הורוסקופ שבועי: 20.10.19-26.10.19

כוכבים ומזלות: הרקיע צופן עבורכם אנרגיות המושתתות על היחסים שבין כוכבכם סטורן לבין הכוכבים נפטון ואוראנוס. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות הקשורים למספרים 7 ו -22.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן חביב. אז נכון שעניינים שקשורים לסידור וארגון מחודש של הבית גוזלים מכם שעות ארוכות, אבל יש לכם הרגשה שיש הרבה אנשים שעוזרים לכם במשימה החשובה הזאת. אתם לא לבד, כפי שהורגלתם לחשוב בעבר. תחושה זאת גורמת לכם להרגיש במצב רוח מרומם ובתחושת אופטימיות לגבי העתיד. יש לכם הזדמנות של ממש לפתוח דף חדש ביחסים המורכבים שיש לכם עם בני משפחה. שאפתנות מציבה אתכם בראש הפירמידה. היקום מסוקרן באשר ליכולת המנהיגות שלכם.

רביעי עד שבת: פגישה עם אדם מרתק תתברר כמוצלחת מאוד ותעורר התרגשות פנימית. אתם חושבים על מיסוד הקשר או העמקתו על ידי צעד דרסטי. מי שפנוי, מחפש בקדחתנות אחרי אהבה חדשה. יש סיכוי למצוא קשר רומנטי במקום הכי פחות צפוי. אתם עדיין מודאגים בקשר לעתיד. אל תנסו לתכנן יותר מידי רחוק.
הדברים יסתדרו. הפנימו את המסר שלפיו הרוחניות מיטיבה עם הענווים והצנועים, אך אינה יכולה להועיל למתרברבים ולמתנשאים.

מסר רוחני: תקשור בכרטיסי גורלות משגר אליכם המסר את הבא: אין שום רע בהתנהגות הרפתקנית וחסרת יציבות, כל עוד אתם זורמים אל תוכה בעיניים פקוחות ומפוכחות.