מדורי תוכן

ראשי | המנטורים | ד"ר זיו מאיר | על תיקשור ואינטואיציה – האם גם לך יש יכולת תיקשור?

על תיקשור ואינטואיציה – האם גם לך יש יכולת תיקשור?

על תיקשור ואינטואיציה – האם גם לך יש יכולת תיקשור? על תיקשור ואינטואיציה – האם גם לך יש יכולת תיקשור?

למדיום יש יכולת ליצור קשר ולקבל מסרים מהתת מודע. כיצדד נוצר תיקשור וכיצד כל אחד ואחת מאינתנו יכולים ללמוד לתקשר ולקבל מסריםמתוך ספרו של זיו מאיר "שיפור היכולת העל חושית ותקשור"

בני אדם המסוגלים להתכוונן לרטט מהיר יותר שבו נתון הגוף הרוחני אחרי המוות, אם באופן פיזי ואם מנטלי, מכונים מדיומים. במונחים אלה, מדיום הוא אדם המשמש מתווך בין העולם הפיזי לעולם הרוח.

מדיום מסוגל להתכוונן לרטט אנרגטי הגבוה מהעולם הפיזי ולהשתמש באנרגיה כדי לחדור מבעד למסך הדק המפריד בין החיים הפיזיים  לחיים הרוחניים וכך ליצור קשר אנרגטי עם שוכני הממדים העליונים.

הממדים העליונים אינם מקום גיאוגרפי זה או אחר אלא ממד רוחני בעל רטט אנרגטי שונה, כך שמבחינה תיאורטית יכולים להתקיים בו זמנית מספר רב של ממדים בנפח גיאוגרפי זהה, כאשר רק הממדים שונים.

באופן כללי קיימת בנו "תודעת על" הקשורה לחלק הרוחני, "תת מודע" הקשור לדמיון ולאינטואיציות שלנו, ו"מודע" הוא החלק בו אנו נעזרים בחיי היומיום.

לאמיתו של דבר אנו גם נעזרים בתת המודע שלנו בחיי היומיום רק שאנו לא מודעים לכך כל כך, בעבודת המדיום כל המחשבות, הרגשות והמראות מועברים דרך תודעת העל של המדיום (כאמור החלק הרוחני שלו).

כל אדם קולט באופן קבוע רשמים "על חושים" מהעולם הרוחני, אולם מאחר ואינו יודע כי אלו מסרים, אין הוא מתייחס אליהם, ובודאי שאינו יודע לפרש אותם. לעומת זאת המדיום הוא שמסוגל לקלוט אותם כמסרים ולפרש אותם. המסרים נקלטים אצל המדיום המעביר אותם אל החלק המודע וכך הם נחשפים.

המושג "על חושי" מוגדר כ"חוש עליון" מעבר לחמשת החושים הרגילים בהם אנו משתמשים בחיי היומיום, והוא משמש לעיתים קרובות בהתייחס לכל מי שפועל במסגרת תופעות בלתי רגילות. כל אחד מאתנו הוא בעל יכולת במידה זו או אחרת ונעזר ביכולת העל חושית שבו, קחו למשל את החלק האינטואיטיבי שבכם, "האינטואיציה", הרי חוש זה הוא חלק מהעל חושי שבכם, אם נדע כיצד להתקשר עמו, הרי שנצליח להתקשר עם החלק העל חושי שבנו טוב יותר ולנצלו למטרותינו, זהו עשוי להיות תחילתו של המדיום שבנו, אבל לא כל אחד הוא מדיום. המדיום הוא אומנם בעל יכולת התחברות על חושית, אבל לא כל בעלי היכולת העל חושית הם מדיומים.

יכולת העל חושית ועבודת המדיום, נעזרות באותה טכניקה של התודעה, אבל עבודת המדיום שונה מיכולת הקליטה העל חושית הרגילה וביכולתו להתכוון לרטט קליטה אנרגטי ברמות שונות ולשמש צינור העברה ושידור, כמו שאנו בוררים תחנות קליטה במכשיר הרדיו שלנו.

הקליטה העל חושית מכונה טלפתיה. הטלפתיה היא מילה אחרת לתקשורת בין תודעה לתודעה. לדוגמא, אתם נמצאים עם בן או בת הזוג, ואומרים בדיוק מה שהצד השני חשב או התכוון להגיד. בן הזוג שלכם מגיב באומרו "איזו טלפתיה, בדיוק חשבתי על זה".

אדם בעל יכולת על חושית מסוגל לחוש חפצים דוממים, או לחוש את מחשבותיו של אדם אחר אשר השתמש בחפץ זה או אחר, ע"י התכוונות לאנרגיה שנובעת מהאדם או מן החפץ. ההילה של החפץ או של האדם היא המאפשרת לבעל היכולת העל חושית לתרגם סימנים של העבר והעתיד לגבי החפץ או האדם, כן מסוגל הוא לקלוט את האנרגיה של החפץ או האדם על ידי תחושה או ראייה. מאחר ובעולם האנרגטי מושג הזמן הוא שונה לחלוטין מהמושג שלנו, רק יחידי סגולה הם בעלי היכולת העל חושית המסוגלים לקבוע מסגרת זמן מדויקת לגבי המידע שהם קולטים.

