מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | קלף טארוט שנתי | קלף הטארוט השנתי. מזל גדי

קלף הטארוט השנתי. מזל גדי

קלף הטארוט השנתי. מזל גדי קלף הטארוט השנתי. מזל גדי

קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.לקלף הטארוט השנתי שלך לשנת 2012 לחץ/י כאן

ברוכים הבאים אל העולם המופלא של קלפי הטארוט. במשך השנים התפתחה מאוד תרבות הקריאה בקלפי טארוט. כיום, יותר מאי פעם, הפופולריות של הקלפים גבוהה ונוצרות סדרות רבות של קלפי טארוט, אותן נביא בהמשך...
קלפי הטארוט נחשבים לכלי לחיזוי העתיד. השואל, אדם המחפש תשובות לשאלות אישיות פונה לקורא בקלפים, המפרש את הקלפים.
בקלף הטארוט השנתי שלך באים לידי ביטוי מסרים מ... ואל התת-מודע. את המסרים שמתקבלים ניתן ליישם בכל תחום בחיינו: באהבה, בקריירה, בתחום הכלכלי ובמיצוי הפוטנציאל האישי.
 
קלף הטארוט השנתי שלך הוא: קלף הקיסר

תיאור הקלף: מלך רב השפעה יושב על כס מלכותו. תנוחת המלך נוקשה ורומזת על קשיחות ועוצמה. כס המלכות עשוי אבן שמגולפות בה ראשי אילים כסמל להסתערות על היעד. המלך עוטה שריון וגלימת קרב אדומה. לרגליו מגפי שריון ולראשו כתר המזכיר כובע פלדה בצורתו.

קלף הקיסר

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מייצג הצלחות מדהימות ומפעימות בכל תחומי החיים. רומז על הצורך להפעיל עוצמה ונחישות כדי לזכות בפירות המיוחלים. מעניק תהילה וכבוד. פורש שטיח אדום לרגליכם. מכתיר את ראשכם בזר של מנצחים. מסייע להבסת יריבים. מכשיל מתחרים. רודף ולוקח שלל. גלוי, ישר וישיר.

בתחום הרומנטי: מייצג זוגיות נפלאה וטובה. מדגיש את הדומיננטיות שלכם במערכת היחסים. מציב אתכם בעמדת נותני הטון. רומז על דמות גברית סמכותית [אב, דוד, סב, אח, דודן] המשפיעה על מהלך הדברים.

בתחום הקריירה: מבשר על קריירה מוצלחת והישגית. מעניק הצלחה יוצאת דופן לאנשי צבא וכוחות הביטחון, כמו גם למי שאוחזים בתפקידי שררה. רומז על דמות גברית סמכותית [כגון ה – 'בוס'] שתשפיע רבות על השתלשלות העניינים.

בתחום הפיננסי: מבשר על הצלחה פיננסית שלא רבות כמוה. תורם רבות לייצוב חשבון הבנק. מעודד פעולות גלויות שאינן כרוכות במניפולציות פיננסיות. רומז על דמות גברית סמכותית שתהווה מקור השראה לנעשה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


597 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל גדי, קריאה בקלפים, טארוט, קלף טארוט, פריסת טארוט, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, קלף הקיסר

תן ציון למאמר זה

3.00