מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | חדש! הורות בעידן החדש | תינוק בבית, אור בבית?

תינוק בבית, אור בבית?

תינוק בבית, אור בבית? תינוק בבית, אור בבית?

כאשר תינוק חדש נולד במשפחה, השמחה גדולה ומרובה. נכנס אור גדול לבית ההורים, נוצרים שינויים פתאומיים, נפתחות הזדמנויות חדשות ונוצר ניקיון אנרגטיכאשר תינוק חדש נולד במשפחה, השמחה גדולה ומרובה. נכנס אור גדול לבית ההורים, נוצרים שינויים פתאומיים, נפתחות הזדמנויות חדשות ונוצר ניקיון אנרגטי. כל האנשים המזיקים והמפריעים למשפחה נפרדים מכם, יוצאים מחייכם. אתם כמשפחה או כזוג מתחילים להתקרב אחד אל השני, להצליח מבחינת הגשמה עצמית מגלים שדלתות שהיו סגורות קודם לכן נפתחות לפתע. ואז אתם אומרים הילד  הזה הביא לי אושר ומזל...
 
יש מצבים שעם כל השמחה הגדולה ומהרובה שתינוק חדש מכניס לבית הוריו, הוא מביא איתו מצבים לא נעימים. מצבים בהם הקשיים הסמויים צפים, נוצרות בעיות, דברים שלא חלמתם שתצטרכו להתמודד מולם פוקדים אתכם.

לעיתים ההתמודדות שלכם עם המצב לקויה ומובילה למצב של: חוסר שליטה, נזק בזוגיות, במשפחתיות, בעבודה ובחייכם.
במקרים כאלה, עליכם ללמוד שיעור קשה, באמצעות נשמת הילד שנולד לכם. עליכם להתבונן היטב בחיים שלכם ולהתמודד עם הקשיים שנמצאים בתת מודע. הרגע בו הקשיים צפים ועולים למודע הוא הרגע לשיעור שמהווה עבורכם מקפצה בתהליך הבגרות שלכם. הקושי יוביל אתכם, למקום של דרך חדשה - מוצלחת יותר. יביא אתכם למקום טוב יותר, יעביר אתכם שיעור חשוב, בדרך לשלב הבא בחייכם.

יכול להיות שאת השיעור הזה היקום ניסה ללמד אתכם בדרך נעימה יותר, קלה יותר עדינה יותר אבל לא למדתם את השיעור הזה כשניתנה לכם ההזדמנות בנועם ובעדינות, ומאחר וזה אחד השיעורים שאיתו נשמתכם הגיעה לעולם הזה אז דואגים שתעברו אותו בכוח.

את הילד תאהבו בכל מקרה. שימו לב, מה שורש נשמת הילד מביאה איתה ומה שורש נשמתכם צריכה ללמוד ולתקן אל מול הרך הנולד. התבוננו עליו כעל נשמה שבאה להעביר אתכם תיקון, ללמד אתכם להתבונן בקשיים שלכם ולהתמודד איתם, למנף אתכם גבוה יותר בדרך של שמחה, עדנה ואהבה.
 
 יש גם את נושא התיקונים שנשמתנו באה לתקן בעולם הזה מה שנקרא חובות מעולמות קודמים ואם לא תיקנו את התיקון בדרך של נועם ועדנה בהזדמנויות השונות שהיקום העניק לנו, נצרך להתמודד עם זה בדרך קשה ומייסרת.

שימו לב- היכן אתם מוותרים לעצמכם בחיים ומהם השיעורים שאלוהים שולח אתכם ללמוד ולתקן.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על מיטל אלבז לביא

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3198 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תיקון, הגשמה עצמית, ניקיון אנרגטי, זוגיות, הזדמנויות חדשות, תינוק בבית, אושר ומזל, מיטל אלבז לביא

תן ציון למאמר זה

0