מדורי תוכן

ראשי | רוחניות | אהבה רוחנית | האם אנחנו מוכנים לאהבת אמת?

האם אנחנו מוכנים לאהבת אמת?

האם אנחנו מוכנים לאהבת אמת? האם אנחנו מוכנים לאהבת אמת?

נהוג בחיינו המודרניים לציין ביום אחד, חג שראוי לחגוג אותו במשך כל ימות השנה. השמחה כמו העצב, האושר כמו הכאב, אלו תחושות המלוות אותנו בכל דקה ודקה מחיינו.מה זאת אהבה? אמר נפוליאון בונפרטה: "התרגשות השמה בכף המאזניים האחת, את כל אוצרות תבל ומלואה ובשנייה, את הייצור האהוב לבדו".

בפרישות קלפי טארוט כולנו מייחלים לראות את צמד הקלפים המנצח – "שני גביעים" קלף ההתאהבות ו"ארבע מטות" קלף החתונה. זהו  אכן צרוף המראה על ראשיתה של דרך זוגית – אהבה בתחילת דרכה.

אופייני לתהליך ההתאהבות לחוות מצבים בהם אנו מוצפים בתחושות אושר עילאי ובן או בת הזוג שלצידנו נראים: הכי טובים, הכי יפים והכי מושלמים עבורנו, עד כדי כך שאנו מכסים את עינינו ומסרבים לראות את החסרונות הקיימים בהם ובנו באופן טבעי ונורמלי כבני אדם. 

ימי ההתאהבות כשמסתיימים להם מותירים אותנו נגררים אחרי הרגלים ושיגרה, ומבלי לשים לב אנו מוצאים את עצמנו חסרי התלהבות והתרגשות שהיו מנת חלקנו.

דיאן אקרמן הטיבה להגדיר זאת כך: " האתגר באהבה, וההנאה הגדולה ביותר, הם למצוא דרכים להפוך כל יום להרפתקה חדשה עם בן הזוג". 
אם כך תחילת הדרך צריכה להיות במציאת אהבה וזוגיות טובה. המלצה המקובלת בקרב עדות המזרח בארץ, אומרת כי מי שרוצה  בזוגיות, טוב יעשה עם יכנס ראשון לבית חדש ויפתח את דלת הכניסה – סמל לפתיחת מזלו בזוגיות.

מנהג נוסף על פי העדה העיראקית הוא לתת לרווק או רווקה, את הרך הנולד להגישו לסנדק בברית המילה, ויש המוסיפים כי טוב יעשה אם יחזירו מהסנדק לאימו – דרך המביאה מזל באהבה.

ולאחר שפתחנו את הדרך ואפשרנו למזל להיכנס אל ביתנו, צריכים אנו לדעת כי: "אם רוצה אתה שיאהבוך, היה ראוי לאהבה". לפי דבריו של אובידיוס.

שיהיה באהבה ובשמחה

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


794 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אהבה רוחנית, מציאת אהבה, מערכת יחסים, מערכות יחסים, מציאת זוגיות, למצוא אהבה, החזרת אהבות, החזרת זוגיות, זוגיות ואהבה, חיפוש אהבה, חיפוש בן זוג, חיפוש בת זוג, כינוי אהבה, כינויים אהבה, כיצד להחזיר אהבה, להחזיר אהבה ישנה, למצוא בן זוג, מה זה אהבה, מהי אהבה אמיתית, מוכן לאהבה, מחזיר אהבה, מחזיר אהבות, מחזיר אהבות קודמות, מילות אהבה מרגשות, מילי אהבה, מכתב אהבה לחבר, מכתבי אהבה לחבר, מלות אהבה, מצגות אהבה, משחקים אהבה, משפטים אהבה, משפטים על אהבה, מתי אני אמצא אהבה, סיפורי אהבה עצובים, פתגמי אהבה חדשים, ציפורי אהבה, קופידון אהבה, שיקוי אהבה, הכרויות עם מוגבלויות, הכרויות עם רוסיות, הכרויות ערביות, הכרויות פיליפיניות, הכרויות רוסיות בחינם, הכרויות רוסים, הכרויות תמיכה, הכרוית בחינם, הכרוית זוגי, הכרוית לדתיים, הכרוית רוסיות, הכרות גברים, הכרות חינם, הכרות לדתיים, הכרות נשים, הכריות, הכריות בחינם, הכריות גי דייט, הכריות גייז, הכריות דסקרטיות, הכריות דתיים, הכריות חינם, הכריות לדתיים, הכריות, אורנה עמיר

תן ציון למאמר זה

5.00