מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפלים


תקוה זך - האחד קרן

פרופיל מקצועי

על האחד קרן

חדש ! קורסים וסדנאות
חדש ! כתבות ומאמרים

יצירת קשר

יעוץ אישי

 
 
אני, החד קרן, והמיתולוגיה היוונית
באחד הלילות, בתוך החלום, אני מוצאת את עצמי בסלון ביתנו הקודם ברמת-גן. בסלון עומד שולחן המטבח הישן ואני מסתובבת סביבו שאחרי דולק חד-קרן, הסוס מהאגדות. אני מרגישה חשש בלב, מצד אחד אני יודע שהחד-קרן לא יפגע בי אבל בכ"ז אני חוששת. וכך זה ממשיך הוא רץ אחרי או אולי אני רצה אחריו, מסביב לשולחן. בינתיים, במרפסת שבצד, עומד המנכ"ל של מקום העבודה, ידיו בכיסיו והוא אינו מתייחס לחששותי , כהוא זה. התעוררתי מהחלום ומיד הבנתי את המשמעות – חד-הקרן המיתולוגי מסמל את המיסטיקה - אותו נושא שמצד אחד אני חוששת מלהכנס אליו בצורה עמוקה מדי ומצד שני אני נמשכת אליו ובעצם הוא חלק ממני.
אז הגעתי למסקנה (בעזרת חלום נוסף) שימי במוסד הפיננסי הזה הגיעו כנראה לקיצם והיעוד שלי במקום אחר. ההתפתחויות בעתיד הרחוק יותר ביססו יותר ויותר מסקנה זו.
החלום הביא אותי לחקור את נושא החד-קרן וביליתי שעות רבות בחיפושים וגיליתי עולם מעניין ומופלא ואני מתכוונת להביא לכם באתר זה סיפורים מעניינים, גם בנושא זה.
למען האמת, חד-קרן מיתולוגי, זה לא מה שהיה לי בתודעה וזה היה הפלא שבענין. היה יותר ברור אם היה מופיע, למשל, פגסוס, אותו סוס מכונף מהמיתולוגיה היוונית. בימים של לפני "צבי הנינג'ה" וה"פאוואר רנג'רס" היו לנו סיפורי חסמב"ה, הרפתקאותיו של "טרזן מלך הקופים" , המערבונים וכמובן סיפורי המיתולוגיה היוונית ודמיוננו "שט" יחד עם יסון ו"טס" עם בלרפון. בכלל, סיפורי עמים תמיד היו הסיפורים האהובים עלי ביותר.
באותם ימים, שלמדתי על קלפי הטארוט, יצאתי לחפש חפיסה משלי. לא מצאו חן בעיני הצבעים של ה"ריידר", יותר מדי צהוב בשבילי. לקחתי יום חופש ונסעתי תל-אביבה לאחד מהחנויות המעטות שהחזיקו קלפי טארוט, באותם ימים. המבחר גם הוא היה דל מאוד – אולי ארבעה או חמישה סוגי קלפים, אבל מיד נפל מבטי על חפיסה שהצבעים שלה והעיצוב משכו את עיני ובאותה שניה החלטתי שזה שלי.
רק לאחר זמן גיליתי שחפיסה זו מתייחסת למיתולוגיה היוונית.
ליצירת קשר עימי - לחץ/צי כאן
לקבלת יעוץ אישי - לחץ/צי כאן
 


 

 

 


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח