מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | זימון אנרגיות חיוביות | זימון אנרגיות חיוביות. מזל בתולה

זימון אנרגיות חיוביות. מזל בתולה

זימון אנרגיות חיוביות. מזל בתולה זימון אנרגיות חיוביות. מזל בתולה

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: כדי למשוך אליכם אנרגיות הרמוניות בתחום שבינו לבינה, יהיה זה נבון מצידכם להסתייע בקריסטל המכיל את התדרים הנכונים לשנת 2010: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא אופל, המומלצת לענידה עבור כל מי שחרד מהבעת אהבה או מחשיפת רגשות. טוב לענוד אותה לפני ובשעת ווידוי אהבה. אבן נוספת ומשלימה היא מלכית, המשמשת כמרכיב פעיל בקמעות שנועדו להגן מפני אנרגיות שליליות, כמו גם מפני עין הרע. משכיחה צרות ואכזבות מן העבר ומביאה מזל והצלחה בעתיד.

קריירה: זו עשויה להיות שנה מטאורית עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים ברוח חוכמת המזרח עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: האיש הנאור לעולם אינו בוטח באנשים האומרים שהם יודעים להדריך אותו אל האור: הוא זוכר כי אלה שיודעים, לא מדברים – ואלה שמדברים, לא יודעים. אל תילחמו בתשוקותיכם, מלחמה כזו רק גורמת להן להצמיח ענפים חדשים. יתכן שיהיה עליכם לפצות את עצמכם בגין תקופה ממושכת של תסכול.

כסף: אם אתם כמהים לצמצם את הפער בין שאיפותיכם לבין היכולת להרשות זאת לעצמכם, כדאי שתהגו במילים וברעיונות הבאים:
המילים: ודע כי עיקר תורת ה"תיקון" הוא בהפיכת מה שמכונה "הרצון לקבל", למשהו אחר המכונה "הרצון לתת". לעולם יהיה אדם עסוק ברצון לתת ולא ברצון לקבל [המקובל הרב אשלג].
הרעיון: כל הבוחר בסביבה טובה - הרי הוא מבורך: לא מטעם מחשבותיו ומעשיו, אלא מטעם התאמצותו לבחור לו סביבה טובה המביאה אותו לידי המחשבות והמעשים הללו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


657 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל בתולה, אסטרולוגיה מזל בתולה, הורוסקופ מזל בתולה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע, בתולה הורוסקופ, הורוסקופ בתולה, הורוסקופ יומי בתולה, תחזית מזל בתולה, תחזית מזל בתולה, מאפייני מזל בתולה, בן מזל בתולה, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה תחזית, מזל בתולה תחזית יומית

תן ציון למאמר זה

0