מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2018 | הורוסקופ שנתי לצעירים | הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל מאזניים

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל מאזניים

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל מאזניים הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל מאזניים

תחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל מאזנייםתחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל מאזניים
קצת לפני ט"ו בשבט ועד החופש הגדול: יש מצב שאתם מנפנפים מישהו שהקטעים שלכם איתו היו על הפנים. זה בגלל שהוא אנוכי שלא הסכים לתרום מעצמו לקשר ביניכם. יש מצב שאתם עדיין חושבים על פרשייה רומנטית ששייכת לעבר וכבר לא ממש קיימת בהווה. אם זה נכון אז כדאי שתצאו מהר מהקטע הזה. מתחיל להתגלגל סיפור רומנטי שלא ישר הדליק אתכם במבט ראשון, אבל מבט שני גרם לכם להשתכנע שיש על מה לדבר. יפה לכם. מישהו מציע לכם בילוי שכבר המון זמן אתם חולמים עליו אבל עד עכשיו לא ממש יצא לכם להתנסות בו. עכשיו זה פשוט הולך לקרות לכם. מגיעות אליכם שמועות שכאילו יש מישהו שדלוק עליכם אבל מתבייש לעשות צעד בכיוון. אם הוא בראש שלכם אז תרמזו לו שאין לו מה לחשוש מפדיחות.

מאמצע החופש הגדול ועד אחרי סוכות: אתם מצליחים לשחק אותה באדישות מול מישהו שבא לכם בחלומות. סבבה,  אבל בדרך הזו לא תרוויחו כלום. כדאי שתבקשו מחבר שיעזור לכם להעביר מסר. צפויה לכם פרשייה רומנטית שבכלל לא הייתה בראש שלכם, אבל משהו שיקרה בימים אלה יגרום לכם לזרום איתה. יש גם מצב לטיול משותף. גם אם נורא בא לכם לזרוק למישהו בפרצוף את מה שאתם חושבים עליו, כדאי שתתאפקו ותחשבו על מה שאתם עלולים להפסיד מהבלגאן הזה. סודות משותפים שיש לכם עם מישהו קרוב גורמים לעליית מדרגה ביחסים שיש לכם איתו. לא כדאי לכם לשתף מישהו נוסף ביחסים האלה. אתם מצליחים לעזור למישהו שרק עכשיו יצא מבלגאן רומנטי ובגלל זה הביטחון העצמי שלו בזבל. יפה לכם רק אל תהיו מעורבים יותר מדי.

לאחר סוכות ועד חנוכה כזה: כדאי לכם להתעלם מכל מיני שמועות שקשורות למישהו שמצא חן בעיניכם. יכול להיות שכל הסמטוחה הזו היא בגלל מישהו שמקנא בו. יש מצב שאתם רוצים לזרום בטוב עם מישהו שאתם מחבבים, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לוותר בשבילו על הדברים שחשובים עבורכם. לא ככה ? מישהו טוחן לכם את המוח בסיפורים על מישהו שגם אתם מכירים. סבבה, רק לא כדאי שתגיבו בגלל שהדברים שתגידו עלולים להגיע לאוזניים הלא נכונות. אתם עושים משהו מדליק שגורם למישהו שווה להידלק עליכם. ממש בקרוב גם תקבלו מסר או רמז שיוכיחו שהוא בכלל לא אדיש כלפיכם. צפויה לכם מתנה שאיכשהו קשורה לקטע שהתרחש לפני זמן רב. פתאום אתם קולטים שמישהו לא שכח אתכם גם אם אתם כבר לא חשבתם עליו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1646 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, הורוסקופ אהבה, הורוסקופ צעירים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה

תן ציון למאמר זה

0