מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | קלף טארוט שנתי | קלף הטארוט השנתי. מזל סרטן

קלף הטארוט השנתי. מזל סרטן

קלף הטארוט השנתי. מזל סרטן קלף הטארוט השנתי. מזל סרטן

קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.לקלף הטארוט השנתי שלך לשנת 2012 לחץ/י כאן

ברוכים הבאים אל העולם המופלא של קלפי הטארוט. במשך השנים התפתחה מאוד תרבות הקריאה בקלפי טארוט. כיום, יותר מאי פעם, הפופולריות של הקלפים גבוהה ונוצרות סדרות רבות של קלפי טארוט, אותן נביא בהמשך...
קלפי הטארוט נחשבים לכלי לחיזוי העתיד. השואל, אדם המחפש תשובות לשאלות אישיות פונה לקורא בקלפים, המפרש את הקלפים.
בקלף הטארוט השנתי שלך באים לידי ביטוי מסרים מ... ואל התת-מודע. את המסרים שמתקבלים ניתן ליישם בכל תחום בחיינו: באהבה, בקריירה, בתחום הכלכלי ובמיצוי הפוטנציאל האישי.
 
קלף הטארוט השנתי שלך הוא: קלף המיזוג

תיאור הקלף: דמות מלאכית מכונפת, עוטה גלימה לבנה כסמל לטוהר. רגלה האחת במים, השנייה ביבשה כסמל לאחדות הניגודים. על חזה הדמות מופיעות אותיות בעברית של השם המפורש. הדמות יוצקת מים מתוך גביע אל תוך גביע אחר, ולמרות התנוחה הבלתי אפשרית של מעבר הנוזל, אף טיפה לא ניתזת ארצה.

קלף המיזוג

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף צופה לכם מצבים שממבט ראשון נראה כי אין סיכוי שתצליחו להתמודד עימם, אך אף על פי כן, נראה כי משימתכם תעלה ותצליח. הקלף רומז לכם לשלוח ידכם בזה, ואף מזה לא להרפות.

בתחום הרומנטי: צפויים לכם מצבים לפיהם פה ושם, אתם מתלבטים בין שתי אפשרויות, שני נתיבים, אך בסופו של דבר אתם מצליחים לאחוז במקל בשני קצותיו. לחילופין, צפויה לכם פרשיה רומנטית טובה, שכולם נבאו לה כישלון.

בתחום הקריירה: אתם עומדים לעשות חיל בשני מסלולי הגשמה עצמית, כלומר: לעסוק בשתי משרות במקביל, או להצליח בג'וב שרבים היו ספקניים לגבי יכולתכם להרים אותו. יש כאן יותר מרמז בנוגע לצורך לפיצול כוחות.

בתחום הפיננסי: הקלף צופה לכם שני מקורות הכנסה שלכאורה נדמה כי אין קשר ביניהם. למרות מה שהסובבים אתכם סבורים, אתם מצליחים לרקוד על שתי חתונות. יש כאן מסר מוסווה בנוגע לאישור המאפשר לכם להישען על כסף שלא אתם עמלתם בהשגתו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


509 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל סרטן, קריאה בקלפים, טארוט, קלף טארוט, פריסת טארוט, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, קלף המיזוג

תן ציון למאמר זה

4.50