מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | קלף טארוט שנתי | קלף הטארוט השנתי. מזל תאומים

קלף הטארוט השנתי. מזל תאומים

קלף הטארוט השנתי. מזל תאומים קלף הטארוט השנתי. מזל תאומים

קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.לקלף הטארוט השנתי שלך לשנת 2012 לחץ/י כאן

ברוכים הבאים אל העולם המופלא של קלפי הטארוט. במשך השנים התפתחה מאוד תרבות הקריאה בקלפי טארוט. כיום, יותר מאי פעם, הפופולריות של הקלפים גבוהה ונוצרות סדרות רבות של קלפי טארוט, אותן נביא בהמשך...
קלפי הטארוט נחשבים לכלי לחיזוי העתיד. השואל, אדם המחפש תשובות לשאלות אישיות פונה לקורא בקלפים, המפרש את הקלפים.
בקלף הטארוט השנתי שלך באים לידי ביטוי מסרים מ... ואל התת-מודע. את המסרים שמתקבלים ניתן ליישם בכל תחום בחיינו: באהבה, בקריירה, בתחום הכלכלי ובמיצוי הפוטנציאל האישי.
 
קלף הטארוט השנתי שלך הוא: קלף הכוכב.

תיאור הקלף:
עלמה עירומה יוצקת מים משני כדים: את כד המים הראשון היא יוצקת אל תוך בריכה תכולה, ואילו את הכד השני היא יוצקת על האדמה. מעל ראשה משובצים כוכבים ברקיע כחול. לצידה שיח שעליו ניצבת ציפור. הקלף משדר טוהר, תמימות, יופי ואופטימיות. העלמה מבצעת פעולה מאגית, כלמור: היא מחזירה חלק מן הברכה [מים לתוך מים], כדי לזכות בברכה גדולה עוד יותר או כדי להמשיך את שפעת הברכה.
קלף הכוכב

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מבשר על תקופה נפלאה ואופטימית, רצופה מסרים של הצלחות והישגים. במקביל, נראה כי הדברים זקוקים לסגירה סופית כדי להבטיח את בוא ההצלחה. כלומר: יש לקשור את הקצוות.

בתחום הרומנטי: הקלף צופה לכם שנה של אושר וברכה בתחום שבינו לבינה. הדברים הולכים ונעשים קלילים יותר ומשמעותיים. תיתכן, אפילו, הצעת נישואין. האווירה תהיה חיובית ואופטימית, אך עליכם מוטל לקשור את הקצוות.

בתחום הקריירה: אתם זוכים במסרים חיוביים המבשרים על קידום, כמו גם על תוספות שכר. העצמאיים שביניכם רווים נחת בעמלם. העתיד נראה ורוד מתמיד. הסובבים אתכם משתפים פעולה, אך עליכם מוטל לסגור קצוות שנותרו פתוחים.

בתחום הפיננסי: קופת הכסף הולכת ותופחת. אתם נחלצים ממצבים שהטילו עליכם חרדה ופחד. שבים אליכם משקיעים שהפנו כלפיכם כתף קרה. הבנק מחייך אליכם. השמיים תכולים והציפורים מצייצות, אך טרם הגיעה העת להשתרע על זרי הדפנה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


520 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל תאומים, קריאה בקלפים, טארוט, קלף טארוט, פריסת טארוט, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, קלף הכוכב

תן ציון למאמר זה

4.00