מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | אבני רונים | המסר השנתי על פי אבני הרונים. מזל סרטן

המסר השנתי על פי אבני הרונים. מזל סרטן

המסר השנתי על פי אבני הרונים. מזל סרטן המסר השנתי על פי אבני הרונים. מזל סרטן

לויקינגים הקדומים היתה שיטה לחיזוי העתיד אשר השתמשה באבני רונים מיוחדות אשר על פיהן הן יכלו לחזות את העתיד ולנבא את אשר צפוי לקרות.לספיישל 2012 - מבית פורטל אלטרנטיבלי לחץ/י כאן

בפתיחת חיזוי עתיד לשנת 2010 שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני רונים [אבני ניבוי קלטיות], התקבל עבורכם המסר הבא על-פי רון ששמו דעת שמספרו 4: רון טוב וחלומי לכל מי שעוסקים בתחום התקשורת או בנסיעות. קשור בכוכב מרקורי הרומז על הצורך להתייעץ עם בעלי ניסיון. צופה ימי מזל בעיקר בימי רביעי בכל שבוע שהוא.

על אבני הרונים: לאורך מאות השנים השתמשו ברונים שבטי הנורדים, ויקינגים ועמים מצפון אירופה באנרגיית האבנים אשר על כל אחד ואחת מהן מוטבעת אות ו/או סמל. הקריאה ברונים נעשית באמצעות ערבוב של האבנים ופריסתם בפריסות סדורות מראש או בפריסת רון בודד. לאחר הפריסה, הקורא ברונים בוחן את האנרגיות בין האבנים השונות ובעצם מתקבלות תשובות ומסרים מעולמות עליונים, במצבים רבים בעצם מתקבל מסר סופי אחד וברכה ייחודית. לאחרונה, אבני הרונים "התגלו מחדש" על ידי מיליוני מאמינים בעולם ובתקופה זו הולך וגובר השימוש באבני הרונים השונות לצורך קבלת מסרים, פתרון בעיות ודילמות בחיינו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


474 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

רונים, אבני רונים, רון שנתי, רון, אבן רון, פריסת אבני רונים, קריאה ברונים, רון מזל סרטן

תן ציון למאמר זה

0