מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל אריה

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הורוסקופ שבועי: 04.06.2016 - 29.05.2016

כוכבים ומזלות:
כיפת השמיים מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים נפטון וסטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 4.

ראשון עד שלישי: אתם מתלהבים משינוי מקצועי שיזמתם ומעורבים בתחום חדש שמרתק אתכם. הזוגיות עומדת למבחן. חשוב להקפיד על חלוקת סמכויות- יש גבול גם ל- 'ביחד', במיוחד בשבילכם. סיכמתם על כללים מסוימים כלשהם? קבעו גם לוחות זמנים. שמרו על האופציה - לחזור בכם. התעמקו קצת יותר. יש עולם שלם מתחת לפני השטח. מצד שני, אל תגזימו כדי שלא ייווצר רושם שאתם מנסים לדחוק מישהו החוצה. הרקיע מעודד תקופה המאופיינת בקלילות, חינניות וקסם אישי. הוא פורץ מחסומים שהכבידו על המופנמים שביניכם.

רביעי עד שבת: אתם נוהגים ביושר ובכנות כלפי אדם סמכותי ובעל השפעה, אולם יש לכם הרגשה שלא לגמרי מאמינים לכם. אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה מביכה כיוון שאין לכם הסברים מלאים. עליכם לנקוט בצעד דרסטי או לפחות להעלות לדיון את הספקות שיש לכם לגבי איכות התקשורת. הרקיע מבשר על תקופה בה הרגשנות עולה על גדותיה ומופיעה נטייה לתת אמון במילים חלקלקות ובהבטחות שאין עימן ממש.

רוח ונפש: בפתיחה נומרולוגית שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים, עלה בגורלכם המספר 14: המסר הוא - זה עתה קיבלתם ברכה מאות קדושה אשר הולידה שותפות פורייה ומפרה בין הכוח הזכרי לבין הכוח הנקבי.

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

עמוד זה נצפה ושותף 106572 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image ל"ג בעומר מהו? ל"ג בעומר הוא יום חגיגה של שמחה, אהבה ואחדות עם ישראל בהילולה וחגיגה עד אור הבוקר. מדוע אנו חוגגים את ל"ג בעומר?
image התינוק סובל מגזים? אל תתיאשו, כי יש מ ה ל ע ש ו ת ! ! !
image חוששים שיש עליכם עין הרע? לא יודעים מה לעשות? תמיר בן אשר על הדרך להסיר עין הרע דרך עופרת
image ישנן דרגות שונות של דיכאון לאחר לידה שהנפוצה בניהן נקראת "בלוז" ומתבטאת בדיכדוך קל המופיע מספר ימים לאחר הלידה. התופעה היתה מוכרת עוד בעולם העתיק ותוארה על ידי הרופאים היוונים גלנוס והיפוקרטס. היא זכתה לשם "קדחת החלב" משום שהופיעה בדרך כלל עם תחילת ההנקה.
image מזל טוב, בשעה טובה ומוצלחת נולדה לכם ילד מקסים, ויחד איתו נולד-זוג הורים. תשע חודשים מתכוננים לרגע הזה, אך שום דבר לא באמת מכין אותנו למציאות שמשתנה באחת, לתמיד. עצות מעשיות מעולם היוגה לאם אחרי לידה
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה