מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ 2010 | קלף טארוט שנתי | קלף הטארוט השנתי. מזל שור

קלף הטארוט השנתי. מזל שור

קלף הטארוט השנתי. מזל שור קלף הטארוט השנתי. מזל שור

קלף הטארוט השנתי שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמה.לקלף הטארוט השנתי שלך לשנת 2012 לחץ/י כאן

ברוכים הבאים אל העולם המופלא של קלפי הטארוט. במשך השנים התפתחה מאוד תרבות הקריאה בקלפי טארוט. כיום, יותר מאי פעם, הפופולריות של הקלפים גבוהה ונוצרות סדרות רבות של קלפי טארוט, אותן נביא בהמשך...
קלפי הטארוט נחשבים לכלי לחיזוי העתיד. השואל, אדם המחפש תשובות לשאלות אישיות פונה לקורא בקלפים, המפרש את הקלפים.
בקלף הטארוט השנתי שלך באים לידי ביטוי מסרים מ... ואל התת-מודע. את המסרים שמתקבלים ניתן ליישם בכל תחום בחיינו: באהבה, בקריירה, בתחום הכלכלי ובמיצוי הפוטנציאל האישי.
 
קלף הטארוט השנתי שלך הוא: קלף המרכבה.

תיאור הקלף: יוסף נסיך מצרים ניצב על כרכרה שניתנה לו על ידי פרעה. מעליו אפריון מקושט. לגופו הוא עוטה מחלצות של מלכות. לרגליו כרכרה הדורה. לפניו שני ספינקסים המדמים סוסים שאמורים למשוך את הכרכרה, אך בידי יוסף אין מושכות. צבעי הקלף עליזים ורומזים על מצב חיובי, כך גם הדמויות המופיעות.
קלף המרכבה

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף צופה לכם מצבים נפלאים וטובים, מוצלחים ומלאי עניין. בשורתו טובה לכל תחומי החיים. יש בו מוטיבים שטובים לעניינים שבלב, כמו גם לעניינים שבכיס. צפויה תקופה חלומית, גם אם המושכות לא תמיד בידיכם.

בתחום הרומנטי: הקלף צופה לכם זוגיות טובה ומוצלחת, שפע אושר ונחת. שמחות והנאות. כיף והתרוממות רוח. יציבות, קביעות, התמדה וביטחון. חום ואהבה. עליצות וחדווה. נאמנות ומסירות, גם אם הצד השני הוא זה שמכתיב את מהלך הדברים.

בתחום הקריירה: הקלף מבשר על קריירה נפלאה שדרכה סוגה בשושנים. צפויה התבססות במקום העבודה, כמו גם התאקלמות קלה למתחילים. ייתכן כי מדובר בתוספת כספית משמעותית. ברכה, מזל והצלחה – גם אם מישהו אחר מושך בחוטים.

בתחום הפיננסי: צפוי מצב כלכלי איתן ומבוסס. חשבון הבנק שלכם יראה בטוב. תוכלו לפרגן לעצמכם רכישות שנמנעתם מהן בעבר בשל קשיי תקציב. הכספת שלכם תרווה נחת ותהיה מדושנת במכמנים, גם אם לא אתם מהווים את המפרנס העיקרי.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


530 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל שור, קריאה בקלפים, טארוט, קלף טארוט, פריסת טארוט, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית

תן ציון למאמר זה

4.40