מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל אריה

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 05.10.2014 - 28.09.2014

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית שוזרת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס וסטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המעצימות את קשריכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 4.

ראשון עד שלישי: אתם סופגים עתה אנרגיה חמימה וההרגשה משתפרת. אתם מרגישים שהחיים מחייכים אליכם. תנו לדברים להתגלגל ואל תעשו החלטות גורליות. בניגוד למקובל לחשוב, רצינות ואחריות הן שתי תכונות שאתם דווקא מפריזים בערכן. זה לא אומר שעליכם לפרוק כל עול ולהשתולל אבל כדאי למצוא גם קצת זמן לעשות שטויות. למשל, להסיר את החליפה, לנעול את נעלי ההתעמלות ולצאת לפארק הסמוך.

רביעי עד שבת: יתכן ותיתקלו ביחס מתעלם מצד אנשים שאתם מחשיבים את דעותיהם. למרות שאתם יודעים לעשות הצגה של אדישים, למען האמת, העניין מאוד מפריע לכם. למרות העלבון ו-'חוסר הצדק', ההתייחסות שלכם צריכה להיות בפרופורציה. הזכירו לעצמכם שהמציאות כבר טפחה לא פעם על פניכם. פחות ציפיות- פחות אכזבות. זו תקופה פורייה ונפלאה עבור אלה מכם שתכננו את הרחבת המשפחה.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף חתול היערות: המסר הוא – אתם תצליחו לאסוף מידע על אודות יריביכם. אמת גדולה תתגלה לכם בחדרי חדרים. שם המשחק הוא סודיות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


88512 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image כללים חשובים לשמירה על גזרה חטובה וגוף בריא.
image נומרולוגיה הינה תורה עתיקת יומין המייחסת לכל מספר בחיינו אנרגיות ומשמעויות נסתרות. בעזרת הנומרולוגיה אנחנו יכולים לדעת מה צופן העתיד שלנו. בואו ללמוד כיצד זה עובד...
image אחד מצמחי המרפא החשוב והיעיל ביותר הוא צמח - הטיליה ה"אירופאית". זהו צמח שמשמש דורות לריפוי דלקת הסמפונות [ברונכיטיס] המלווה שיעול עם ליחה, והוכיח את יעילותו גם בסינוסיטיס, דלקות אוזניים וגרון.
image האם גם לכם קורה שאתם מתרגזים כשכל כמה דקות מופיע מקבץ אינסופי של פרסומות, אבל בה במידה אין כוח לקום מהספה ולעשות משהו מועיל בינתיים? אם כן, הנה כמה רעיונות שכדאי לזכור ולעשות כבר במקבץ הפרסומות הקרוב.
image האורה – סומא היא שילוב של צמחים ופרחים, גבישים ומינרלים, שמנים אתריים ועוצמת האנרגיה של הצבע בחיי היומיום – משמשת ככלי לריפוי ולחיזוק המודעות, השינוי והקבלה העצמית
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה