מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל אריה

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 28.09.2014 - 21.09.2014

כוכבים ומזלות: גרמי השמיים רוקמים הילה קוסמית המחברת ביניכם לבין הכוכבים מארס ופלוטו, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 8.

ראשון עד שלישי: יש מי שחושב שאתם עוברים 'משבר' אבל נראה כי דווקא ההיפך הוא הנכון. כבר הרבה זמן שלא הייתם רגועים כול כך. ההתכנסות הפנימית היא משהו שדרוש לכם ואינכם צריכים להסביר יותר מידי, אלא אם כן שואלים אתכם במפורש. אחרי הפוגה במרוץ המטורף, לו אתם רגילים, אתם מתחזקים ומרגישים כמו 'אדם חדש'. יש להתחבר לשמחה ולחיוניות. אל תדחו הזמנה לבילוי גם אם זה נראה לכם קצת 'מטורף'.

רביעי עד שבת: אלה ימים חגיגיים בהם נדמה כי אתם מצליחים לשדר על אותו גל עם כל מי שצריך. הדברים מתפתחים יפה ואתם מרוצים, בעיקר בתחום החברתי. בילויים משותפים עם חברים ומשפחה יגרמו לכם נחת רוח והנאה רבה. קיים סיכוי מצוין להיכרות מעניינת. אם תבחרו בזה, הקו החדש יכול להוביל למשהו רציני. בתכל'ס, תלוי כמה אתם מוכנים להשקיע. כל שתתנו לאחרים – ישוב אליכם כפל כפליים.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טארוט איטלקיים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף ששמו שש חרבות. הקלף מציג ספן הממלט אישה וילד מים סוער אל חוף מבטחים: המסר הוא – גם אם אתם מוצאים את עצמכם במצוקה כלשהי, נסו לזהות את מי שרוצה להשליך אליכם חבל הצלה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


87982 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image לקראת ראש השנה הבא עלינו לטובה, קוראים רבים פנו אלי וביקשו לדעת כיצד ניתן להגביה את המזל, לזכות להצלחה ושפע ולהיכנס ברגל ימין בשערי השנה החדשה. והאם בכלל יש מקום ואפשרות לשינוי מזלו של האדם. לפיכך הרמתי את הכפפה ומומלץ לקרוא את הדברים הבאים בעיון רב.
image על פי האסטרולוגיה, לכוכבים במפת הלידה שלנו קיימת גם השפעה על בריאותנו. כיצד זה קורה ומה השפעתו של כל כוכב?
image צ'י קונג הוא נכס תרבות שצמח בסין העתיקה, מתוך התבוננות בחוקי הטבע והשפעתם על תהליכי התפתחות התודעה. המטרה בתרגול לאפשר לגוף לצמוח ולהתפתח בתוך הנתונים הטבעיים שלו.
image בעזרת קינסולוגיה והדרכה נכונה אנחנו לא חייבים להרשות לקשיים ולטראומות לעכב את חיינו, ולמנוע מאיתנו הצלחה
image כיצד אנחנו יכולים להבין מה גופינו מנסה לשדר לנו כאשר אנו חווים כאב פשוט וכיצד ניתן לפתור את הכאבים ולחזק את מכלול הגופ-נפש-רוח.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה