מדורי תוכן

ראשי | קבלה ומודעות עצמית | אסטרולוגיה וקבלה | מזל אריה- השיעור והתיקון על פי הקבלה

מזל אריה- השיעור והתיקון על פי הקבלה

מזל אריה- השיעור והתיקון על פי הקבלה מזל אריה- השיעור והתיקון על פי הקבלה

כל המאפיינים של המזל כולל התיקון, השיוך האסטרולגי והקשרים נוספים על פי תורת הקבלה

מזל אריה


קבלה: 
בספר קבלי עתיק ששמו ספר יצירה כתוב לאמור "המליך [כלומר, האלוהים] אות "טית" וקשר לה כתר וצר בו: מזל אריה בעולם, וחודש אב בשנה, וכליה ימנית בנפש". מכאן נובע כי קיים קשר קבלי מיסטי בין האות "טית" ובין מזל אריה בשילוב עם חודש אב.

מזל אריה והאות "טית": 
תורת הקבלה רואה באות "טית" [ט] כאילו הייתה קשורה בצורתו של הנחש המייצג מאגיה וכוחות ריפוי, כדוגמת נחש  הנחושת אשר ריפא את העם ממגיפה. כמו כן היא מתייחסת אל אותו זו כרומזת על האור הגנוז וזאת בזכות הכתוב "וירא אלוהים את האור כי טוב" – בפסוק זה מופיעה האות ט' לראשונה, ומכיוון שכך הרי שמן הראוי להעניק לה קונוטציות ואסוציאציות של טוב. כך גם מזל אריה שהינו כמלך רם ונישא הנוטה חן וחסד לנתיניו.

מזל אריה וחודש אב: 
שמו של חודש אב בא לו מן המילה הקדומה "אבו" שפירושה אש או חום גדול ועצום, וזאת מכיוון שבתקופה זו השמש לוהטת וקופחת. חודש אב מכונה גם חודש "מנחם אב" על שום החורבן שחל בחודש זה. יש מקובלים הרואים במזל החודש, מזל אריה, את התקומה לנפילה ואת הגאולה הבאה לביטוי בפסוק :"הן עם כלביא יקום וכארי יתנשא", מה גם שמזל אריה עצמו נמנה עם יסוד האש.

השיעור של מזל אריה:
תכונותיו של מזל אריה הן – עוצמה, מלכותיות, הוד, הדר, דרמטיות, בומבסטיות, תשוקה לתהילה, לזרקורים, לקדמת הבמה ולתשואות, כשרון מנהיגות וכריזמה. האריות צריכים ללמוד שיעור מן המזל הקוטבי להם על גלגל המזלות שהוא דלי, שתכונותיו הן - מקוריות, יצירתיות, חריגות, מעוף, פשטות, עממיות, נדיבות, פתיחות, ספונטאניות וליברליות.

התיקון של מזל אריה:
התיקון של מזל אריה מבוסס על שבט שמעון שמזל אריה קשור בו על פי ילקוט שמעוני: שמעון היה הרוח החיה במסע הענישה של ואת אנשי שכם, בגלל הפשע הנתעב אשר אנשים אלה ביצעו באחותו דינה. התיקון של מזל אריה צריך להיות ביכולתו לבודד ולהבחין בין רשע אשר פגע בו לבין חף מפשע שאין סיבה להענישו. 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1106 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קבלה, מזלות, שיעור ותיקון קבלי, מזל אריה, אסטרולוגיה מזל אריה, הורוסקופ מזל אריה, אסטרולוגיה וקבלה, פרופיל מזל אריה, אסטרולוגיה קבלית, אסטרולוגיה בקבלה, אסטרולוגיה לפי הקבלה, אסטרולוגיה על פי הקבלה, אסטרולוגיה קבלה, בדיקת זוגיות לפי הקבלה, אור הקבלה, אור הקבלה גורל 42, אור קבלה, אותיות הקבלה, אחד קבלה, איש קבלה, אלד בקבלה, אלד קבלה, אנשי קבלה, אתר הקבלה, אתר קבלה, אתרי קבלה, אתרי קבלה, אתרי קבלה, בדיקת שם לפי הקבלה, בחירת שם לפי הקבלה, בחירת שם לתינוק לפי הקבלה, בחירת שמות לפי הקבלה, בקבלה, גורלות לפי הקבלה, הורוסקופ לפי הקבלה, המרכז לקבלה, בדיקת שמות לפי הקבלה, הסבר שמות לפי הקבלה, הורוסקופ אריה, הורוסקופ יומי אריה, תחזית שנתית מזל אריה, מזל אריה באהבה, מזל אריה בזוגיות, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה נקבה, מזל אריה תחזית

תן ציון למאמר זה

5.00