מדורי תוכן
סגולות למציאת שידוך | מיסטיקה | אלטרנטיבלי - דף כניסה

סגולות למציאת שידוך

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
סגולות למציאת שידוך

סגולות שונות למציאת שידוך על פי היהדות ועל פי ‏הקבלה, מתוך ספר 'דרך השידוך' מהרב בנימין וקסברגר וכן מ'ספר אביעה ‏סגולות'.‏

שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

זיווגו של אדם משמים, הגמרא אומרת כי ארבעים יום קודם יצירת הוולד, יוצאת ‏בת קול מהשמים  ואומרת: 'בת פלוני לפלוני'.‏

מובאות כאן יותר מעשרים סגולות שונות למציאת שידוך על פי היהדות ועל פי ‏הקבלה, מתוך ספר 'דרך השידוך' מהרב בנימין וקסברגר וכן מ'ספר אביעה ‏סגולות'.‏

אין צורך לבצע את כל הסגולות, שאז זה בבחינת תפסת מרובה לא תפסת, ‏אפשר להתמקד בשלוש סגולות, או אחת בלבד ולבצעה עם כוונת הלב. ‏המלצתי היא לקרוא הכל ולראות מה מאיר לכם, איזו או אילו מכל הסגולות ‏המובאות כאן, 'מדברות' אליכם ולנסותן.

סגולה א' למציאת שידוך
כל האומר מזמור קכ"א בתהילים, בסוף כל תפילותיו, מזמנין לו את בן או בת ‏הזוג ההוגנת לו, וחשוב לומר עם כוונה.
וגם סגולה לבחור שיזמינו לו את בת זוגו ההוגנת לו, לומר בסוף תפילתו (קודם ‏עקירת רגליו מן התפילה) את המזמור.
א שִׁיר, לַמַּעֲלוֹת:
אֶשָּׂא עֵינַי, אֶל-הֶהָרִים, מֵאַיִן, יָבֹא עֶזְרִי.
ב עֶזְרִי, מֵעִם יְהוָה, עֹשֵׂה, שָׁמַיִם וָאָרֶץ.
ג אַל-יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ; אַל-יָנוּם, שֹׁמְרֶךָ.
ד הִנֵּה לֹא-יָנוּם, וְלֹא יִישָׁן, שׁוֹמֵר, יִשְׂרָאֵל.
ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ; יְהוָה צִלְּךָ, עַל-יַד יְמִינֶךָ.
ו יוֹמָם, הַשֶּׁמֶשׁ לֹא-יַכֶּכָּה; וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה.
ז יְהוָה, יִשְׁמָרְךָ מִכָּל-רָע: יִשְׁמֹר, אֶת-נַפְשֶׁךָ.
ח יְהוָה, יִשְׁמָר-צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ, מֵעַתָּה, וְעַד-עוֹלָם. (תהלים, קכ"א)‏
 
 
‏ סגולה ב' למציאת שידוך
מובא בספר רפואה וחיים מי שקשה לו למצוא את זיווגו ירגיל את עצמו לקרוא ‏בכל יום – קורבנות הנשיאים, ספר במדבר פרק ז' פסוק א' עד 'זאת חנוכת הבית' ‏‏(המקור סגולות ישראל).‏
 
‏ סגולה ג' למציאת שידוך
לגברים או נשים מתפללים תפילת מנחה בעמידה, ‏בפסוק 'שמע קולינו' בתפילת מנחה בעמידה, לבקש בלב ובכוונה על זיווג.

סגולה ד' למציאת שידוך
על ידי לימוד הלכות זוכים למצוא את הזיווג האמיתי (ליקוטי עצות ממוהר"ן).
 
סגולה ה' למציאת שידוך
לתת צדקה לעילוי נשמת רבי מאיר בעל הנס זכותו תגן עלינו ולומר ג' פעמים ‏‏'אלקא ד' רבי מאיר ענני', ריבון העולמים הזמן לבחורי ובחורות ישראל שידוכין ‏בנקל ובתוכם אני פלוני/ת בן/בת פלוני את זיווגי משורש הנשמה.‏

‏ סגולה ו' למציאת שידוך
מי שקשה לו/לה למציאת בן/בת זוג לקרוא את שיר השירים במשך 40 יום ‏ברציפות בקול ובהטעמה ולהדליק נר בכל יום לעילוי נשמת רבי יונתן בן עוזיאל ‏ולתת צדקה של 2.60 ₪.
קריאת מזמורי שיר השירים עדיף בבוקר עד השקיעה ביום שישי ניתן לקרוא ‏בערב שבת וכמובן בשבת אך הדלקת הנר תעשה במוצ"ש.

