף את מושא אהבתכם בהילה בעלת גוונים ירוקים. הילה זו תהווה מעין מגנט קוסמי למשיכת אנרגיות רומנטיות. אבן מזל נוספת ומשלימה היא אקוואמרין הנמנית עם יסוד המים ומכאן גם בעלת השפעה חיובית על נפש אהוביכם. יסוד המים הוא זה אשר אחראי על קשרי האהבה שבין המינים.

קריירה: זו עשויה להיות שנה מטאורית עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים ברוח חוכמת המזרח עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אדם נאור יודע כי רק מי שהופך להיות ערני ומודע, עשוי לגרום לחושניות להפוך לאהבה. על כן הוא זורם עם הדברים על- מנת להיות ערני ומודע. השליכו את יהבכם על הקול הפנימי שלכם, גם אם השכלתנות מורה לכם אחרת. האדם השוכן בתוך נפשכם, יודע את אשר לפניו. הניחו לו לעשות את מלאכתו.

כסף: אם אתם כמהים לצמצם את הפער בין שאיפותיכם לבין היכולת להרשות זאת לעצמכם, כדאי שתהגו במילים וברעיונות הבאים:
המילים: ובאותה שעה שדבר תורה מתחדש מפי אדם, אותו דבר עולה ומזדמן בפני הקב"ה, והקב"ה נוטל אותו נושק לו ועוטר אותו בשבעים עטרות [ספר הזוהר].
הרעיון: אין המורה מסתיר דבר מתלמידו, אלא רק זאת אשר הכלל קובע כי מי שבא עם קערה גדולה, ממלאים אותה בגדול – ומי שבא עם קערה קטנה, ממלאים אותה בקטן.

 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


585 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מציאת אהבה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע

תן ציון למאמר זה

5.00