מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | קלף טארוט שנתי | קלף הטארוט השנתי. מזל מאזניים

קלף הטארוט השנתי. מזל מאזניים

קלף הטארוט השנתי. מזל מאזניים קלף הטארוט השנתי. מזל מאזניים

קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.לקלף הטארוט השנתי שלך לשנת 2012 לחץ/י כאן

ברוכים הבאים אל העולם המופלא של קלפי הטארוט. במשך השנים התפתחה מאוד תרבות הקריאה בקלפי טארוט. כיום, יותר מאי פעם, הפופולריות של הקלפים גבוהה ונוצרות סדרות רבות של קלפי טארוט, אותן נביא בהמשך...
קלפי הטארוט נחשבים לכלי לחיזוי העתיד. השואל, אדם המחפש תשובות לשאלות אישיות פונה לקורא בקלפים, המפרש את הקלפים.
בקלף הטארוט השנתי שלך באים לידי ביטוי מסרים מ... ואל התת-מודע. את המסרים שמתקבלים ניתן ליישם בכל תחום בחיינו: באהבה, בקריירה, בתחום הכלכלי ובמיצוי הפוטנציאל האישי.
 
קלף הטארוט השנתי שלך הוא: קלף גלגל המזל

תיאור הקלף: שלוש דמויות סובבות סביב גלגל והן נחש, ספינקס ואדם עם פני תן. הדמויות מייצגות את שלושת הכוחות הפועלים בטבע: הכוח המוליד, הכוח המקיים והכוח ההורס. ארבע פינות הקלף מציגות ארבע דמויות המבשרות על מזלות המסמלים את ארבע עונות השנה.

קלף גלגל המזל

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מנסה לשכנע אתכם לבוא לקראת שינויים. רוצה לומר כי תהפוכות אינן רעות בהכרח, כשם שיציבות אינה טובה בהכרח. יש תהפוכות שעשויות לבשר על מזל גדול, כשם שקיימת יציבות שעלולה לרמוז על שעמום וריקנות. 

בתחום הרומנטי: הקלף צופה לכם שנה של התחדשות ושינויים. נראה כי אתם עומדים לשדרג את המתרחש בתחום שבינו לבינה. פרשיות רומנטיות הולכות, ואחרות צצות. אין סיבה להיצמד לקיים, אלא אם כן הוא לרוחכם.

בתחום הקריירה: הקלף מעודד אתכם לגלות פתיחות כלפי שינויים. אין תועלת בהיצמדות לכיסא, כאשר באופק מדשדשות הצעות קורצות. כדאי ללכת עם הצעה שקשה לסרב לה. ישן מפני חדש תוציאו. אל תיכנעו לשגרה.

בתחום הפיננסי: הקלף מבשר על שינויים פיננסים שעשויים להצמיח מקור כספי חדש. ייתכן כי מדובר ברווחים המבוססים על עונתיות. אפשרות נוספת קובעת כי המזל יהיה בעזרתכם החל מן הרגע בו תרשו לעצמכם לזרום.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


530 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל מאזניים, קריאה בקלפים, טארוט, קלף טארוט, פריסת טארוט, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, קלף גלגל המזל

תן ציון למאמר זה

5.00