מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל אריה


הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הורוסקופ שבועי: 20.02.2016 - 14.02.2016

כוכבים ומזלות: המערכת הקוסמית שוזרת את האנרגיות שלכם באלו של הירח וכוכב נפטון, וטווה קורים נומרולוגיים המחברים אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 7.

ראשון עד שלישי:
תופעה קוסמית מיטיבה עם רעיונות הרפתקניים, אך תחושת המסירות והמחויבות שלכם גבוהה מהרגיל. אתם חשים מעין התעלות רוח מה שנותן לכם מוטיבציה וכוחות פנימיים לדבקות במשימות שלקחתם על עצמכם. התמקדו ואל תתנו לעצמכם לאבד את הראש. הזמנות לבילויים ליליים מאוחרים עלולות לפתות אתכם באופן מיוחד. ההחלטה הסופית היא שלכם. השיקול צריך לכלול מחשבה לגבי ימי המחרת.

רביעי עד שבת: יתכן מעבר דירה או שינוי מיקום העסק. מישהו מנסה לעבוד עליכם ומה שאתם צריכים זה לעמוד על המשמר ולא להשתכנע יותר מיד מהר מכל סיפור שמספרים לכם. יש שיפור אך הוא קורה לאט מידי, לטעמכם. התאזרו בסבלנות. בילוי משפחתי יפנה את תשומת ליבכם לנושא שהודחק לאחרונה ושוב עולה על הפרק. אתם נמצאים בגלגל המזלות במיקום קוטבי למזל דלי. זו הסיבה לכך שאתם צריכים לקיים הפריה הדדית עם בני מזל זה. הדברים שאתם צריכים ללמוד מהם קשורים בגישה עממית אל הסובב אתכם, כלומר בלי פוזה.

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים ששמה GOLDEN DAWN TAROT DECK עלה בגורלכם קלף אלת המזל: הקלף מבשר על הצלחה שהיא הודות לקרמה שלכם ושאין לה כל קשר עם תכנון כלשהו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז

עמוד זה נצפה ושותף 105138 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image מהו האושר? האם כל אחד מאושר? אני רואה את השכן שלי מאושר, כל יום חג אצלו ואילו אני אינני מאושר בכלל, מה לא בסדר איתי?
image בוקר אחד התעוררת וגילית שבנך בן ה- 10 הפך להיות ילד מפונק תלותי וחסר עצמאות. לפני שאת נואשת ומדמיינת אותו כך גם בהמשך. דעי, שתמיד ניתן לשנות זאת. בכתבה זו אביא מספר דרכים לחינוך לעצמאות.
image כיצד מכינים הורוסקופ יומי, תחזית אסטרולוגית ומה ההשפעה של כוכבי השמיים על מהלך חיינו.
image "סהרוריות" – או כפי שאנחנו נוהגים לכנות אותה "מחלת ירח", היא הפרעת שינה בה מתבטאת פעילות שלרוב מעידה על ערנות אבל מתבצעת תוך כדי שינה.
image מהי נומרולוגיה וכיצד אנחנו יכולים להבין מה הגורל שלנו על פי תאריך לידה והשם שלנו. כל מה שצריך לדעת לפני שפונים לנומרולוג או לנומרולוגית.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה