מדורי תוכן

ראשי | ספרי בריאות, רוחניות, מיסטיקה והעצמה | ספרי רוחניות | הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית

הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית

הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית

הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית פורש בפני הקורא את שני תחומי מחקרה ועיסוקה של ד"ר דפנא לוין: תורות הנפש, תורות הגלגול, תורות הקארמה, ותורת תיקון הנפשהספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית  פורש בפני הקורא את שני תחומי מחקרה ועיסוקה של דפנא לוין: תורות הנפש, תורות הגלגול, תורות הקארמה, ותורת תיקון הנפש וריפוייה  בקבלה ובדיסציפלינה הטרנספרסונלית העוסקת ברגרסיה התפתחותית ובחקר גלגוליו של האדם. תורות אלו נבחנו לעומק על ידי המחברת מן ההיבט הפילוסופי, התיאולוגי הדתי-יהודי, האזוטרי, המיתי וההיסטורי מן הצד האחד, ומן ההיבט התיאורטי, המדעי והתרפויטי של הדיסציפלינה הטרנספרסונלית העוסקת ברגרסיה מן הצד האחר.  
 
מחקרה של לוין הוא מחקר מעמיק, חדשני, יצירתי ורחב אופקים מאין כמותו. מדובר במחקר בין־תחומי ראשון בסוגו המברר לעומק, בחדות מחשבה, את הקשרים שבין עולמה של הקבלה - תורת הסוד העברית, בענף העוסק במסתורין של גלגולי נשמות מזה ובין הפסיכולוגיה הטרנספרסונלית, בענף המתמקד בחקר גלגוליו של האדם מזה. סבור אני כי מחקר פורץ דרך זה, הכתוב בלשון בהירה ומדויקת, מעניק תובנות חדשות להבנת המסתורין של גלגולי הנשמות בספרות הקבלה, ומיניה וביה משמש ציון דרך חשוב לחיפושו האין־סופי של האדם לדעת את עצמו, להבין את סוד נשמתו.

אבי אלקיים, ראש מרכז שלמה מוסיוף לחקר הקבלה, אוניברסיטת בר־אילן.
 
דפנא לוין היא עמית מחקר בכיר במרכז מוסיוף לחקר הקבלה באוניברסיטת בר־אילן. והיא עוסקת בחקר ובפרקסיס של הדיסציפלינה הטרנספרסונלית המתייחדת ברגרסיה בעיקר לעבר הרחוק. 

לפרטים נוספים ורכישת הספר לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1037 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דפנא לוין, הספר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית, סודות הגלגול והקבלה, תורות הקארמה

תן ציון למאמר זה

0