המדיום מסוגל לחוש או לשמוע מחשבות, קולות או רשמים מנטליים מעולם הרוחות. הרוחות משתמשות באופן קבוע לצורך תקשור בניהם באמצעות הטלפתיה. המדיום מסוגל להיכנס למצב קליטה מלאה של התדירויות הגבוהות, או האנרגיות בתדרים של עולם הרוחות, כך יכול הוא לקיים תקשורת טלפתית עם הרוחות, לקבל מסרים ובו זמנית להשמיע את המסרים בפני הנוכחים, כאילו אנו מאזינים לאדם אחר המדבר בשפה שאינה מובנת לנו ולצורך כך שכרנו מתרגם אשר מסביר לנו את משמעות הדברים, כך גם עבודת המדיום, שהרי באופן תיאורטי כל אדם מקבל מסרים ויכול בפוטנציה לשמש כמדיום, רק שאין הוא מודע לתוכן המסרים או לאופן ההתקשרות עם עולם הרוחות.

על מנת לשמש כמדיום על האדם להיות בנכונות וברצון להוות כלי שידור גשמי, תוך יכולת לא לפחד כלל מאיבוד שליטה, יתרה מכך עליו להיות משוחרר לחלוטין עד כדי איבוד שליטה מוחלט, דבר שיאפשר לרוח להיכנס אליו ולהיעזר בקולו ובגופו לצורך העברת המסרים לעולם הגשמי.

המדיום מבטא מה שהרוח חושבת או מרגישה. עבודת המדיום כרוכה בהרבה יותר מעורבות מאשר קריאה על חושית רגילה (תקשור), משום שהמדיום פותח את עצמו לאנרגיות שונות מעולמות אחרים, על פי צורכו של מזמין ההתקשרות. לעומת זאת בראייה על חושית, המידע אינו בא מרוחות שונות על פי התקשרות עמן אלא זורם מרוחות או מדריכים אישיים של האדם בעל הראיה העל חושית- שעל כך יפורט בהמשך.

אדם בעל ראיה על חושית אינו יכול להזמין רוח מסוימת של אדם שמת באופן מודע ולתקשר עמו וזאת בניגוד למדיום, הרוחות משתמשות באנרגיית החיים של המדיום כדי לשגר את מסריהן. מדיום עובד כאמור ישירות עם הרוח ושניהם משתתפים בתהליך התקשור, אחרת הוא לא ייווצר. כמעט בכל קורס תקשור שאני מלמד במכללת ברק לרפואה משלימה, מתגלים מדיומים, תלמידים שלא ידעו מעולם כי הם בעלי יכולת כזאת...

הרעיון של עבודת המדיום ברור יותר בחלומות. פעמים רבות אנו חולמים על קרובים או על בני משפחה שנפטרו. התחושה בחלום היא כה מציאותית עד כי אנו מוכנים להישבע שאכן בילינו בחברתם, הדבר מעורר בנו תחושה עזה, משום שכאשר אנו נמצאים במצב החלימה אנחנו אכן נמצאים עם האהובים עלינו בממלכת הרוחות.

כאשר אנחנו ישנים, הגוף האתרי והאסטראלי שלנו מרחף בממדים עליונים, שם אנחנו פוגשים את אהובנו ומסוגלים לתקשר עמם.

לסיכום: אחרי שלמדנו מהו מדיום, יכולת על חושית, אינטואיציה ותת מודע: ניתן לחלק את עבודת המדיום לשתי קטגוריות עיקריות. הראשונה והנפוצה היא עבודת מדיום מנטלית. כפי שמרמז המושג "מנטלי", צורה זו של עבודה נעזרת בהכרה-ההכרה האינטואיטיבית או הקוסמית, לא ההגיונית או הפיזית. סוג זה של עבודה מתחלק לכמה סוגים: ראייה מרחוק, שמיעה מרחוק, תחושה מרחוק, וחשיבה השראתית.

לאתר מכללת ברק
שלוחת מכללת ברק בירושלים
שלוחת מכללת ברק בדרום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3948 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

טלפתיה, תת מודע, מדיום, מתקשרת, אינטואיציה, תיקשור, קורס תקשור, מתקשרת מומלצת, תקשור חינם, תקשור עם מלאכים, תקשור עם נשמות, לימוד תקשור, לימודי תקשור, מתקשרת מדהימה, מתקשרת מעולה, מכללת ברק, מתקשרת, מדיום, תקשור און ליין, תקשור עם מלאכים, תקשור עם נשמות, ללמוד תקשור, תקשור עם מלאכים, דר זיו מאיר, על תיקשור ואינטואיציה, האם גם לך יש יכולת תיקשור, על חושים, חוש עליון, מתקשרת מומלצת בטלפון, קורס תקשור בתל אביב, קורס תקשור באינטרנט, קורס תקשור בירושלים, קורס תקשור בחיפה, קורסי תקשור, קורס תקשור בצפון, קורס תקשור פרדס חנה, קורס תקשור בחינם, מדיום מתקשרת, מתקשרת מומלצת, מה זה מתקשרת

תן ציון למאמר זה

0