מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | פרדי נאור – מתקשר בקרית מוצקין

פרדי נאור – מתקשר בקרית מוצקין

כל המידע על פרדי נאור – מתקשר בקרית מוצקין. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לפרדי נאור – מתקשר בקרית מוצקין. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 6301923942 EX: 755


פרדי נאור מעניק ייעוץ אישי וטיפולים
פרדי נאור - פאראפסיכולוג ומתקשר באמצעות מלאכים, עוסק בגלגול נשמות, בהילינג קבלי וברייקי, קורא ומאבחן דרך הילות, מורה ומנחה של קבוצות בבית הספר ללימודי הרוח הנקרא על שמו. בעשור האחרון עברו תחת ידיו המאומנות של פרדי מאות מטופלים ותלמידים בקורסים שונים שיכולים להעיד על השינוי במהותי בחייהם בזכות המפגשים עימו.

בייעוצים האישיים שפרדי מעניק הוא מתקשר עם מלאכים ויוצר עימם ערוץ תקשורת רוחני.
תקשור עם מלאכים מאפשר לנו לתקשר עם ישויות אור מלאות בידע אין סופי.

אודות פרדי נאור:
כבר בגיל ארבע ראה פרדי נאור הילות. את יכולות האלה פיתח פרדי בלימודים מעשיים בצרפת ובארץ במגוון רחב מאוד של תחומים, החל מפאראפסיכולוג, רפואה הוליסטית, אנרגית הרייקי ועוד.

לפני כשמונה שנים השתתף פרדי בתוכנית הטלוויזיה "הכוח" ובהווה – הוא אורח קבוע בתוכנית "זמן מיסטיקה". הוא נחשב למומחה בתחומו ומאחוריו וותק של כעשרים וחמש שנים.

מסרים מגיעים אלינו בדרכים שונות: בין אם כששמענו מישהו קורא בשמנו, או לרגע קט ראינו משהו שלא ממש היה שם, או תחושת בטן מוזרה כשאנו מרגישים שמשהו לא תקין קרה, או חלמנו על אדם יקר שכבר לא בחיים… כל אלה, הם למעשה מסרים שמגיעים אלינו מעולמות אחרים ומוגדרים כתקשור.

הטיפולים והייעוצים מתבצעים בקריית מוצקין
לקביעת פגישה  עם פרדי נאור מוזמנים לחייג

טלפון:
072-2285914

קישור לאזור האישי שלי

למדריך העסקים הנוסף לחצו כאן

נושאים קשורים: פרדי נאור, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, תיקשור בקריית ביאליק, תקשור, פאראפסיכולוג, רפואה הוליסטית, אנרגית הרייקי - פרדי נאור – מתקשר בקרית מוצקין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

2199 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תקשור, רפואה הוליסטית, טיפול בהילינג, גלגול נשמות, חיזוי עתידות, קריירה, שפת גוף, בריאות, נפש, בעיות בזוגיות, פאראפסיכולוג, זוגיות, מיסטיקה, פרנסה, פרדי נאור, תיקשור בקריית ביאליק, אנרגית הרייקי, הבעות פנים, רוח ומיסטיקה, מיסטיקה בצפון, מיסטיקן בצפון, מתקשר בקרית ביאליק, תקשור בקרית ביאליק, טיפול רייקי בקרית ביאליק, מטפל בהילינג, אבחון הילות, עזרה בזוגיות, מטפל זוגי בקרית ביאליק, בעיות בפרנסה, פרדי נאור קורס תקשור, פרדי נאור מתקשר, פרדי נאור מיסטיקה

תן ציון למאמר זה

5.00