מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | עולם הנסתר | גלגול נשמות

גלגול נשמות

גלגול נשמות גלגול נשמות

האם אתם מאמינם שהמוות זה באמת הסוף, או רק ההתחלה? האם הכל מקרי, או אולי תולדה? ולמה אנחנו בעצם פה, בשביל הכיף? או אולי בשביל הנשמה...לא מעט אנשים מאמינים מסיבות שונות ומשונות כי המוות הוא אולי סופו של הגוף הפיזי אבל בהחלט לא סופה של הנשמה. היא נולדת מחדש לשם התחלת חיים חדשים על פני האדמה. בכל גלגול מחדש, מוצאת לעצמה הנשמה את הזמן, המקום והגוף הפיזי הנכון על מנת להמשיך את צמיחתה הרוחנית, זו שלעולם, אבל לעולם לא נגמרת. "עד שהמוות יפריד בינינו"...
 
מטרת הגלגול היא התיקון. הצמיחה הרוחנית, הרגשית והמוסרית. בכל גלגול שעובר אדם נגזר עליו להתפתח, ללמוד מחדש או אולי ליישם לקחי עבר ושיעורים שלא הספיק או לא השכיל ללמוד.

כל גלגול כזה מותיר את חותמו בתת המודע. המידע נצרב והוא טמון שם לנצח. התיקון הנעשה בין היתר על הסמך המידע שנצרב. הנשמה המתגלגלת צריכה בין היתר להשתחרר מהמשקעים הפחדים, האובססיות, מערכות היחסים הקשות ושאר המידע שנצרב בה. בהחלט לא עניין של מה בכך. 
 
הלא מודע, זה שטומן בחובו את המידע הצרוב, מסייע בסופו של דבר לנשמה המתגלגלת. הוא ממגנט לחייה ארועים הדומים לארועים שנחוו בגלגולים הקודמים. הוא מוביל אותה לארועים דומים לפי חוק הטבע "דומה מושך דומה". המטרה היא להאיר על קיומם ולהעיר אותם על מנת לשחררם. אותו הדין חל גם על מערכות יחסים בין אישיים וחברתיים כאשר כאן פועל חוק קוסמי נוסף והוא "חוק הבומרנג". 
 
לפי החוק, אם חוק זה אומר שאם אי פעם בעברנו פגענו באחר בכל נושא, תהיה הסיבה אשר תהיה. או שעשינו דברים בניגוד לחוקי הטבע: בגידה, רצח וכיוצ"ב... הרי עתה על מנת שהדבר לא יחזור על עצמו, עלינו להיכנס לנעליו של אדם שנפגע ולחוש על בשרינו מה הרגיש הצד הפגוע, זאת על מנת שהדברים לא יחזרו על עצמם.

 לסיכום:
ניתן לומר כל לכל אחד יש מאזניים פנימיים כאשר הטבע מאלץ אותנו להגיע לאיזון ולכן כל דבר הקורה בחיים אינו מיקרי. כל דבר הוא בין היתר תולדה של הגלגולים הקודמים, הבאים לידי ביטוי בגלגול הנוכחי.
 
אנו יכולים בטכניקה של שחזור גלגולים קודמים לחוות את המאורעות ולשנות אותם מתוך הבנה וקבלת מצבים קיצוניים. בעזרת כוחות הריפוי שנמצאים בכל אחד מאיתנו ובמיוחד על ידי הסליחה. כמו כן, חוויות אלו יעזרו לנו לא לעשות לזולת מה ששנוא עלינו, דבר שיתקן מערכות יחסים מורכבות או בעייתיות, ישחרר אותנו מהרגלים ומהתנהגויות לא רצויות ויתקן את מצב החיים העכשווי וכמובן יעזור לגלגול נשמות עתידי חיובי יותר.
 
שלכם:
נילי רווה. מטפלת בתקשור והילינג ע"י שחזור גלגולים ככלי לצמיחה, לזרימה ושיפור בכל תחומי החיים.

ליצירת קשר ופרטים מלאים על נילי רווה

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


639 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תקשור, עולם הנסתר, שחזור גלגולים, מדיום, גלגול נשמות, גוף ונפש, תיקון, דומה מושך דומה, נילי רווה, אלטרנטיבילי, אלטרנטיבי לי, מיסטיקנים און ליין, מיסטיקנים און-ליין, אלטרנטיבי לי - המיסטיקנים הכי טובים, אלטרנטיבי לי - מיסטיקנים אונליין, אלטרנטיבי_לי, מגידי עתידות, מגלה מחשבות, מגלה עתידות, מגלה עתידות אמיתי, מגלה עתידות במחשב, מגלה עתידות חינם, מגלה עתידות משחק, מגלות עתידות, מגלי עתידות, מגלת עתידות, משחק מגלה עתידות, משחקי מגלה עתידות, עתידות, יעוץ מיסטי, גורל, גורל 42, שינוי גורל, לימודי גרפולוגיה, המיסטיקנים הכי טובים, המיסטיקנים הכי טובים בישראל, מגד עתידות, מגדי עתידות, מגדת, מגדת העתידות, מגדת עתידות, מגדת עתידות אונליין, מגדת עתידות אמיתית, מגדת עתידות באינטרנט, מגדת עתידות באר שבע, מגדת עתידות וירטואלית, מגדת עתידות זולו, מגדת עתידות חינם, מגדת עתידות יפו, מגדת עתידות משחק, מגיד עתידות, מגיד עתידות משחק

תן ציון למאמר זה

4.50