מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | זימון אנרגיות חיוביות | זימון אנרגיות חיוביות. מזל עקרב

זימון אנרגיות חיוביות. מזל עקרב

זימון אנרגיות חיוביות. מזל עקרב זימון אנרגיות חיוביות. מזל עקרב

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית... כן! זו האנרגיה אשר תגרום לנו להיות טובים ומוצלחים יותר!לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

זימון אנרגיות היא פעולה מודעת המתבצעת על ידי הנפש. ניתן להזמין את כל אשר עולה על הדעת, כגון: כסף, תהילה, פרסום, אהבה ובריאות, אך אם יש ברצון האדם לחיות בשלום עם האנרגיות הקוסמיות, כדאי שיחלוק את נפשו הפרטית עם הנפש הקוסמית, כלומר – ממש יזרום אל תוכה.

הדרך להגשים את עצמנו היא אפשרית בהחלט! בשנה זו - נלמד כיצד ניתן לזמן לחיינו אנרגיות חיוביות אשר יסייעו לנו, ומהם המסרים אשר עלינו להכיר ולהפנים כדי שנוכל להתפתח ולגלות את סוד האושר והאור הפנימי. אלה המסרים שעליכם לשנן ולהפנים כדי להיפתח לאנרגיות שהיקום מזמן לכם ולצאת למסע להגשמה עצמית!

זוגיות: כדי למשוך אליכם אנרגיות הרמוניות בתחום שבינו לבינה, יהיה זה נבון מצידכם להסתייע בקריסטל המכיל את התדרים הנכונים לשנת 2010: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא טופז, העשויה להיטיב עם אלה מביניכם אשר ביטלו עד כה את עצמם מפני הצד השני. תשרה ביטחון בליבם של אלה מכם החוששים להיות נותני הטון, ותרגיע ותאזן את הרגשניים שביניכם. אבן נוספת ומשלימה היא פרידות, אשר תעלה אל פני השטח את כל אותם משקעים המפריעים לכם לזרום עם האהבה שבליבכם. 

קריירה: זו עשויה להיות שנה מטאורית עבור הקריירה שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים: שינון המסרים הבאים ברוח חוכמת המזרח עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: לעולם אל תשכחו כי גם אם אתם חווים תקופה שפופה ועגומה, הרי שיכולת ההתחדשות שלכם גדולה מכפי ששיערתם. אדם נאור יודע כי כדי להצליח בעימות עם מתחריו יהיה עליו לבחור בנקודת תורפה קטנה שתכריע אותם, וזאת מבלי להתייחס לשאר הנקודות.

כסף: אם אתם כמהים לצמצם את הפער בין שאיפותיכם לבין היכולת להרשות זאת לעצמכם, כדאי שתהגו במילים וברעיונות הבאים:
המילים: והנה כאשר נחרב בית המקדש, גלתה שכינה בין הקליפות, לפי שהנשמות שגלו ביניהם, אין בהן כוח ויכולת לצאת מתוכם, כיון שנפגמו בחטאן. [שער הגלגולים].
הרעיון: אנו בניו ובנותיו של "האדם הקדמון", צריכים לכפר על "החטא הקדמון" באמצעות תורת "התיקון". מטרת תורת "התיקון" היא להפריד בין הרוחני לבין החומרי והגשמי.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


474 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, מזל עקרב, מציאת אהבה, אנרגיות חיוביות, טיפים לחיים טובים, טיפים לאימון אישי, זימון שפע

תן ציון למאמר זה

0