מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפלים


 
 

ברוכים הבאים לאתר של ד"ר מאיר וינקלר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מקרים שטופלו בהצלחה- ד"ר מאיר וינקלר המלצות

לחץ/צי על הקישורים לדוגמא לפתרונות בעזרת צמחי מרפא

צמחי מרפא- עצירות צמחי מרפא –לערמונית
צמחי מרפא- צרבת וחיידק הליקו פילורי רפואה אלטרנטיבית-צמחי מרפא ADHD
צמחי מרפא לילדים-תחלואת חורף כאבי ראש ומיגרנות-צמחי מרפא
צמחי מרפא –המעי הרגיז צמחי מרפא-תפקוד מיני של הגבר
צמחי מרפא-דלקות שתן צמחי מרפא- מחזור לא סדיר
צמחי מרפא- מנופאוזה צמחי מרפא -סרטן
צמחי מרפא- עצירות.
שוש הייתה רק בת שלושים וחמש. כשהגיעה למרפאה שלי סיפרה שמילדותה סבלה מעצירות. באותן שנים אימא הרתיחה בשבילה שזיפים שחורים והכינה מיץ עגבניות. שוש ספרה עד כמה נמאס לה מהעייפות, מהבטן הנפוחה וההרגשה הרעה. בנוסף הופיעו פצעים מוגלתיים על עור הפנים כמו בתקופת השירות הצבאי. אז סבלה מעצירות שארכה שבוע. הפצעים נעלמו רק כמה חודשים לאחר שהשתחררה מהצבא. עכשיו עם ההחמרה של העצירות, הופיעו שוב הפצעים.
שוש ספרה שהיא משתמשת כיום במשלשלים ובנרות גליצרין ונמאס לה. היא שאלה מה יקרה כשתהיה מבוגרת, אולי אז כבר אי- אפשר יהיה לעזור לה נגד העצירות.
היא התלוננה שהטחורים שנוצרו בזמן ההיריון היו במצב טוב יותר לאחר הלידה. לאחרונה בגלל הלחץ במאמץ של היציאה הם שוב גדושים ונפוחים. מדי פעם גם מדממים. שוש בקשה שאוסיף לה צמחי מרפא שמכווצים את הטחורים ומפסיקים את הדימום ובנוסף צמחים שירגילו את המעי לפעול כמו שצריך: הכנתי לשוש תערובת צמחי מרפא והוספתי הצעות לשיפור התזונה ואורח החיים. הסברתי לה שהמעי הגס שלה מלא פסולת, מה שגורם לעייפות, כאבי ראש, מצב רוח רע, ופצעים על העור. שוש החליטה לעשות הכול כדי להיפטר מהעצירות הכרונית. כעבור שבועיים של טיפול בצמחים טלפנה שוש וספרה לי שהעיכול הרבה יותר טוב וכמעט אין כבדות. היא מתעוררת בבוקר בלי כאב ראש.

כעבור כמה שבועות באה למרפאה כדי להראות לי איך עור הפנים שלה נראה יפה לאחר שהפצעים נעלמו. לאחר שהעצירות חלפה החיים שלה החלו להראות אחרת. עכשיו רצתה לטפל בבת שלה שגם היא "ירשה" את העצירות המשפחתית, אבל זה כבר סיפור אחר. לראש הדף

צמחי מרפא- צרבת וחיידק הליקו פילורי.
יואב בן 29 סיפר לי שהוא מקבל צרבת מכל אוכל, אפילו מכוס תה. לא עזר שהוא "אוכל כמו בבית חולים: ארוחת ערב מוקדמת. עוף מכובס וקצת קוטג'". כאבי הבטן נמשכו, וצרבות העירו אותו בלילה.
הוא הגיע למרפאה שלי לאחר שעבר בירור במכון גסטרו. בבדיקת הקיבה גילו אצלו את החיידק "הליקו- פילורי". יואב קיבל טיפול אנטיביוטי משולב כדי לחסל את החיידק. לאחר הטיפול הייתה פחות צרבת, אולם כעבור מספר שבועות חזרה הצרבת על אף שלא נמצאו יותר חיידקי הליקו-פילורי.
יואב היה מיואש. שאלתי אתו לגבי המצב בבית ובעבודה. "אני עובד בחברה מאז סיום הלימודים."-סיפר לי- "בשלוש השנים האחרונות אני מנהל מכירות שלהם, אין שעות עבודה, בשביל להתקדם אני עובד בלי חשבון, על אף שאני מצליח יש כאלה ששמים לי רגל". יואב לא קישר את הלחץ בעבודה לכאבים בקיבה. הסברתי לו שבמצבי לחץ נכנס "העצב התועה" לפעולה ופוקד על בלוטות החומצה, שבדופן הקיבה, לייצר עודף חומצת קיבה. החומצה הרבה גורמת לדלקת רירית הקיבה "גסטריטיס" ואף לכיב.

יואב שתה את חליטות צמחים שהכנתי לו והעצב התועה נירגע, הקיבה הפסיקה לייצר עודף חומצה. צמחי מרפא שבתערובת ריפאו את דלקת הקיבה. תוך חודש הבריא.
עברו ארבע שנים מאז. אין לו צרבת ולא כאבים בקיבה. הוא התרגל לעבוד בפחות לחץ ומקפיד לאכול לאט יותר ורגוע יותר. לראש הדף

צמחי מרפא לילדים-תחלואת חורף.
רוני בת השלוש הגיע לגן הילדים לאחר החגים אבל לא הספיקה להתרגל לגן כי החלה לחלות בלי הפסק: התקררות, נזלת, דלקת גרון ושעול ברונכיטיס. היא הייתה מקבלת טיפול אנטיביוטי ומבריאה וכמה ימים לאחר מכן שוב הייתה חולה.
כשהביאו את רוני לבדיקה היא נראתה חיוורת והשתעלה הרבה. האימא סיפרה שרוני מנוזלת כבר שבוע, השיעול החל לפני יומיים. אי אפשר לשלוח אותה לגן מרוב שהיא משתעלת. גם בלילה מתוך שינה משתעלת. הסברתי לאימא של רוני שהנזלת הייתה תחילת התחלואה. מה שנראה כמו "התקררות" קלה, הפך לדלקת הסמפונות, ועכשיו היא חוששת שזה יהפוך לדלקת ראות.
הכנתי לרוני הרכב מיוחד שכלל צמחים שמחזקים את המערכת החיסונית, וצמחים נגד וירוסים ובקטריות. בנוסף מספר צמחים שמבריאים את רירית דרכה הנשימה ומשחררים את הליחה הדלקתית וצמחים נגד שעול. לאחר שהשיעול פסק המשיכה רוני לקבל כמות קטנה יותר מהרכב הצמחים שלה כדי למנוע תחלואה חוזרת. בעזרת הצמחים הצליחה רוני לעבור את חודשי החורף שנשארו בלי לחלות. לראש הדף
צמחי מרפא –המעי הרגיז.
משה היה איש עסקים בן חמישים. הפנו אותו לבדיקה של המעי הגס בגלל כאבים בבטן תחתונה, נפיחות גזים ושלשולים. לפעמים זה התחלף בעצירות. הוא סיפר לי שבנסיעות מהבית ברמת השרון, למשרד שלו ברמת גן, פחד להיתקע בפקקים כי אולי יצטרך לרוץ לשירותים. מצד שני חשש מבדיקת אנדוסקופיה של המעי. לבסוף ביצע את הבדיקה שהייתה תקינה: הוא הגיע אלי עם אבחנה של תסמונת המעי הרגיז. היה לו חוש הומור ואמר שאשתו עשתה לו אבחנה של מעי רגיז עוד לפני האנדוסקופיה. סיכמנו ש"המעי הרגיז" זה בעיקר כאבי בטן-מצב שמעצבן אותו. נחמתי אותו שלפחות לא גילו אצלו מחלה דלקתית של המעי. הרבה אנשים סובלים מתסמונת המעי הרגיז שיש בה רגישות- יתר של עצבי המעי. למעי כואב בגלל הגזים שחולפים בו, מהתכווצויות שקורות בו.
-"אני אכין צמחים שירגיעו לך את המעי"-אמרתי לו. -"זה כל כך פשוט?" שאל משה.
-"אתה תיראה שהפרעות העיכול יחלפו לאחר שתשתה את הצמחים"-

