מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל אריה

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 02.11.2014 - 26.10.2014

כוכבים ומזלות: תנודות נומרולוגיות יוצרות סנכרון ביניכם לבין האנרגיות של הירח וכוכב אוראנוס, ומשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 22.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שרובו ככולו עוסק במערכות יחסים. חברים קרובים יושיטו יד לעזרה בשעת לחץ. מכר מפתיע יופיע ויתבלט בנכונותו לעזור. הקסם האישי שלכם שובה על ליבם של כל מי שנמצאים סביבכם ואין מי שיגיד לכם לא. קיימת הזדמנות להתנסות בחוויה לא שגרתית. לכו על זה בלי להרגיש רגשות אשמה. אתם זקוקים ליציאה מן השגרה בעיקר מבחינה רוחנית ורגשית. הרקיע מבשר על ניצחון המושג לאחר התגברות על יריבים ומתחרים.

רביעי עד שבת: אדם קרוב עלול לגלות לכם צד לא סימפטי באישיותו. לא יהיה לכם קל להתמודד עם הגילוי הזה אבל בסופו של דבר, זאת תהיה הזדמנות להיפתח ולדבר גלויות על משהו שרתח מתחת לפני השטח והפריע מאוד לזרימה התקינה של מערכת היחסים. אל תהססו לשאול שאלות נוקבות ולומר בדיוק את מה שאתם מרגישים. לא לשכוח להשתמש בכמות נדיבה של טאקט, מה שלא סותר גילוי לב.

רוח ונפש: בפריסת קלפים שבוצעה עבורכם בחפיסה ששמה 'סקאפיני טארוט' עלה בגורלכם קלף אשת הכהונה: הקלף מבשר טובות לאלה מכם העוסקים באפיקים שונים בעולם הנסתר.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


90057 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image מי לא מכיר את המשפט "דבר איתי אחרי החגים" – הא? המשפט הזה הפך מזמן לנורמה בחברה הישראלית ואין אדם שלא מכיר את המושג, לא משתמש בתירוץ המגונן המנחם והמוכר שמקובל על כולנו – "אחרי החגים"
image אם היו אומרים לכם שתזונה בריאה הייתה ממש משפרת לכם את החיים, הייתם קצת יותר מתאמצים? להלן כמה דרכים בהן התזונה הבריאה תשפר את חייכם בטווח המיידי.
image בשבוע האחרון כל מהדורת חדשות או שיח ציבורי פותח בדיון בהתפרצות מחלת השפעת ותפוסת השיא בבתי חולים. ריטה שטרן מציגה כמה טיפים (לכל השנה) כיצד לשמר את מערכת החיסון חזקה.
image קיימות רבבות של דיאטות לכל מטרה. יש דיאטות להרזיה, דיאטות להשמנה (אל תתפלאו), דיאטות להורדת כולסטרול או סוכר ועוד רבות אחרות. אחד הסוגים של דיאטות היא דיאטה לניקוי הגוף. במאמר זה נעסוק בדיאטת לימונים.
image ביהדות בכלל ובחכמת הנסתר בעיקר מייחסים ערך רב לאותיות לשון הקודש המהוות סמלים רוחניים מוצפנים המגדירים במדויק את הכוחות הפועלים בבריאה המשתלשלים מעולמות עליונים ומתגלמים בעולם הזה.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה