מדורי תוכן

ראשי | ספרי בריאות, רוחניות, מיסטיקה והעצמה | ספרי בריאות | הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית

הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית

הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית

בספר מוצגים קשרי גוף נפש באדם, השתקפותם בכפות הרגלים וגישת האבחון והטיפול הרפלקסולוגי הנובעת מקשרים אלה

נדבך ראשון


מאת: שמואל זיידל
 
בבסיסו של הספר, עומדת גישת הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית שהיא פרי פיתוחו, טיפוחו והתפתחותו של כותבו, שמואל זיידל. תמצית הגישה היא חשיבה אינטואיטיבית, יצירתית. תנאי לפיתוחה של גישה זו הוא חופש הפעולה וחופש המחשבה. 

טכניקות הטיפול נובעות מחופש תנועתי של המטפל מסביב למטופל ומהוואריאציות השונות של מנחי גוף המטופל. אלה משרתים את המטרה הטכנית להגיע כמעט לכל אדם באשר הוא, בבעיותיו, במחלותיו ובבריאותו. אופן ההפקה של טכניקות הטיפול הרפלקסולוגי מתואר בספר באמצעות דימוי מעולם המוסיקה. 

בספר תמונות וצילומי המחשה רבים, וכן מפות רפלקסולוגיות מקצועיות. 

הספר משתמש בסגולות המיוחדות - "בנשמה היתרה" - שיש לשפה העברית כדי לתאר את הממד ההוליסטי של קשרי גוף-נפש. הדבר נעשה באמצעות דימויים, השאלות, מטבעות לשון וצירופי מילים. בעזרתם מתקבלת משמעות רב ממדית לאברי הגוף והשתקפותם בכפות הרגליים.

גישת הרפלקסולוגיה וקואורדינטיבית גורסת שאין התוויות נגד בטיפול הרפלקסולוגי. אין מלמדים בְמה לא לטפל, אלא מלמדים איך לטפל.

מה שאינך יודע אל תטפל! פשוט, לך ולמד.
גישת הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית מעניקה כלים ופותחת שערים להתפתחותו ושכלול יכולתו של המטפל, לאבחן את מצבו של המטופל ולתת את התשובות הטכניות הנדרשות בטיפול.

לפרטים נוספים ורכישת הספר לחצו כאן

הספר התבוננות - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית - נדבך שני

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1885 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מפת רפלקסולוגיה כף הרגל, רפלקסולוגיה הוליסטית, שמואל זיידל, כף הרגל רפלקסולוגיה, מפת רפלקסולוגיה, מפת רפלקסולוגיה בעברית, נקודות לחיצה רפלקסולוגיה, נקודות רפלקסולוגיה, נקודות רפלקסולוגיה לזירוז לידה, רפלקסולוגיה בקריות, רפלקסולוגיה לנשים בהריון, רפלקסולוגיה של כף היד, מפת הרגל רפלקסולוגיה, מפת כף הרגל, מפת כף הרגל בעברית, מפת כף הרגל ברפלקסולוגיה, נקודות בכף הרגל, נקודות לחיצה בכף הרגל

תן ציון למאמר זה

5.00