הורוסקופ שבועי: 07.07.19-13.07.19

כוכבים ומזלות: כוכב סטורן שמייצג אתכם מקיים עתה קשרים קוסמיים עם הכוכבים מרקורי ונפטון. התופעה מניבה תנודות נומרולוגיות שמחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 7.

ראשון עד שלישי: המסגרת קצת חונקת אתכם ויתכן מאוד וכדאי שתבלו במסגרת פחות מלחיצה ועם אנשים שיש להם באמת מה להציע מבחינת התכנים הפנימיים. גם אלה שכביכול רוצים בטובתכם, לא יודעים בעצם מה עושה לכם טוב על הנשמה. ברור לכם שיש פער לא קטן בין התדמית החיצונית ובין הצרכים הפנימיים והאמיתיים שלכם. לכו עם נטיות הלב ואל תנסו לרצות את כל העולם על חשבון הרגשות שלכם. הרקיע רומז כי גילוי לב כלפי הסובבים אתכם, יוביל אל הצלחה וכבוד. אין תועלת בהסתרת דברים ובערפולם.

רביעי עד שבת: תנודות בחשבון הבנק מדירות שינה מעיניכם. לא לדאוג. המצב יקבל תפנית מפתיעה שתעזור בכיוון פתרון הבעיות או חלקן לפחות. למרות שהדברים אינם זורמים בקצב שקיוויתם וייחלתם לו, הרי שבסך הכול יש סימנים להצלחה בתחום הקריירה. שמרו על ראש פתוח ואל תגבילו את עצמכם מבחינת אפשרויות עסוקה. בן מזל דלי, יציע לכם הצעה עסקית שנראית, על פניו, מוזרה. אל תדחו על הסף.

רוח ונפש: בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות- דחליל ומגפיים: המסרים הם – הדחליל מייצג פסימיות שאין לה אחיזה במציאות ואילו המגפיים מבשרים על פריצת המכשולים.