מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | טיפולים ברפואה משלימה | אנרגיית העיסוי ההוליסטי

אנרגיית העיסוי ההוליסטי

אנרגיית העיסוי ההוליסטי אנרגיית העיסוי ההוליסטי

מה טוב יותר מאשר לחוות מגע שעושה לכם את זה, מקשר בין הגוף לידיים מגע של רוך מלטף המפיג את מתחי היום יום.מגע - מילת קסם אחת שמחברת בין שני אנשים.
מגע רומנטי של רוגע ואהבה ההופך כל יום ליום אהבה מיוחד.
מגע - כאמצעי חיבור נהדר בין בני זוג. 
מגע - אמצעי מצוין להתחברות עם עצמך, תחושותיך והפנימיות שלך.
מגע - נהדר לחידוד החושים ולימוד מושלם של ההנאה שבנתינה וקבלה.
מגע - העוזר לקרב אליך את בן הזוג, לחזק את הקשר ולשמור על הקיים.
מגע - המלמד אותך, על ידי התנסות אישית, להקרין רוך ורגישות ועל ידי כך לקרב את האנשים הנכונים אליך וכפועל יוצא למשוך את בן הזוג המתאים אליך.

מה טוב יותר מאשר לחוות מגע שעושה לכם את זה, מקשר בין הגוף לידיים מגע של רוך מלטף המפיג את מתחי היום יום. 
לכם הזוגות המאוהבים המחפשים את מילת הקסם שבקירוב וחיזוק הקיים ולכם הפנויים שביניכם המחפשים את האושר והאהבה.

לזוגות המאוהבים שבדרך... עיסוי זוגי 
ועכשיו קצת על חווית הטיפול הזוגי הנעשה ב- 4 ידיים - בן הזוג יחד עם הכוונת המטפל הופך את הטיפול לחוויה קסומה.  
מה טוב יותר מעיסוי זוגי כאשר בני הזוג נמצאים ביחד באוירה נינוחה. עם מוזיקה אתנית מרגיעה, חוויה המלמדת אתכם להרגיש ולחוש - רק אדם שחש ומרגיש יודע להעביר לאחר את אותה תחושה קסומה שמלווה ברגישות גבוהה, בהקשבה לתחושות הגוף, רגישויותיו והנאותיו של בן הזוג.

חווית העיסוי הזוגי היא למידה חוויתית מרגשת שאין לה תחליף אלו הם רגעים קסומים של לקבל ולתת, תחושת עונג ממגע תומך שמלמד את המקבל להתמסר בצורה מושלמת ומלאה למגע כאשר בן הזוג שמטפל לומד לחדד את הרגישות שלו וליהנות מנתינה.

חוויה כזאת מעשירה את הקשר הזוגי, מגבירה את האינטימיות, הקרבה והתמיכה ההדדית, מרחיבה את ההנאה מהקשר הזוגי ויוצרת תחושה של "אנחנו" בזוגיות. 
דמיינו לכם שעה קסומה אחת שמנתקת אתכם מהמירוץ היום יומי המטורף, שעה שעוטפת אותכם ברוך, משרה עליכם אווירה קסומה ומשכיחה מכם את דאגות החיים. 
כמובן שטיפול חוויתי שכזה יכול להיעשות ביניכם לבין עצמכם ואפילו רצוי לעיתים קרובות כאשר האחד שוכב בעיניים עצומות והשני מעסה את ראשו, כתפיו, גבו, רגליו וכפות רגליו של השני. יש להתמקד בבן הזוג, להקשיב לגופו, לתגובותיו ולהרגיש את בן הזוג מתי נעים לו ומתי פחות נעים לו הדבר מפתח את תחושת ההקשבה הפנימית שלנו גם כלפי עצמנו וגם כלפי בן הזוג שלנו.

לפנויים שביניכם – עיסוי יחיד/רפלקסולוגי 
עיסוי יחיד הוא טוב ומועיל באותה מידה כמו עיסוי זוגי. כאמור, מגע כשלעצמו עושה טוב ומחדד תחושות הרגישות והקרבה. חשוב להשרות אוירה נעימה בחדר, יש לעסות את כפות הרגליים עד לברכיים, כדאי לעצום עיניים ולחוש את תחושת ההנאה והכיף הכרוכה בכך יש לשים לב למקומות נעימים יותר ונעימים פחות ולהקשיב לתחושות שלכם. התחושות שאתם חשים עוזרות לכם לחדד את תחושת הרכות והחיבור לחלקים הרכים שלכם ולהתחברות אל רגשותיכם. 

