מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | קלף טארוט שנתי | קלף הטארוט השנתי. מזל טלה

קלף הטארוט השנתי. מזל טלה

קלף הטארוט השנתי. מזל טלה קלף הטארוט השנתי. מזל טלה

קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.לקלף הטארוט השנתי שלך לשנת 2012 לחץ/י כאן

ברוכים הבאים אל העולם המופלא של קלפי הטארוט. במשך השנים התפתחה מאוד תרבות הקריאה בקלפי טארוט. כיום, יותר מאי פעם, הפופולריות של הקלפים גבוהה ונוצרות סדרות רבות של קלפי טארוט, אותן נביא בהמשך...
קלפי הטארוט נחשבים לכלי לחיזוי העתיד. השואל, אדם המחפש תשובות לשאלות אישיות פונה לקורא בקלפים, המפרש את הקלפים.
בקלף הטארוט השנתי שלך באים לידי ביטוי מסרים מ... ואל התת-מודע. את המסרים שמתקבלים ניתן ליישם בכל תחום בחיינו: באהבה, בקריירה, בתחום הכלכלי ובמיצוי הפוטנציאל האישי.
 
קלף הטארוט השנתי שלך הוא: קלף עשרה גביעים

תיאור הקלף: משפחה צוהלת ניצבת בשדה. באופק בקתה קטנה בעלת גג אדום. בשמיים קשת צבעונית שמשובצים בה עשרה גביעים. רקיע תכול חותם את התמונה. הסמלים מזכירים בצורתם את רעיון ה – 'בית קטן בערבה'. שמו של הקלף בשפת הטארוט הוא 'אושר'. אין טוב ממנו לבטא את הפתגם "איזהו עשיר ? השמח בחלקו !"

קלף עשרה גביעים

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף צופה לכם אושר גדול וברכה. מדגיש את השמחה שבלב שאין לה קשר הכרחי עם השמחה שבכיס. רומז על שפע ושגשוג לבני המשפחה, בעיקר לצעירים. מזרים רגעים של סיפוק ונחת רוח.

בתחום הרומנטי: הקלף מדגיש חוויות והתנסויות שממלאות את ליבכם עד גדותיו. נותן לכם את אשר אתם מאחלים לעצמכם. מגשים חזיונות העולים מתוך התת-מודע. הופך חלומות למציאות. מייצג זוגיות הרמונית.

בתחום הקריירה: צופה קריירה שמסבה לכם סיפוק רב. תורם רבות לביטחון ולדימוי העצמי. מעניק יתרון מול מתחרים. פותח אפיקים חדשים. מזרים תקווה ואופטימיות. רומז על עיסוקים שמנחילים קורת רוח לנפש, לא רק לחשבון הבנק.

בתחום הפיננסי: מבשר על מצב כלכלי שממלא אתכם סיפוק וגאווה. משפר את המאזן הבנקאי. מחלץ ממשברים. מבשל תמיכה כספית. מסיר קמטי דאגה שנוצרו מחמת חרדות בנוגע ל – 'מה ילד יום ?". מחסל נדודי שינה שנבעו מחוסר שקט נפשי.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


548 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל טלה, טארוט, קלף טארוט, פריסת טארוט, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, קלף עשרה גביעים

תן ציון למאמר זה

3.67