מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל אריה

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הורוסקופ שבועי: 01.02.2015 - 25.01.2014

כוכבים ומזלות: המערבולת הקוסמית יוצקת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מרקורי ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 7.

ראשון עד שלישי: אמנם נכון ש- יש לכם הצלחות בתחום העבודה ואתם גם יכולים להיות גאים בהישגים במישורים אחרים, אבל אתם לא מרוצים. איכשהו תמיד חסר לכם כסף ואתם מוצאים את עצמכם מתוסכלים. הפעם המיקוד הוא על בני משפחה שמלחיצים. הגיע הזמן לגלולת אסרטיביות. אדם שיש לכם עימו קשרי עבודה, מפטיר לעברכם מילים שאפשר להעניק להן פרשנויות רבות. במקום להתבשל על אש-נמוכה, כדאי שתבקשו ממנו להבהיר את דבריו.

רביעי עד שבת:
זה פרק זמן מתאים למפגשים על רקע חברתי, במיוחד עם בני המין השני. הפתיחות תאפשר לכם ליצור קשרים חדשים ומבטיחים. עליכם לשמור על מרחב אישי בו תוכלו לטפל ולהקדיש תשומת לב לעצמכם במסגרת פיתוח הקשב הפנימי. עזרו לאחרים אך לא על חשבון הזמן הפרטי שלכם. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית החמישי ומושפעים מן השמש. השילוב בין השניים מוליד זוהר, ברק, מלכותיות, הוד והדר.

רוח ונפש: בקריאת העתיד המתבססת על יסוד האש [שיטה העושה שימוש בלהבות אש של נרות דולקים] עלה בגורלכם מסר האומר: לא תוכלו להשביע את רצון כולם, השביעו את רצונכם שלכם לפחות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוזעמוד זה נצפה ושותף 95999 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image כולם מחפשים אהבה וחיזוקים חיוביים מהסביבה, אבל פעמים רבות כדי לזכות באהבה אנחנו מאבדים את עצמנו וגורמים דווקא לירידת הביטחון העצמי. כיצד לזכות באהבה ולהיות חזקים ומוצלחים. מדריך לפיתוח ביטחון עצמי
image האם כדי להיות איש מצליח ובעל השפעה אני חייב להיות מושחת ולדרוך על האנשים סביבי? דילמה זו קיימת בעולם כבר אלפי שנים – ותתפלאו לדעת שזה אפשרי!
image שוב הוא מוציא אותך מהכלים? שאלת את עצמך האם את מסוגלת לשחרר ולסמוך על הגבר שלך שיעזור במטלות הבית? מדריך לזוגיות מודרנית.
image השמנת יתר היא אחת מבעיות הבריאות השכיחות, המתסכלות, המסוכנות והקשות ביותר לטיפול בעולם המערבי. כאשר יותר אחוזים הולכים וגדלים של האוכלוסייה סובלים מהשמנת יתר והמגמה ממשיכה ומחריפה.טיפול נגד השמנת יתר ברפואה הסינית
image תחזית אסטרולוגית חודשית לכל גלגל המזלות. תחזית אסטרולוגית חודשית הכוללת מגוון תחומי חיים: זוגיות, אהבה, קריירה, כספים, הזדמנויות ועוד
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה