מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2011 | קלף טארוט שנתי

קלף טארוט שנתי

קלף טארוט שנתי קלף טארוט שנתי

קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.לקלף הטארוט השנתי 2012 לחץ/י כאן

קלפי טארוט וקוראים בקלפי טארוט יועצים כבר מאות שנים לעשירי הארץ, מלכים ושליטים. קלפי טארוט מאפשרים לנו לראות את העבר, ההווה ואת העתיד באמצעות פרישה שאותה מבצע איש הטארוט.
 
בקלפי הטארוט טמונות אנרגיות רבות אשר מאפשרות לראות את הנפש הפנימית. במיקרים רבים קוראים בקלפי טארוט נעזרים ביכולת תקשור כדי לקבל את המסרים שעולים בטארוט.
 
קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.
 
שנת 2011 עומדת להיות שנת המפנה! זוהי שנה שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל לעשות את המפנה בחייו, בין אם מעבר מתקיעות לזרימה להשגת המטרות, הבנת המצב העכשווי אל מול המצב הרצוי ובין אם יצירת הזדמנויות חדשות במיוחד בתחומי: האהבה, קריירה וכספים.
 
בשנה זו עלינו ללמוד לעשות את הבחירות הנכונות, גם אם לא נהיה בטוחים שביכולתנו לעשות את המפנה בחיינו או לשמר את הדברים הטובים בחיינו, האנרגיות של שנת 2011 מזמנות לנו אנרגיות וכוחות נפשיים להתייעץ עם אנשי מקצוע ויועצים רוחניים אשר עשויים להאיר לנו את הדרך ולהוביל אותנו לדרך נכונה יותר.
 
לכל המזלות לחץ כאן

לבחירת המזל וקריאת התחזית השנתית המלאה לחץ על המזל:


                                                        מזל טלה  מזל שור  מזל תאומים  מזל סרטן
            
                                                      מזל אריה  מזל בתולה  מזל מאזניים  מזל עקרב

                                                            מזל קשת  מזל גדי  מזל דלי  מזל דגים 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


645 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קריאה בקלפים, קלף טארוט, פריסת קלפים, פרישת קלפים, פריסת קלפי טארוט, קלף טארוט שנתי, קלפי טארוט 2011, קלף טארוט שנתי 2011, פריסת טארוט שנתית 2011, פרישת קלפי טארוט

תן ציון למאמר זה

5.00