מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | זימון אנרגיות חיוביות | זימון אנרגיות חיוביות. מזל אריה

זימון אנרגיות חיוביות. מזל אריה

זימון אנרגיות חיוביות. מזל אריה זימון אנרגיות חיוביות. מזל אריה

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: כדי למשוך אליכם אנרגיות הרמוניות בתחום שבינו לבינה, יהיה זה נבון מצידכם להסתייע בקריסטל המכיל את התדרים הנכונים לשנת 2010: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא אובסידיאן, הקשורה בכל המיתולוגיות העתיקות לשפע באהבה, כמו גם מזל ופוריות. האבן נפלאה בעיקר עם אלה מביניכם החפצים לבנות בית ולהרחיב את חוג המשפחה. אבן נוספת ומשלימה היא וולפנייט, הנחשב לקריסטל מחשמל שיגביר ויעצים את כוח המשיכה שלכם כלפי בני המין השני. טובה לצבירת אנרגיה חושנית.

קריירה: זו עשויה להיות שנה מטאורית עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים ברוח חוכמת המזרח עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אתם טובים ומוצלחים כפי שאתם, ללא כל צורך בשינוי: אם תקשיבו לסובבים אתכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם חמור על הגב. אדם נאור מתגבר על מכשולים שעיכבו אותו בעבר משום שהוא יודע כי הכל עניין של נקודת מבט: מרחוק, הבעיות נראות קטנות ושוליות.

כסף: אם אתם כמהים לצמצם את הפער בין שאיפותיכם לבין היכולת להרשות זאת לעצמכם, כדאי שתהגו במילים וברעיונות הבאים:
המילים: בהגיעי אל השמות ובהתירי קשרי החותמת נגלה אלי אדון הכול וגילה לי את סודו, והודיעני עד קץ הגלות וזמן התחלת הגאולה על גואל הדם, ואז הכריחני להתפאר בנבואה. [המקובל אברהם אבולעפיה].
הרעיון: כל הנפשות הן מעולם העשייה, וכל הרוחות הן מעולם היצירה, וכל הנשמות הן מעולם הבריאה. צא וראה כי רוב בני האדם יש להם רק את חלק הנפש אשר הוא מעולם העשייה [שער הגלגולים].

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


601 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל אריה, מציאת אהבה, אסטרולוגיה מזל אריה, הורוסקופ מזל אריה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע, פרופיל מזל אריה, הורוסקופ אריה, הורוסקופ יומי אריה, תחזית שנתית מזל אריה, מזל אריה באהבה, מזל אריה בזוגיות, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה נקבה, מזל אריה תחזית

תן ציון למאמר זה

5.00