הורוסקופ שבועי: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם סטורן לבין הכוכבים יופיטר ופלוטו, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 8.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב שעובר עליכם מתוך תחושה של שיתוף פעולה בעבודה וגם במשפחה. זרימה חיובית של אנרגיה, מכיוונם של הכוכבים השולטים על מזלכם, תביא אתכם למקומות של שביעות רצון וסיפוק. לפנויים יש סיכוי גבוה לפגוש אנשים מעניינים בעלי פוטנציאל לכיוון הרומנטי. מומלץ להירשם למסגרת לימודית כל שהיא שתספק לכם גירוי אינטלקטואלי שחסר לכם מאוד.

רביעי עד שבת: אל תפחדו לגלות רגשות- אף אחד לא ינצל את המצב לרעתכם. החששות שלכם יתבדו. תגלו שאדם ממנו התרחקתם בזמן האחרון, שוחר את טובתכם. גם צפוי שתקבלו סכום כסף שכבר לא האמנתם שיחזור אליכם. עליכם לבצע מספר שינויים משמעותיים בסביבת העבודה. הביצוע יהיה קשה אך בעזרת קצת יצירתיות- אפשרי. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בחברת אנשים מהליגה הלאומית, כמו גם על יוקרה ומותרות.

רוח ונפש: רוחניות היא מטען שאדם נושא בליבו ואין לה שום קשר עם פריטי לבוש כאלה או אחרים. מי שבגדיו אמורים להעיד על רוחניותו, הוא שרלטן.