מדורי תוכן

ספר קורס טארוט שלם

ספר קורס טארוט שלם ספר קורס טארוט שלם

קורס טארוט שלם- "מהדורת היובל" – ספר הכולל את קורס טארוט שלם, בתוספת 78 תדפיסי קלפם בצבע מלא, בפורמט נוח לשימוש ובמחיר מופחת. 

לפני עשר שנים יצא הספר קורס טארוט שלם מאת גידי גלבוע, בהוצאת אסטרולוג, ומיד חולל מהפכה על מדף ספרי המיסטיקה. ספר מקצועי, בנוי במתכונת קלה להבנה, שאין כמוהו בין ספרי הטארוט. 

קלפי ה"טארוט" הם כלי מדויק ורב עצמה לחיזוי העתיד, לניתוח ההווה ולהבנת העבר. 

* הקריאה בקלפי ה"טארוט" היא טכניקה מיסטית עתיקה, שמטרתה לייעץ לאדם בכל תחומי חייו, ולהאיר את דרכו בכל אשר יפנה.

 * העיסוק ב"טארוט" תורם להעשרת חיי הרגש, לבנייה טובה יותר של הקריירה, לגישה פיננסית בריאה, וליצירת קשר חם ויציב עם הסביבה. 

* בכוחם של קלפי ה"טארוט" לשנות את חיי האדם מקצה אל קצה, תוך שהם מצביעים לפניו על הזדמנויותיו ומזהירים אותו מפני המכשולים.

 * ספר זה הוא היחיד מסוגו בעולם כולו, מאחר שלא קיים ספר נוסף בתחום ה"טארוט", הבנוי במתכונת של קורס, והמפרט ומנתח את הקלפים על כל פסיק וכל תג, כפי שספר זה עושה.

* הידע המרוכז בספר מאפשר חדירה לעומקם של הקלפים, ומלמד את התלמיד לפרוס אותם בכל סוגי וסגנונות הפריסה האפשריים.

* רמתו המקצועית הגבוהה של הספר הופכת אותו לכלי עזר חשוב, בידיהם של חובבים ומקצוענים כאחד.

 * גידי גלבוע הוא מחברם של הספרים קורס טארוט שלם, קורס אסטרולוגיה חדש, קורס נומרולוגיה שלם וקורס גרפולוגיה שלם. הוא מעביר סדנאות ושיעורים, מכשיר תלמידים ויועץ ללקוחות.

עוד מידע על ספר קורס טארוט שלם

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


544 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קריאה בקלפים, טארוט, קריאה בקפה, קוראת בקפה, קורא בקפה, ניבוי עתידות, חיזוי עתידות, חיזוי עתיד, חיזוי העתיד, קוראים בקפה, קריאת העתיד, קורס טארוט, ספר קורס טארוט שלם, קורס טארוט שלם, פותח בקלפים, פותחת בקלפים, פותחת בקפה, פתיחה בקפה, פתיחת מזל, פתיחת מזל לפרנסה, קורא מחשבות, קורא עתידות, קוראת בקפה יפו, קורס קריאה בקפה, קריאה בקפה סמלים, קריאת עתידות, רואה עתידות, גילוי עתיד, גילוי עתידות, גילוי עתידות באינטרנט, חיזוי עתידות און ליין

תן ציון למאמר זה

5.00