מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | דוד דרורי – עיסוי בבאר שבע

דוד דרורי – עיסוי בבאר שבע

כל המידע על דוד דרורי – עיסוי בבאר שבע. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לדוד דרורי – עיסוי בבאר שבע. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 6056105414 EX: 625


דוד דרורי – עיסוי ורפלסקולוגיה בבאר שבע מטפל במגוון שיטות המגע, מעסה ורפלקסולוג, תושב קיבוץ סעד שבדרום.
בעל קליניקה לקבלת קהל בעיר באר שבע והוא מגיע לבית הלקוח, באזור הדרום והמרכז(מבאר שבע עד אשדוד) על פי הזמנה.
בנוסף, דוד מנחה סדנאות לימוד ותרגול טכניקות מגע ונשימה, תחת הכותרת 'לנשום את המגע' באירועים פרטיים ובקבוצות וארגונים.

בעבודתי אני משלב שיטות טיפול מגוונות על פי רצון המטופל וצרכיו: רפלקסולוגיה בכפות הרגליים – תורה המשקפת  בכפות הרגליים את איברי הגוף השונים, טיפולי מגע נוספים: עיסוי שבדי, רפואי, רקמות עמוק, הנעת מפרקים, עיסוי תאילנדי במקלות במבוק, לומי לומי, אבנים חמות ועוד.

המטופלים שלי הם אנשים שמגיעים במצבים אקוטיים בגלל כאבים וגם כאלה שכבר מכירים אותי והתנסו בטיפול ומגיעים לטיפולי תחזוקה, על מנת לשפר גמישות ויעילות השרירים. יש סטודנטים שבאים לפני או אחרי מבחנים כדי להירגע ולהשתחרר ממתח ולחץ, אנשי ציבור, אומנים ולקוחות מכל שכבות האוכלוסייה. בין מטופלי מטפלים אלטרנטיביים רבים.

ניתן להזמין טיפול בקליניקה בבאר שבע או 'עד הבית'.

דוד דרורי, מעסה מוסמך במבחר שיטות של טיפולי מגע ורפלקסולוג, יגיע עד לביתכם כדי לעזור לכם להשתחרר מכאבים ולחצים רגשיים. הוא יבצע אבחון רפלקסולוגי ויתאים לכם את הטיפול המתאים ביותר בהתאם לרצונכם.

לפרטים נוספים ולהזמנות

טלפון:
072-2285892

מוזמנים להיכנס לכתבה עליי במדור המומלצים באלטרנטיבלי לצפייה לחצו כאן

לאזור האישי שלי לחצו כאן

נושאים קשורים: דוד דרורי, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, עיסוי בבאר שבע, עיסוי, מגע ונשימה, רפלקסולוגיה, רפלקסולוגיה בכפות הרגליים - דוד דרורי – עיסוי בבאר שבע

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1763 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

רפלקסולוגיה, עיסוי, לחץ, עיסוי רפואי, אבנים חמות, שרירים, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שבדי, אבחון רפלקסולוגי, לחץ, עיסוי בבאר שבע, טיפולי מגע, לומי לומי, דוד דרורי, מגע ונשימה, רפלקסולוגיה בכפות הרגליים, הנעת מפרקים, עיסוי תאילנדי במקלות במבוק, רפלקסולוגיה בבאר שבע

תן ציון למאמר זה

5.00