מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | הורוסקופ שנתי | תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל דלי

תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל דלי

תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל דלי תחזית אסטרולוגית שנתית. מזל דלי

תחזית אסטרולוגית שנתית אשר תאפשר לך לדעת מראש את הצפוי לך במהלך כל השנה הקרובה. הורוסקופ שנתי רחב ביותר המקיף את כל תחומי החיים.להורסקופ שנתי לשנת 2012 לחץ/י כאן

מעט על מזל דלי: אתם נשלטים על ידי כוכב אוראנוס המאופיין במקוריות, תבונה, שנינות, אינטליגנציה גבוהה, חזון וברק. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים מקוריים, מתוחכמים, מדהימים, יוצאי דופן, אינטליגנטיים, רוחניים ובעלי חוש הומור. אתם תשמחו להתנסות בפגישה עיוורת ותמיד תחפשו את הלא שגרתי: קליק מהמם במיוחד צפוי לכם עם האריות.

שנת 2010 היא שנת גילוי העוצמה הפנימית של כל אחד ואחת מאיתנו, ואתם מוזמנים לקרוא מה צופים הכוכבים לשנה הקרובה.

רבעון ראשון: ינואר – פברואר – מארס: בחציה הראשון של התקופה, כוכבכם אוראנוס מתנהל בשלישון האחרון של גזרת מזל דגים, ויונק מתוכה שלל של אנרגיות מהסוג הנסחף, היצרי והרומנטי. מי שאוהב אתכם באמת, יהיה חייב להשלים גם עם גחמותיכם: תהיה זו טעות מצידכם אם תאמצו לעצמכם התנהגות שאינה נובעת מעומק ליבכם. צפויים מפגשים על רקע של גישושים הדדיים: היזהרו בהצהרות היוצאות מפיכם בפגישה הראשונה, וזאת כדי שהן לא תשמשנה כנשק נגדכם בעתיד: הגידו את שאתם מרגישים, ולא את מה שנדמה לכם שהצד השני רוצה לשמוע. נסו להוביל אל כיוון מעשי ומחייב. בחציה השני של התקופה, אתם נותרים עם כוכב נפטון מאותגר בתוך גזרת מזל דלי, מה שעלול לעורר אצלכם חרדות שאין להן אחיזה במציאות. חריצותכם ויעילותכם מהוות גורם מפתח בהצלחתכם הקרייריסטית, וזאת גם אם מנגד ניצבים מתחרים ראויים. נראה כי העקביות וההתמדה מנצחות את הזוהר והברק. מישהו מבטיח להחזיר לכם דברים שנלקחו מכם בניגוד לרצונכם: בסיפור הזה כדאי לכם להמתין לתוצאות מבלי להתרשם ממילים.

רבעון שני: אפריל – מאי – יוני: ברבעון אביבי זה, מתייצב מצבו של כוכב נפטון השוהה במזלכם, ואתם נכנסים אל ערוץ צוהל וחוגג הודות לאנרגיות הפורסות שטיח אדום לרגליכם ומאפשרות לכם תהילה של מנצחים. טיפוס קשוח שעד עתה לא ממש חייך אליכם, מתחיל להפשיר: את התועלת שתצמח לכם מן הקשר הזה, תצטרכו לאכול במנות קטנות. תחושתכם הפיסית צפויה להיות ברקיע השביעי: זו תקופה טובה להפעלת הגוף ולהשרת קילוגרמים עודפים. בחציה השני של התקופה, אתם פוגשים את כוכבכם אוראנוס זורם אל שטחה של גזרת מזל טלה ומעניק לכם אנרגיה חיוניות [בריאות פיסית ונפשית] שלא מן העולם הזה, מה שמביא מזור ומרפא למחלימים שביניכם. אתם קוטפים את הפירות מיחסיכם הטובים עם אדם הנחשב לעובד ציבור, למרות שכלל לא התכוונתם ליהנות מהעדפה כלשהי. מישהו מתוודה שפתחתם בפניו עולם שלא היה מוכר לו: עכשיו השאלה היא מה הוא מוכן להעניק לכם בתמורה.

רבעון שלישי: יולי – אוגוסט – ספטמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הקיץ ונראה כי כוכבכם אוראנוס מתענג על האנרגיות הממוזלות אשר כוכב יופיטר [כוכב של מזל] מרעיף עליו: יש בתופעה כדי להעניק לכם יתרון על פני מתחריכם. בראיונות עבודה ובפגישות עסקיות, כדאי לכם להפגין ביטחון ושאננות: הניחו לצד השני להבין שיש לכם עוד הצעות בקנה. אדם נחשק מצליח לשכנע אתכם שאתם יקרים לליבו: מכאן ואילך אתם צריכים לעזור לו לתרגם את הצהרותיו למעשים. אז נכון שאתם לא הפסיכולוגים שלו, אבל נראה שהוא זקוק לעידודה של יד מכוונת. בחציה השני של התקופה, אתם מוצאים את כוכבכם אוראנוס כשהוא משתכשך באנרגיות של השמש ושל כוכב שבתאי ובעצם, מחפש לעצמו [ולכם] ריגושים והרפתקאות רומנטיות שלא מן העולם הזה. זה הזמן להשקיע כסף ביצירות אמנות: מה שהיום נחשב לפחות ערך, עשוי להרקיע שחקים בעתיד. כוכבי שפע ופריון מרחפים עכשיו מעל הנתיב הרומנטי: אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתנצלו את התופעה לשידוכים ולהיכרויות.

רבעון רביעי: אוקטובר – נובמבר – דצמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הסתיו והחורף ונראה כי הכוכבים מאדים ונוגה קופצים לביקור בבית הקריירה שלכם [הבית העשירי] וממטירים בשורות טובות על אלה מכם שלא חששו למצוא לעצמם נתיבים חדשים להתפתחות עצמית ולהגשמת שאיפות. אל תתאכזבו מדי אם תגלו שהיחסים שבינו לבינה הם לא ממש גן של שושנים: גל של התחדשות יעודד אתכם לוותר על קשרים שממילא מיצו את עצמם. באותה הזדמנות כדאי גם להיפטר מחפצים המעוררים בכם זיכרונות מהסוג המסוים ההוא.
בחציה השני של התקופה, אתם מוצאים את בית החלומות שלכם [הבית השניים עשר] מוצף באנרגיות של הכוכבים מארס ומרקורי: התופעה הקוסמית מדרבנת אתכם להימנע מהתנחלות על זרי התהילה, ולבסס את ניצחונותיכם בעזרת אנשים עתירי ניסיון. ממתינה לכם הזדמנות לסגור עניין עם אדם המשדר איתכם על גל אחד, אך יהיה עליו ללמוד כיצד לקבל ולהעניק אהבה: מעט פתיחות מצידכם עשויה לעזור לו להשתחרר מספקותיו. האנרגיות הממוזלות מעודדת יחסים הרמוניים עם בני זוג, בעיקר לאחר תקופה של משבר.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


858 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל דלי, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל דלי, אסטרולוגיה שנתית מזל דלי, הורוסקופ מזל דלי, אסטרולוגיה מזל דלי, הורוסקופ דלי, הורוסקופ יומי דלי, הורוסקופ מזל דלי, דלי, בן מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי היום, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי נקבה, מזל דלי תחזית, מזל דלי תחזית יומית

תן ציון למאמר זה

5.00