מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | הורוסקופ שנתי | תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל אריה

תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל אריה

תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל אריה תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל אריה

תחזית אסטרולוגית שנתית אשר תאפשר לך לדעת מראש את הצפוי לך במהלך כל השנה הקרובה. הורוסקופ שנתי רחב ביותר המקיף את כל תחומי החיים.להורסקופ שנתי לשנת 2012 לחץ/י כאן

מעט על מזל אריה: אתם נשלטים על ידי השמש המשדרת אצילות, מנהיגות, עוצמה, שפע, כריזמה, דרמטיות, מלכותיות וכבוד. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים גאים, סמכותיים, אצילים, כריזמטיים, מלכותיים, מנהיגים, יוזמים וסמכותיים. אתם לא מתחשבים במוסכמות, משום שאתם חייבים להוכיח את יכולתכם הגבוהה: המזל שממש מתלבש עליכם הוא דלי.

שנת 2010 היא שנת גילוי העוצמה הפנימית של כל אחד ואחת מאיתנו, ואתם מוזמנים לקרוא מה צופים הכוכבים לשנה הקרובה.

רבעון ראשון: ינואר – פברואר – מארס: בחציה הראשון של התקופה, השמש שליטתכם יונקת אנרגיות מגזרת רקיע הנמנית עם יסוד האדמה: התופעה הקוסמית תסייע לאנשי העסקים שביניכם, אך לא ממש תעזור להרפתקנים. צירופים נומרולוגיים סוללים את דרככם אל אנשים או אל אירועים שאיכשהו קשורים במספר 4. גם בתים ודירות הקשורים במספר זה יזכו באנרגיות ממוזלות. למרות דאגנותכם, צפויה תקופה חלומית לאנשים שאתם חפצים באושרם: אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתרבו להתייעץ עם אדם שהרציונאליות שלו אינה מוטלת בספק. בחציה השני של התקופה, אתם מתבשמים בניחוחו של כוכב נפטון המשחק בתפקיד של אביר בבית הזוגיות שלכם, שזו תופעה נפלאה עבור מי שמתאוששים מאכזבות העבר. עכשיו אתם נמשכים אל מחזרים יוצאי דופן: אין בזה שום רע כל עוד אינכם מנסים, במקביל, לרצות את הסובבים אתכם. אם נוצרים ניגודי אינטרסים, כדאי שתעניקו עדיפות לטעמכם בבני זוג. מותר לכם להיות שונים מאחרים ולאהוב את עצמכם.

רבעון שני: אפריל – מאי – יוני: ימיו הראשונים של רבעון זה תופסים את השמש שליטתכם כשהיא פותחת שנה אסטרולוגית חדשה ביסוד האש ומרעיפה מטובה על ספורטאים ואנשי צבא. מתפתחים קשרי ידידות עם אנשים שהיו לכם עימם יחסים רשמיים: צפויים מצבים לפיהם ימחקו לכם חובות כספיים. אתם מסייעים לידיד לעבור משבר בתחום האישי, אבל מהר מאוד מתברר שאתם לא ממש אובייקטיבים בסיפור הזה. בחציה השני של התקופה, אתם פותחים את שעריכם בפני כוכב האהבה, נוגה, הקופץ לביקור שנתי ומביא עימו מכתבים שנחתמו בידי קופידון: זה הזמן להמר על רכבת השידוכים. אנשים המגיעים אליכם דרך מכרים וקרובי משפחה, עשויים לסגור עבורכם קשרים אשר ללא עזרתם יכולתם רק לפנטז עליהם. צפויה הצלחה פיננסית לאלה מכם הרואים את עתידם בעסקי מזון או בסיוע לזולת. במקביל, זו תקופה טובה לדיאטות ולתזונה נכונה.

רבעון שלישי: יולי – אוגוסט – ספטמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הקיץ ונראה כי השמש שליטכם משקיפה אל כדור הארץ על רקע גזרת שמיים הנמנית עם יסוד המים: התופעה הקוסמית מעודדת קשרים מכל סוג שהוא עם ילידי המזלות סרטן, עקרב ודגים. בנתיב הנומרולוגי אתם פוגשים אנשים אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מעניק את המספר 3. צפויים קשרים מדהימים עם אנשים שהגיעו מחו"ל. אתם מצליחים לעודד ידיד שהזוגיות שלו נקלעה למבוי סתום: היזהרו שלא יהפוך אתכם לכותל הדמעות הפרטי שלו.
בחציה השני של התקופה, הכוכבים נוגה ומאדים משוטטים בבית הרביעי שלכם [הבית המשפחתי] וממקדים את תשומת ליבכם לעניינים הקשורים בקרוביכם בקרבת דם [לא בהכרח בעייתי]. צפויות שיחות אינטימיות אל תוך הלילה: אתם אומרים ושומעים דברים שנשמרו עד כה בתוך כספת. נולדת הבנה טובה יותר למעשיהם והתנהגותם של בני הזוג. מישהו נותן לכם עצה נפלאה הקשורה למבוגרים במשפחה.

רבעון רביעי: אוקטובר – נובמבר – דצמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הסתיו והחורף ונראה כי אתם חוזים בכוכב נפטון בבית השביעי שלכם, כשהוא מתפנק בבריכת האנרגיות של כוכב מרקורי: התופעה מעודדת אתכם להתגבר על עכבות ולהמר על שידוכים אקראיים ופגישות עיוורות. אל תהססו כשסוף סוף תפגשו אדם שפיו וליבו שווים: הכרות חדשה תסייע לכם להתגבר על עכבות, וכך תוכלו להיפתח בפני מישהו שממש רוצה לעשות לכם טוב. אנשים מעריכים אתכם ומוכנים להגמיש את התנהגותם בשבילכם. מי שאוהב אתכם באמת צריך להשקיע ביחסים איתכם, ולא בקשרים עם אחרים. בחציה השני של התקופה, צפויה התאוששות מדהימה לאלה מכם המחלימים מפרשיות ששברו את ליבם, מה שאומר שאין טעם להביט לאחור אלא יש לחולל התחדשות: כל זאת הודות לאנרגיות הטובות השורות על בית הזוגיות שלכם. אתם משתחררים מהשפעת אנרגיות כפייתיות: דברים רבים מתרחשים כעת בהפוך על הפוך, מה שאומר שלא כל מי שמשדר אדישות – באמת מרגיש כך. צפויה תקופה רומנטית עדינה ומפנקת: מחזרים ובני-זוג יתעלו על עצמם כדי להנעים עליכם את חברתם. ידיעה הקשורה באנשים שהיו לכם עימם חוויות מרתקות, גורמת לכם לשנות את תוכניותיכם: נראה שכולם הולכים להתרפק על זיכרונות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


561 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל אריה, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל אריה, אסטרולוגיה שנתית מזל אריה, הורוסקופ מזל אריה, פרופיל מזל אריה, הורוסקופ אריה, הורוסקופ יומי אריה, תחזית שנתית מזל אריה, מזל אריה באהבה, מזל אריה בזוגיות, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה נקבה, מזל אריה תחזית

תן ציון למאמר זה

5.00