מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | זימון אנרגיות חיוביות | זימון אנרגיות חיוביות. מזל מאזניים

זימון אנרגיות חיוביות. מזל מאזניים

זימון אנרגיות חיוביות. מזל מאזניים זימון אנרגיות חיוביות. מזל מאזניים

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: כדי למשוך אליכם אנרגיות הרמוניות בתחום שבינו לבינה, יהיה זה נבון מצידכם להסתייע בקריסטל המכיל את התדרים הנכונים לשנת 2010: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא ג'ספר אדום, הנחשבת לאבן אשר יש בעוצמתה כדי להוריד גשם, כמו גם הצלחה באהבה. האבן מסמלת פריון והולדה ומחוברת עם איתני הטבע. טובה במיוחד עבור אלה מכם המסרבים לבטל את אישיותם מפניו של אדם אחר. אבן נוספת ומשלימה היא קריסופראס, המרגיעה את הנפש הפצועה, בעיקר אם מדובר בשברון לב מן התחום הרומנטי.

קריירה: זו עשויה להיות שנה מטאורית עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים ברוח חוכמת המזרח עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אדם נאור משתדל להתבונן על חייו מנקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית. לאחר מכן הוא מיישם על עצמו את העצות שהיה מעניק לאחרים אילו היה במצבם. אם אתם מסוגלים להישאר באמצע, אתם נשארים פתוחים לאלוהים. אם אתם מסוגלים להישאר באמצע, תוכלו לזכות בחסד אלוהים. אינכם יכולים לעשות דבר כדי למצוא אותו, רק אל תעמדו בדרכו.

כסף: אם אתם כמהים לצמצם את הפער בין שאיפותיכם לבין היכולת להרשות זאת לעצמכם, כדאי שתהגו במילים וברעיונות הבאים:
המילים: "טרם שאדע קבלה ב"ספר יצירה", גם אני הייתי חולק על אמיתותו. אך משקיבלתי מה שהיה ראוי לקבל בו לכל בעל קבלה, חזרתי בתשובה בו". [אוצר עדן הגנוז].
הרעיון: כל איש מישראל צריך שיאמין וידע, שיש שם מצוי ראשון קדמון ונצחי, והוא שהמציא וממציא כל מה שנמצא במציאות, והוא האלוה [המקובל רבי חיים לוצטו].

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


568 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל מאזניים, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע

תן ציון למאמר זה

0