למעשה תחושות אלה ממיסות את הקשיחות, הרגשות הלא נעימים והתחושות הקשות שלעיתים קיימות בכם. הקשבה פנימית היא הנוסחה להקשבה ולמתן תשומת לב גם לזולת, הקשבה כזאת גורמת להקרנת רוך ותשומת לב לאדם שאותו אתה מחפשים, זה הופך אתכם לאנשים פחות נוקשים ויותר נעימים כלפי עצמכם וכלפי סביבתכם.

כדאי ורצוי להיעזר בשמנים ארומתיים ומוזיקה מרגיעה אשר יוצרים אוירה מנטלית נעימה ומרגיעה. 
השמנים טובים ליצירת אוירה רומנטית קסומה - כמובן כל אחד וטעמו הוא. השמנים המפורטים הם בגדר המלצה מתוך נסיון רב. 
אילנג-אילנג בשילוב גרניום, לבנדר, יסמין, תפוז, ברגמוט, לימון, ורדים או ריחות עצי יער כגון: אורן, ברוש ואקליפטוס. 
יש לשים מספר טיפות 5-3 טיפות במעט שמן שקדים או לתוך קרם נטול ריח ולערבב היטב ולעסות את הגוף. כמו כן אפשר לשים מספר טיפות במבער בחדר. הריח המתנדף גורם לאוירה נעימה ומרגיעה.

לסיום מאחלת אני לכם שיהיה לכם יום אהבה קסום ושמח – היום ובכל ימות השנה.

לאלה שמצאו את אהבתם - למדו להקשיב לתחושות האחד של השני למדו להיות רכים ונעימים ולמדו לגרום תחושת אהבה וקרבה לחיזוק הקשר ביניכם.
לפנויים שביניכם - למדו להקשיב ולהתקרב אל עצמכם ועל ידי כך תדעו למשוך ולקרב אליכם את בני הזוג החיוביים, כי אהבה עצמית היא הנוסחה המושלמת למשיכת ומציאת אהבה אמיתית.וזכרו!!! כאשר האהבה קיימת אצלכם לא צריך לחפש אותה, היא זאת שמחפשת אתכם ומתחברת אליכם.

מאחלת אני לכולכם אהבה ואושר ושרק אהבה תתנחל בלבכם.

אזהרה - אין לשים שמן ארומטי ישירות על הגוף אלא בערבוב שמן בסיס או משחה נטולת ריח.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


908 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

רפלקסולוגיה, עיסוי, מגע, שמנים, שמנים לעיסוי, שמנים אתריים, עיסוי הוליסטי, עיסוי זוגי, עיסוי בשמנים, עיסוי פנים, עיסוי באבנים חמות, עיסוי טנטרי, מטפלת הוליסטית, עיסוי משולב, מטפלים בעיסוי, מטפלים-בעיסוי, מטפלים הוליסטים, מטפלים-הוליסטים, מטפלת-הוליסטית, אבנים חמות עיסוי, טיפול באבנים חמות, קורס עיסוי באבנים חמות, עיסוי נשים בהריון, עיסוי בשרון, עיסוי הודי, עיסוי הרצליה, עיסוי טנטרה, עיסוי טנטרי בירושלים, עיסוי טנטרי בצפון, עיסוי טנטרי טנטרה, עיסוי טנטרי צפון, עיסוי יפני, עיסוי לומי לומי, עיסוי לזוגות, עיסוי לימפטי, עיסוי לנשים, עיסוי לנשים בלבד, עיסוי מקצועי, עיסוי נשים, עיסוי סיני, עיסוי ספורטאים, עיסוי ספורטיבי, עיסוי עד הבית, עיסוי עדין, עיסוי ערמונית, עיסוי פרדס חנה, עיסוי פרוסטטה, עיסוי צפון, עיסוי רמת גן, פיזיותרפיה חדרה, פיזיותרפיה חולון, פיזיותרפיה חיפה, פיזיותרפיה טבריה, פיזיותרפיה ירושלים, פיזיותרפיה כפר סבא, פיזיותרפיה כרמיאל, פיזיותרפיה לוד, פיזיותרפיה מודיעין, פיזיותרפיה מעלה אדומים, פיזיותרפיה נהריה, פיזיותרפיה נס ציונה, פיזיותרפיה נשר, פיזיותרפיה נתניה, פיזיותרפיה עכו, פיזיותרפיה עפולה, פיזיותרפיה פתח תקווה, פיזיותרפיה צפת, פיזיותרפיה קריות, פיזיותרפיה קריית אונו, פיזיותרפיה ראש העין, פיזיותרפיה ראשון לציון, פיזיותרפיה רחובות, פיזיותרפיה רמלה, פיזיותרפיה רמת גן, פיזיותרפיה רמת השרון, פיזיותרפיה רעננה, כוכי מאורי

תן ציון למאמר זה

0