מדורי תוכן

ספר ראג'ה יוגה

ספר ראג'ה יוגה ספר ראג'ה יוגה

ספר זה, האמנות והמדע של ראג'ה יוגה, מכיל שיעורים המביאים בבהירות וביסודיות את תורת היוגה במלוא תפארתה- שיטה מוכחת המכוונת כל אדם למימוש יעודו הרוחני.ספר זה הוא הקורס המקיף ביותר של יוגה ומדיטציה הניתן כיום, קורס הנותן לך, הקורא, הכרה מעמיקה והבנה מעשית איך ליישם תורה  עתיקת יומין- על בסי מעשי, רוחני וברמת היום-יום של החיים המודרניים.

מאות עמודים של טקסט ותמונות נותנים לך סקירה מלאה ומפורטת של האתה יוגה (תנוחת יוגה). פילוסופיית היוגה, חיזוקים, הוראת מדיטציה וטכניקת נשימה. כלולים בספר גם לוחות ותרגולים יומיים, מידע על דיאטה, עצות שימושיות והכוונה לשיטות ריפוי אלטרנטיביות.

יישמו את הטכניקות והשיעורים הללו בחייכם ותגיעו לפוטנציאל הגבוה של הנשמה: אושר אמיתי, שלווה פנימית והנאה פעילה של הנשמה.
"למדתי ספרים רבים כדי למצוא את הספר שישנה את חיי וילמד אותי למצוא אושר ושמחה.
זהו הספר. הוא לימד אותי למצוא שלווה בתוכי. זהו ספר, זהו מדריך שאחזור אליו שוב ושוב כדי למצות את שיעוריו"
פ.ב, דאלאס, טקסס

"השיעורים כה מעשירים בתוכן, עד שאני לומד משהו חדש בכל פעם שאני קורא בהם"
ק.מ., אוג'אי, קליפורניה.

"אני חייבת להודות כי התוצאות טובות מכפי שציפיתי. מאז שהתחלתי את השיעורים נוכחתי לדעת כי איכות חיי השתנתה לטובה. אני רגועה, שלווה, מוצאת את עצמי מחייכת מדי פעם... עקב בועות האושר העולות מתוכי..."
פ.ר., ג'רסי סיטי, ניו ג'רסי.

לפרטים נוספים ורכישת הספר לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


937 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ספרות רוחנית, ספרי רוחניות, ספר ראגה יוגה, סוגי יוגה, איינגר, בייבי יוגה, תרגילי יוגה, בריגהו יוגה, יוגה תרגילים, קורס יוגה, אשטנגה יוגה, לימודי יוגה, שיעורי יוגה, תרגול יוגה, יוגה רמת אביב, יוגה רפואית, יוגה תל אביב מרכז, יוגה תנוחות, יוגה תרפיה, איינגאר, איינגאר יוגה, איינגר יוגה, המרכז ליוגה, המרכז ליוגה טיפולית, תרגילי יוגה בבית, תרגילי יוגה למתחילים, תרגילי יוגה למתחילים בבית, תרגול יוגה בבית, אשטנגה, ביקראם יוגה, ביקרם יוגה, סטודיו ליוגה, אימון יוגה, ויני יוגה, ויניאסה, ויניאסה יוגה, חוג יוגה, מאלה יוגה, מה זה יוגה, מזרון יוגה, מזרן יוגה, אור יוגה, איך עושים יוגה, ברכת השמש יוגה, דארמה יוגה, האטה יוגה, האתה יוגה, חנות יוגה, לוטוס יוגה, מדריכי יוגה, מהי יוגה, נשימות יוגה, סדנת יוגה, ספרי יוגה, פראנה יוגה, צ נדרה יוגה, ציוד יוגה, קורס מורי יוגה, שיעור יוגה, שיעור יוגה פרטי, תנוחות יוגה, קורס יוגה לילדים, קורס יוגה למתחילים

תן ציון למאמר זה

5.00