ויש אומרים, סגולה נפלאה לקום קודם עלות השחר ולומר 'שיר השירים' בעמידה ‏משך 40 יום, בעלות השחר, פותחים שער השמים וזה זמן טוב לתפילה.

סגולה ז' למציאת שידוך
מי שקשה לו למצוא את הזיווג יתפלל בכל יום בכוונה 'שירת הים' (ספר שמות, ‏פרק ט"ו, ונמצא גם בסידור תפילה של שחרית לפני קריאת שמע).
לאחר מכן, לקרוא מזמורי תהילים המסוגלים לזיווג פרקים: ל"ב , ל"ח, ע', ע"א, ‏קכ"ד (הספר רפאל המלאך) וטוב להתמיד בזה משך 40 יום ברציפות.

על פי המסורת שירת הים נאמרה על ידי משה ובני ישראל לאחר קריעת ים סוף, ‏לכן כשאומרים 'שירת הים' צריך לאומרה בשמחה וכך כשמודים בניסי האלוקות, ‏אז האלוקים עושה לו נס למציאת הזיווג הנכון, הרי זיווג נמשל לקריעת ים סוף ‏כמו שכתוב קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף (מסכת סוטה ב') (ליקוטים ‏מפרדס נישואין כ"ג ).
 
סגולה ח' למציאת שידוך
מקובל שהציון של התנא הקדוש ר` יונתן בן עוזיאל זכותו תגן עלינו, הינו מסוגל ‏מאוד לעניין מציאת הזיווג. ‏ הר' עוזיאל טמון בסמוך לעיר צפת, על יד הישוב עמוקה שבגליל.‏ סגולה למציאת זיווג להתפלל על קברו בראש חודש, באמצע חודש וביום ‏פטירתו, כ"ו בסיוון.
 
סגולה ט' למציאת שידוך
ישועה וסגולה גדולה להתפלל אצל קברו של רב לייב בעל הייסורים טמון בעיר ‏הקודש צפת, אשר ציווה לפני מותו שכל מי שיהיה לו עת צרה ישתדל על קברו ‏והצדיק יעזרהו.‏ כמובן תמיד טוב להתפלל בציון, אבל הזמן המומלץ הוא להגיע בערב ראש ‏חודש ולהגיע לשם אחרי חצות היום.

אם יוצא ערב ראש חודש יום שישי עוד יותר טוב, ולקרוא את כל ספר תהילים ‏ולבקש בכל ליבו על הזיווג.
 
סגולה י' למציאת שידוך
סגולה לבקש בציון של רבי דוד ומשה בצפת להתפלל בציון של הרבי, לבקש ‏את הבקשות והכי נכון לעשות זאת בערב ראש חודש וערב ט"ו לחודש.
לקנות נרות ולעשות בלי נדר את קריאת תהילים או שיר השירים ולהדליק כל ‏בוקר נר לצדיקים. בשבת לא מדליקים ההדלקה תעשה במוצאי שבת.
לעשות זאת במשך 40 יום ואם יש אפשרות לעלות לציון אחרי 40 יום, כי טוב.
חשוב לעשות זאת ברצף ללא הפסקה, אם מפסיקים יום אחד חוזרים בחזרה עוד ‏פעם את כל התהליך.
 
סגולה י"א למציאת שידוך
סגולה לבחור שמתקשה למצוא את זיווגו שיקנה כוס חדשה ויכוון שזה יהיה ‏עבור מה שנוהגים לשבור תחת החופה, כוס זהר לחורבן (מנהג שבירת הכוס ‏בטקס הנישואין, הנו לזכר חורבן בית המקדש) ובחופתו אכן ישבור כוס זו, ‏ולאישה סגולה שתקנה טלית עבור החתן שיהיה לה בעזרת השם יתברך.

