מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | הומאופתיה | הכל על אטופיק דרמטיטיס / אסטמה של העור

הכל על אטופיק דרמטיטיס / אסטמה של העור

הכל על אטופיק דרמטיטיס / אסטמה של העור הכל על אטופיק דרמטיטיס / אסטמה של העור

מהי אטופיק דרמטיטיס והאם יש טיפול טבעי באטופיק דרמטיטיס / אסטמה של העוראטופיק דרמטיטיסאסטמה של העור היא מחלת עור, סוג של אלרגיה, המתבטאת בעור יבש ומגורה ובפצעים שמקורם בגרד חוזר ונשנה  המופיעים בעיקר בקפלי עור במרפקים, מאחורי הברכיים וסביב העיניים.

המחלה מופיעה אצל תינוקות ולעתים היא ממשיכה כמחלה כרונית בבגרות. אטופיק דרמטיטיס, אסטמה של העור עלולה לפרוץ כתוצאה משינויים בתפקוד המערכת החיסונית של הגוף. הרפואה משייכת מחלה זו לקבוצת המחלות האוטואימוניות הכוללת תופעות שנובעות מכך שמערכת החיסון תוקפת תאים ורקמות של הגוף עצמו. יש המכנים מחלה זו אסטמה של העור משום שבמקרים רבים היא מופיעה אצל ילדים שאחד מהוריהם סובל מאסטמה בדרכי הנשימה, אך הרפואה לא מצאה הסבר גנטי שגורם למחלה.

טיפול באסטמה של העור

הטיפול הרגיל באטופיק דרמטיטיס מתמקד בעיקר במניעת התופעות הלא נעימות ורופאים ימליצו על תכשירים אנטי היסטמינים שיכולים להפחית את רמת הגרד, שמירה על לחות העור באזורים המועדים לפורענות ולבישת בגדים מאווררים.
נמצא קשר בין המחלה למצבו הנפשי של החולה ומתברר כי במצבי לחץ היא נוטה להחמיר.

הומאופתיה קלאסית מטפלת ברובד העמוק הגורם לחולי ולא רק בסימפטומים. ההומיאופתיה מטפלת במחלת העור מבפנים ע"י תיקון וחיזוק המערכת החיסונית. טיפול הומיאופתי יאפשר לא רק לצמצם את התופעה אלא גם למנוע את הישנותה.

ילדים רבים המגיעים לטיפול כשהם סובלים מבעיות נשימה: אסטמה, שיעולים, סטרידור וכו'… סבלו בעבר מתופעות של אטופיק דרמטיטיס שטופל עי משחות וכך למעשה דוכא.

מדוע דווקא טיפול הומאופתי במקרה של אסטמת העור?

• הטיפול ההומאופתי הוא טבעי לחלוטין וללא תופעות לוואי!!!
• הומאופתיה מטפלת בכל בעיה ומתאימה לכל גיל!!!
• בעזרת הומאופתיה ניתן לרפא את הבעיה מהשורש.
• הרמדי (התכשיר ההומאופתי) מותאמת באופן אישי לכל אדם ואדם, בהתאם למאפייניו ובהתאם למצב בו הוא נמצא.

הרמדי איננה מכילה סטרואידים אשר מדכאים את העור!!!!!

בהצלחה

ליצירת קשר ופרטים נוספים על נופית אהרונסון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1476 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אטופיק דרמטיטיס, אסטמה של העור, נופית אהרונסון, אטופיק דרמטיטיס מבוגרים, אטופיק דרמטיטיס רפואה סינית, אטופיק דרמטיטיס תינוקות, אטופיק דרמטיטיס טיפול טבעי, אטופיק דרמטיטיס תזונה, אטופיק דרמטיטיס פורום, אטופיק דרמטיטיס טיפול, אטופיק דרמטיטיס בצבא, אסטמה של העור אצל תינוקות, אסטמה של העור תמונות, אסטמה של העור אצל מבוגרים, אסטמה של העור טיפול, אסטמה של העור ים המלח, אסטמה של העור מבוגרים, אסטמה של העור מדבק, אסטמה של העור משחה

תן ציון למאמר זה

5.00