מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הכל על המזל שלך | פרופיל המזל שלך

פרופיל המזל שלך

פרופיל המזל שלך פרופיל המזל שלך

אסטרולוגיה הינה תורת חיזוי וניתוח אופי המבוסת על מיקום כוכבים ברקיע, מעברים ויחס מיקומים אשר ראשיתה כבר מתקופות קדומות. פרופיל אסטרולוגי של המזל שלך מבוסס על מיקום הכוכבים בעת הלידה שלך.אסטרולוגיה הינה תורת חיזוי וניתוח אופי המבוסת על מיקום כוכבים ברקיע, מעברים ויחס מיקומים אשר ראשיתה כבר מתקופות קדומות. פרופיל אסטרולוגי של המזל שלך מבוסס על מיקום הכוכבים בעת הלידה שלך. 
 
גלגל המזלות באסטרולוגיה המודרנית מחלק את השמיים ל-12 חלקים שווים, אשר מהווים את שניים עשר המזלות. המזלות באסטרולוגיה שואבים את שמם והגדרותיהם מקבוצות הכוכבים המקבילות להם, ואשר יוצרות ברקיע את דמויות המזל.


 מזל טלה   מזל שור    מזל תאומים   מזל סרטן

מזל אריה   מזל בתולה    מזל מאזניים   מזל עקרב

מזל קשת    מזל גדי   מזל דלי    מזל דגים

מזל אסטרולוגי נקבע על פי מיקומה של השמש בעת הלידה לדוגמא: אם השמש שהתה במזל בתולה בעת הלידה, אז האדם נולד במזל בתולה, אם השמש שהתה בעת הלידה במזל עקרב, אז האדם נולד במזל עקרב וכן הלאה.

פרופיל מזל אסטרולוגי מהווה נקודת פתיחה מעולה להכרת תכונות אופי בולטות בקרב ילידי מזל אסטרולוגי מסויים. בפרופיל האסטרולוגי נמצאות תכונות מרכזיות אשר ילוו אותנו במהלך חיינו, יחסינו לתחומי החיים השונים כגון: אהבה, זוגיות, יחסים, קריירה, נקודות חוזקה, נקודות חולשה, נתיב הגורל ועוד.

 בכדי להגיע לפרופיל אישי יש לנתח מפת לידה אישית אשר מבוססת על ניתוח אישי אך הפרופיל האסטרולוגי של המזל מאפשר נקודת פתיחה מצויינת להבנת נושאים חשובים בחיינו.

 
לפרופיל המזל שלך לחץ על המזל:


 מזל טלה   מזל שור    מזל תאומים  מזל סרטן

מזל אריה   מזל בתולה    מזל מאזניים   מזל עקרב

מזל קשת    מזל גדי   מזל דלי    מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1268 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזלות, מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, גלגל המזלות, מזלות אסטרולוגים, אסטרולוגיה ומזלות, פרופיל מזלות

תן ציון למאמר זה

5.00