סגולה י"ב למציאת שידוך

סגולה למי שקשה לו למצוא את זיווגו שיאמר את 'ברכת הלבנה' בכוונה גדולה ‏ובמניין. (נמצא בסוף סידור התפילה, אחרי תפילת מוצאי שבת).

סגולה י"ג למציאת שידוך
סגולה למי שקשה לו למצוא את זיווגו, שירגיל עצמו לקרוא את פרשת קורבנות ‏הנשיאים, מובא בפרשת נשא. על ידי תפילה בכוח (בכוונה) זוכה לזיווגו.
 
סגולה י"ד למציאת שידוך
סגולה למי שקשה לו למצוא את זיווגו וגם סגולה לכל בקשה, להתפלל על זה ‏ארבעים יום רצופים ליד הכותל המערבי, היות ומקום זה מסוגל לקבלת כל ‏התפילות.‏
 
סגולה ט"ו למציאת שידוך
סגולה שמקובלת ביהדות ליטא למציאת בת זוג, לשים לו את הזרוע שהייתה ‏בקערה בליל הסדר בכיס מעילו הימני ללא ידיעתו , ויש לעשות כך באחד מימי ‏חול המועד ולא לאחר מכן , וכשהבחור ילבש את המעיל ויגלה את הזרוע ‏מובטח לו שיתארס באותה השנה.

סגולה ט"ז למציאת שידוך
לשמח חתן וכלה, והרווקה תבקש מהכלה לברך אותה, והרווק יבקש מהחתן ‏לברך אותו וטוב לשתות מהיין שנשאר מהקידוש. יש אומרים שטוב שרווקה תשב ‏על כסא הכלה. ‏

סגולות נוספות למציאת שידוך:
• הקורא כל ספר תהילים בעמידה בליל שבת בלי שום הפסק, סגולה שכל ‏בקשה (אחת) שיבקש תתקיים, לאחר סיום ספר תהילים לבקש על זיווג ‏הגון, ובעזרת השם בורא עולם, מלך מלכי המלכים יקבל את תפילותינו ‏ברצון.
• מי שאינו יכול למצוא את זיווגו, התיקון לזה שישתדל לשמוע חידושי תורה ‏מבעל דעת‏.
• הרוצה למצוא שידוך הגון, ישתדל וייזהר במצוות כיבוד אב (בדוק ‏ומנוסה‏.
• על ידי הלל והודאה לשם יתברך, ועל ידי לימוד הלכות זוכה למצוא זיווגו ‏האמיתי וכן לכל שאר הצריכים לזיווג

עד כאן סגולות למציאת שידוך, מי ייתן וה' ימצא לכם ולכל בני ישראל את זיווגם ‏משורש הנשמה במהרה בימינו.

בהצלחה,‏

ליצירת קשר ופרטים נוספים על תמיר בן אשר.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


7068 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image כיצד לטפל במחלות החורף באמצעות צמחים שאנו יכולים לגדל בעצמנו בגינה הביתית או בעציצים על אדן החלון
image אחת המחלות בעלות אחוזי שכיחות התמותה הגבוהות בעולם הינה מחלת הסרטן כיום לכל אדם שלישי יש סרטן. מחקרים רפואיים הראו כי דיקור סיני מקל על הסבל של החולים בסרטן. זה הזמן להתחיל טיפול בדיקור סיני כטיפול תומך במחלת הסרטן.
image מאות מליוני אנשים בעולם מתרגלים מדיטציה. בואו לפתוח עולם מופלא של מדיטציות שיעזרו לנו להצליח יותר בכל תחומי החיים, וגם נהיה רגועים יותר
image כשהחורף מתחיל, מיד חלקים גדולים האוכלוסיה חולים. האם זו גזירה משמיים? בואו ללמוד כיצד ניתן לטפל במחלות החורף ביעילות ועל ידי שימוש בידע מעולם הרפואה האלטרנטיבית
image אנשים רבים סובלים מבעיות שינה או מהפרעות שינה. מדוע חלקינו סובלים מקושי להרדם בלילה וכיצד ניתן לפתור את בעיות והפרעות השינה באמצעים טבעיים.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה