מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | זימון אנרגיות חיוביות | זימון אנרגיות חיוביות. מזל סרטן

זימון אנרגיות חיוביות. מזל סרטן

זימון אנרגיות חיוביות. מזל סרטן זימון אנרגיות חיוביות. מזל סרטן

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: כדי למשוך אליכם אנרגיות הרמוניות בתחום שבינו לבינה, יהיה זה נבון מצידכם להסתייע בקריסטל המכיל את התדרים הנכונים לשנת 2010: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא אוונטורין, הידועה כמי שמאזנת באהובי לב בין האנרגיות הגבריות לבין האנרגיות הנשיות ויוצרת את מה שמכונה 'אחדות הניגודים'. אבן נוספת ומשלימה היא אמזונייט, הנחשבת לכזו שמרעיפה מפלים של חום ואהבה. אם חיפשתם קריסטל שעשוי לחבר אתכם עם הנפש התאומה שלכם, אל תהססו להצמידה אל גופכם.

קריירה: זו עשויה להיות שנה מטאורית עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים ברוח חוכמת המזרח עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אדם נאור לעולם אינו מניח לבעלי אנרגיות שלילות להפריע לו בהשגת מטרותיו או בהגשמה העצמית שלו: הדרך היחידה להתייחס אל אנרגיות שליליות, היא פשוט להתעלם מהן. המחשבה האנושית נוטה להפוך כל חוויה לשאלה, זהו צעד הרסני מאוד ויש להימנע מכך. כל המטרה היא לדעת את שאי אפשר לדעתו. לדעת את מה שאינו ניתן לביטוי, לדעת את מה שאי אפשר להלביש במילים.

כסף: אם אתם כמהים לצמצם את הפער בין שאיפותיכם לבין היכולת להרשות זאת לעצמכם, כדאי שתהגו במילים וברעיונות הבאים:
המילים: התיקון הגדול הוא להחזיר בני אדם בתשובה כי בזה מכניעים את הקליפות, וזה העניין כבר הודעתיך כי כל הנשמות של בני אדם הם ממה שמתברר מן ז' מלכי אדום. [שער הכוונות].
הרעיון: ודע סוד גדול כי הכול נוצר מארבע עולמות: אצילות, בריאה, יצירה ועשייה. ומעשר ספירות: כתר, חוכמה, בינה, חסד, גבורה, תפארת, נצח, הוד, יסוד ומלכות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


459 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל סרטן, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע

תן ציון למאמר זה

4.00