בארבעת השבועות הבאים היה צורך לעדכן פעמיים את מרשם הצמחים עד שהמעי נרגע והחל לפעול בצורה סדירה. הכאבים חלפו. מאז, בעיקר בתקופות של מתח, לוקח משה תערובת צמחים למשך 3-2 שבועות והם מרגיעים את המעי הרגיז. לראש הדף

צמחי מרפא-דלקות שתן.
גילי בת הארבעים ותשע הגיעה למרפאתי בגלל דלקות שתן חוזרות. היא אמרה שנמאס לה מהצריבה ומהריצה לשירותים. במספר בדיקות שתן מצאו אצלה את החיידק קולי. היא קיבלה טיפולים אנטיביוטיים אבל הדלקת חזרה שוב ושוב. גילי ספרה שזה החל בשנה האחרונה מאז שפסק אצלה המחזור. היא לא אוהבת כדורים ולא לוקחת אסטרוגנים. לעומת זה היא הולכת ברצון למכון כושר ורשומה לבריכה.
גילי שאלה האם הרחצה בבריכה גורמת לדלקות השתן. אמרתי לה שבעזרת תערובת צמחים לדרכי השתן אפשר לסלק את הדלקות החוזרות ואז אין בעיה עם שחיה בבריכה. גילי לקחה במשך מספר שבועות תערובת צמחים כדי למנוע חזרה של דלקות השלפוחית. הוספתי לה בקבוקון של תערובת שמנים צמחיים נגד דלקות של הנרתיק שקורת לה לאחר קיום יחסים.

גילי ממשיכה לשחות בבריכה. מדי פעם אחרי קיום יחסים היא שותה חליטה מצמחי המרפא שלה ליתר ביטחון. ובעיקר הפסיקו הצריבות והריצה לשירותים. לראש הדף

צמחי מרפא- מנופאוזה.
רחל סיפרה לי באריכות על מה שקורה לה מאז נכנסה לגיל המעבר. היא סובלת מגלי חום והזעות, מצב הרוח ירוד. יש יובש בעור ובריריות. רחל החלה סובלת מכאבים בזמן קיום יחסים.
הסברתי לה שיש צמחים במיוחד לגיל המעבר והם עוזרים נגד גלי החום ויובש. צמחים עם אסטרוגנים צמחיים, או כפי שהם מכונים חומרים "דמויי הורמונים" שנקלטים בגוף ומפסיקים את גלי החום.
צמחים נוספים עוזרים נגד דיכאון ומתח שעלולים להופיע.
רחל התחילה לשתות את חליטת צמחי מרפא. היא השתמשה בהרכבי הצמחים במשך מספר חדשים, גלי החום חלפו כמעט לגמרי והזעות הלילה פסקו. מצב הרוח שלה היה טוב.
כעבור מספר חודשים התייצב המצב ההורמונאלי החדש שלה. הגוף התרגל לשינוי ההורמונאלי ולא היה יותר צורך בצמחים נגד גלי חום והזעות. "גיל המעבר" כבר מאחוריה. לראש הדף
צמחי מרפא –לערמונית המוגדלת.
יעקב הגיע למרפאתי בגלל שהיה צריך לקום בלילה כמה פעמים כדי להטיל שתן. גם ביום היה צריך לתת שתן פעמים רבות ובדחיפות רבה. הוא סיפר שבנסיעות תמיד בודק מראש היכן ישנם מרכזי קניות כדי שיוכל להגיע לשירותים בעוד מועד ולהטיל שתן. מדי פעם בבקרים זרם השתן שלו היה חלש ואיטי. יעקב היה עייף מחוסר שינה ומוטרד מניתוח הערמונית שעמד על הפרק. הוא ידע שהרבה גברים סובלים מגדילת יתר של הערמונית. הוא לא רצה ניתוח של הערמונית וחיפש פתרון טבעי לבעיה. סיפרתי ליעקב על צמחי מרפא שבולמים את גדילת הערמונית ומשפרים את זרימת השתן. "כמה זמן זה לוקח?" -שאל אותי.

הסברתי שתוך חודשיים שלושה רואים את השיפור ויש כאלו שמצבם משתפר כעבור שבועיים שלושה. לבקשתו של יעקב נתתי לו מאמרים שמסבירים את אופן הפעולה של הצמחים. בביקור חוזר לאחר שלושה חודשי טיפול צמחי, השיפור היה רב. הקימות בלילה לשירותים ירדו לחצי, והדחיפות במתן השתן ירדה באופן משמעותי. כעבור 4-5 חדשים היה קם להטלת שתן כפעם בלילה וכבר לא היה צריך למהר לשירותים. יעקב מבצע כל מספר שנים בדיקת על-קול של הערמונית ושלפוחית השתן. בדיקת דם בשביל רמת הPSA והכול תקין. לראש הדף

רפואה אלטרנטיבית-צמחי מרפא ADHD
יוני היה ילד רזה בן עשר. אימא שלו נראתה מיואשת כשהגיעה למרפאה שלי. "הילד הזה לא יכול לשבת שנייה בשקט, הוא כל הזמן זז ומפריע בשעורים והמורה כבר לא יכולה איתו,"
-"מה אתה אוהב בבית הספר" – שאלתי אותו. אימו ענתה במקומו שהוא לא לומד בכלל ולמרות זאת מעלים אותו כיתה בסוף כל שנה. "כנראה זו מדיניות לא- מוצהרת שלהם כי אין להם מה לעשות איתו." הסברתי לאימא של יוני שלפי המבדקים משך הריכוז שלו מאוד קצר, ולכן הוא עובר מעניין לעניין וכל הזמן זז. בנוסף לריכוז הלקוי הזיכרון המיידי גם הוא לקוי-הוא מצליח ליזכור פחות מחצי הפריטים שמציגים לפניו לעומת ילד אחר שלא סובל מהתסמונת. משום שיוני לא מצליח לזכור ולשחזר דברים שנאמרו בכיתה בדקות האחרונות הוא מתוסכל וחסר שקט.
-"מה אפשר לעשות?" שאלה אימא של יוני בייאוש.
ספרתי לה על צמחים שמעלים את הריכוז, וצמחים נוספים שמפחיתים את חוסר השקט, זאת בלי לפגוע ביכולת החשיבה.
הסברתי לאימא של יוני שמשך הריכוז הקצר מדי מפריע ליוני לממש את היכולת הגבוהה שלו לכן צריך לקחת את הצמחים בכל תקופת הלימוד. הוספתי שבשביל המעקב אני צריך להיות בקשר עם המחנכת של יוני או עם המורה המסייעת שלו. יחד נוכל לאמוד את השיפור ביכולת הריכוז והלמידה.
אצל יוני הצמחים עזרו והוא לוקח אותם כבר שנת לימודים שנייה. הוא לא זקוק לצמחים בחופשות, אבל קשה לו בלעדיהם במשך שנת הלימודים. לראש הדף
כאבי ראש ומיגרנות-צמחי מרפא.
חוה הגיעה למרפאתי וסיפרה לי על כאבי הראש שלה. מדי בוקר מתעוררת עם "ראש כבד" ותחושה כללית רעה. לרוב עם בחילה וטעם מר בפה ותחילת כאב ראש. הכאב היה מתפתח בהמשך היום. מדי פעם הייתה מופיעה מיגרנה.
חוה חששה יותר מכול מהמיגרנה. בכל שעה משעות היום הייתה עלולה להופיע המיגרנה עם כאב חזק בצד אחד של הראש. לרוב בצד ימין אבל קרה גם בצד שמאל. בנוסף לכאב הראש הייתה סובלת מבחילה ולפעמים מהקאה. חוה הייתה מסתגרת בחדר חשוך, לוקחת כדורים שונים נגד כאב. בסופו של התקף מיגרנה הייתה מותשת. חוה סיפרה שלפעמים היא מרגישה מורעלת מהכדורים השונים שלוקחת בזמן כאב הראש "כך מתנהלים חיי"-אמרה לי.

חווה סבלה מכאבי ראש של בוקר שקשורים לרוב בעצירות. בנוסף מסוג של כאבי ראש מיגרנותים השונים באופיים. הצמחים שאני נותן מונעים מיגרנות ואינם מסוג משככי הכאב. הסברתי לחווה שצמחי המרפא מאזנים את מערכות הגוף כמו את מערכת העיכול. צמחים אחרים מונעים התכווצות עורקים בצד אחד של הראש, אותן התכווצות שגורמות למיגרנה. כשהצמחים מסיימים לאזן את הגוף, לא מופיעה יותר מיגרנה.
חוה ביקשה הוראות תזונה. בררתי איתה מאיזה אוכל מרגישה בטוב, ואיזה מזון מקשה על הגוף. כך הרכבנו תפריט מדברי מזון שטעימים לה ולא גורמים מיגרנה.

צמחי המרפא שהכנתי לחווה החלישו את עוצמת כאבי הראש בשבועיים הראשונים. לאחר מכן הייתה התחלה של כאב ראש שלא התפתח למיגרנה. כעבור מספר שבועות כאבי הראש פסקו. הטיפול הצמחי נמשך שלושה וחצי חדשים. בסיום הטיפול המלצתי לחוה להמשיך עם תזונה שתהיה בריאה וגם טעימה. אדם צריך לאכול מה שטעים לו, מערכת העיכול פועלת טוב יותר כשאדם אוכל מה שהוא אוהב מתוך סוגי המזון שטובים לו. לראש הדף

צמחי מרפא-תפקוד מיני של הגבר.
יואל הסס לפני שגילה לי מה מטריד אותו. סיפר שבקרוב יהיה בן שישים. הוא בדרך כלל בריא ומתעמל פעמיים שלוש בשבוע במכון כושר. במין לא כל כך הולך לו לאחרונה, זה לא חוסר תפקוד מיני, אבל רחוק ממה שהיה פעם. חשק יש אבל הזקפה חלשה וקצרה. הוא איבד את הביטחון שלו וזה משפיע כמובן לרעה על מצב הרוח. יואל אמר לי שהוא מבין שהיכולת המינית יורדת עם השנים, אבל הוא בריא ובכושר ולא משלים עם המצב הנוכחי. אין לו חשק להתחיל עם ויאגרה בעיקר בגלל ששמע על תופעות הלוואי. ספרתי ליואל על צמחים שעוזרים לאון הגברי, חלקם מפורסמים יותר וחלקם פחות.
לכל צמח השפעה משלו: צמחים שמחזקים את האון הגברי, צמחים שמעלים את החשק המיני וצמחים שעוזרים נגד תופעות מטרידות של שפיכה מוקדמת. הצמחים עובדים באופן ביולוגי, השיפור בעזרת הצמחים הוא תהליך טבעי וההשפעה ניכרת כעבור מספר ימים של נטילת הצמחים.

הרכב הצמחים חיזק את האון המיני אצל יואל. לאחר שבוע חש שיפור.
הוא המשיך תקופה מסוימת עם הרכב הצמחים. המצב השתפר והוא החליט לעשות הפסקה עם הצמחים, הצעתי לו שאם תחזור תופעת החולשה המינית, ייקח שוב את הרכב הצמחים לתקופה חוזרת. לראש הדף

צמחי מרפא- מחזור לא סדיר.
רונית בת השש-עשרה הגיעה אלי עם אימא בגלל שהמחזור נעלם אצלה למספר חודשים. רונית שמעה מהגניקולוגית שלה שתופעות כאלו קורות בגיל צעיר ויכולות להסתדר עם הזמן. בכל זאת הייתה שמחה לקבל טיפול טבעי שיסדיר את המחזור. הסברתי לה שגלולות למניעת הריון יוצרות מחזור חודשי מדומה, אלו כדורי הורמונים שמונעים הריון וגורמים להופעת וסת, אבל זה לא מחזור טבעי. הצמחים לעומת זאת עוזרים להסדיר את המחזור הטבעי.

רונית והחלה לשתות את צמחי המרפא שהכנתי לה. לאחר שהצמחים הסדירו את הופעת המחזור החודשי, רונית הייתה רגועה יותר. לאחר מספר חודשים של טיפול בצמחים, הוסת החלה להופיע מעצמה בצורה סדירה. אמרתי לרונית שאין צורך יותר בצמחים, כי השעון הביולוגי שלה הסתדר בעזרת הצמחים ועכשיו הוא תקין. לראש הדף

צמחי מרפא -סרטן
סיפורה של גליה
גליה הייתה בת 42 כשהתגלה גוש בשד השמאלי. מרגע הגילוי עד הניתוח לא עבר זמן רב. הרופא האונקולוג רשם לה טיפול כימי שישמיד תאי סרטן שנותרו בגוף. כעבור שלוש שבועות של טיפול כימי גליה הגיעה אלי לטיפול משלים.
היה לה קשה עם תופעות הלוואי של הטיפול. הכדוריות הלבנות ירדו עד כדי כך שנאלצו להפחית את החומר הכימי נגד הסרטן שהזורק לה לווריד. הופיעו פצעים מכאיבים בפה (אפטות). עייפות תהומית השתלטה עליה. התיאבון נעלם והיא ירדה הרבה במשקל.
גליה שאלה –"איך אני אצליח להילחם במחלה שאני כל כך חלשה".
אמרתי לגליה שיש צמחי מרפא נגד תופעות הלוואי של הטיפול הכימי:
צמחים שמחזקים ומאוששים כנגד העייפות הרבה שמלווה את הטיפול.
צמחים שמתקנים את האנמיה. שמעלים את מספר כדוריות הדם הלבנות וההגנה על הגוף גוברת. צמחים שיעזרו נגד הפצעים המכאיבים בפה(אפטות). צמחים נגד ההפרעות במערכת העיכול. צמחים שמגנים על האברים הפנימיים.

מטרת הטיפול הצמחי שנתתי לגליה הושגה. גדל משמעותי מספרם של כדוריות הדם הלבנות בדם שלה. האפטות בפה החלו להיעלם. התיאבון חזר והיא עלתה במשקל. הצמחים נתנו לה כוח ואנרגיה. היא הגיעה למצב שבו נחה ביום-יומיים הראשונים של הטיפול הכימי. בשאר הימים בין הטיפולים הלכה לעבודה כרגיל. גליה אמרה לי שהיא מצטערת שלא התחילה את הטיפול הצמחי מוקדם יותר. בעזרת הצמחים סיימה גליה בשלום את סידרת הטיפולים הכימיים וחזרה לתפקוד הרגיל שלה. לראש הדף

 

קיימות בעיות בריאותיות נוספות במערכות גוף שונות בהם ניתן לטפל ביעילות בעזרת צמחי מרפא.

יצירת קשר וקבלת ייעוץ אישי

 
 

 

 

 

 טיפול בצמחי מרפא     ריפוי מחלות בעזרת צמחי מרפא     יצירת קשר וייעוץ אישי

 


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח