מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל אריה

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הורוסקופ שבועי: 07.12.2014 - 30.11.2014

כוכבים ומזלות: המערכת הקוסמית שוזרת את האנרגיות שלכם עם אלו של הכוכבים ונוס ומארס, ומעוררת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.

ראשון עד שלישי: אל תגזימו בדברנות. מבינים אתכם גם ככה, ומי שלא- אל תטרחו. המידע המיותר שאתם מפיצים עלול להוות אבן נגף בהמשך הדרך. יש לכם את היכולת לשלב בין ביטוי עצמי מספק ובין הקשבה לאחרים. הוסיפו לזה קצת אמון ותגלו שאתם הופכים למגנט חברתי במהירות רבה. אל תשכחו- אתם לא נמצאים פה לבד. שינוי בגישה שלכם כלפי בני המין השני יקדם אתכם במהירות למטרה שלכם. אל תהיו כה תובעניים.

רביעי עד שבת: צפויה נסיעה ארוכה. תוזמנו למפגש חברתי מעניין שלא כדאי לוותר עליו גם אם אתם עייפים מאוד. שמרו על איזון בין קשרים ישנים וחדשים. יש מי שרגיש מאוד לגבי שבבים של חיזורים עם אנשים אחרים. בשבילכם זה אולי כלום, אך הצד השני- נפגע. כדאי גם לבדוק את מושג הנאמנות וגם להפסיק לפחות בטווח הקצר את כול הקשרים ה-'ידידותיים' עד שהאווירה תירגע.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הלוויתן: המסר הוא –  כל צעד שאתם עושים במישור החומרי והמעשי, צריך להיות מאוזן על-ידי צעד נוסף במישור הרוחני והמיסטי.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


92304 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image כל אישה בהריון יודעת שהתזונה שלה חשובה מאוד בתקופת ההריון אך עליה להתחיל להתכונן להריון מספר חודשים קודם לכן. מהן ההכנות התזונתיות והנפשיות שכל אישה צריכה לעשות לפני כניסה להריון, ובמהלך ההריון.
image זימון אהבה לחיינו הינה משימה לא פשוטה. לעיתים אנו בעצמנו חוסמים את דרכינו ולעיתים אנו בררניים עד כדי מצב שעלול להגיע לתסכול עמוק וחוסר אונים. האם יש דרך להתגבר על המכשולים שאנו מציבים לעצמינו?
image קיימים צמחי מרפא העוזרים לטפל ולחסן נגד תחלואת חורף, אחד מהם הוא צמח הסמבוק
image פעמים רבות בחיינו, מקור פחדים וחששות שעוטפים אותנו הם רק במחשבות ואנו מעצימים אותם. קיראו את הסיפור ותוכלו ללמוד כיצד להתגבר על פחדים שמקיפים אותנו יום-יום... שעה-שעה.
image תטא הילינג ® היא טכניקה פשוטה ועוצמתית. אשר מלמדת להקשיב ולהבין מה תת המודע "מרגיש בשבילי" - מה בולם אותי מלהגיע לאן שאני רוצה ומאפשרת לי לכוון את עצמי למקום בו אני רוצה להיות, למקום בו ארגיש מאושר ובטוח בעצמי.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה