הורוסקופ שבועי: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב סטורן שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של הכוכבים מרקורי ויופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 3.

ראשון עד שלישי: הגישה שלכם הופכת להיות קלילה יותר דווקא אחרי שחוויתם אכזבה קלה בתחום הרומנטי. מה שקרה היווה עבורכם לקח וסוף סוף הבנתם שלאנשים אחרים יש סדר עדיפות שונה וקצב פעולה אחר. אין סיבה לכעוס אם אתם מבינים שאנשים עושים את מה שהם עושים בזמן נתון במסגרת היכולות שלהם. זה לא בהכרח קשור אליכם. כדאי להתקדם הלאה. הרקיע מבשר על תקופה בה ניתן לממש תוכניות אשר בכל סיטואציה אחרת נראות תקועות ואבודות.

רביעי עד שבת: המסגרת הביתית הופכת להיות תובענית במיוחד, ועובדה זאת מרגיזה אתכם ומוציאה אתכם משלוותכם. אינכם מתמודדים בצורה הטובה ביותר עם הלחצים ובוחרים לברוח ולתפוס לכם פסק זמן סולו לעצמכם. אל תטילו את האחריות לדבר על אחרים וגם אל תאשימו. מרחב אישי נחוץ לכם בלי שום קשר להתנהגותם של האחרים. יש לטפל בדחיפות בעניינים הקשורים לניירת שהתעכבה, זאת גם אם נטייתכם היא להמשיך ולדחות את הטיפול בהם.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שלושה גביעים: המסר הוא – זו תקופה הוללת וצוהלת בה אין לתת את הדעת על נושאים חמורי סבר, אלא רק על קלילותם של החיים ויופיים.