הורוסקופ שבועי: 14.04.19-20.04.19

כוכבים ומזלות: גרמי השמיים מחברים אתכם השבוע עם האנרגיות של הירח וכוכב אוראנוס , ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 22.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מתאים במיוחד כדי לקחת בו פסק זמן ולהתפנות להכנות לקראת החג שיוחג או-טו-טו. אין טעם להמשיך לרוץ כאשר המטרה נעלמת מהעין. רגשות של בלבול ותחושות שאין לכם שליטה על החיים, מטרידים מאוד. את תחושת התסכול אפשר להחליף בהרגשה של בטחון וחשיבה חיובית. כדאי להחליף מילים עם אדם מנוסה. ביום שלישי יחול שיפור במצב הרוח עקב הודעה משמחת.

רביעי עד שבת: אתם הולכים לבצע צעד רב משקל רק על סמך רגשנות. אולי כדאי שתקדישו לכל העניין מחשבה נוספת ותפעילו גם שיקולים קצת יותר אובייקטיביים. אם קשה לכם לעשות זאת לבד, וזה למעשה לא מפליא, נסו לפנות לחברים קרובים ולהציע סיעור מוחות וחשיבה קולקטיבית כדי להגיע להחלטה שקולה יותר. בהשפעת אדם חכם אתם תופסים סופשבוע קליל ומאושר. נראה כי החגיגה תשפיע לטובה דווקא על ההרפתקנים שביניכם.

רוח ונפש: על פי ספר קבלי העוסק בשנים-עשר המזלות, חודשי המזל שלכם הם: כסלו עבור עסקים בכלל, וניסן עבור פעילות שמעבר לים. כמו כן מוצלחים תשרי ואלול. הצבעים הממוזלים שלכם הם שחור ואדום, ולעיתים גם כחול ולבן.