מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל אריה

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 31.08.2014 - 24.08.2014

כוכבים ומזלות: המערכת הפלנטארית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 7.

ראשון עד שלישי: גורם מפריע מתחת לפני השטח גורם למתיחות בין בני המשפחה. עליכם לדון בעניין ולהגיע לפשרה שתתקבל על דעת כולם. מערכת יחסים חמה ותומכת מסיעת לכם להחליט בנושא חשוב שמגיע לנקודת הכרעה, בתחום הקריירה. יש צורך להפריד ולהבחין בין עיקר וטפל ואם קשה לכם לעשות זאת לבד, מוטב להתייעץ עם איש מקצוע. פרשייה שאתם מלבטים בה זורמת אל סיום מוצלח המכניס את הדברים אל תוך נתיב מרנין.

רביעי עד שבת: דלת חדשה שנפתחת מעירה בכם חלומות רדומים. הגשמת שאיפות אישיות עשויה להיות אפשרית עכשיו, יותר מכל זמן אחר. רעיונות ויוזמה של אדם קרוב יכולים לעזור לכם בכיוון זה. נחוץ שינוי תדמית כדי לאפשר מעבר למימד אחר בחיים. הוכיחו את כישוריכם על ידי הכנת 'שיעורי בית' אך אל תחשפו מידע רב מידי. אנרגיות טובות שמורות עבורכם בערבים ובלילות. עולם הנסתר פותח בפניכם את שעריו. הסתייעו באינטואיציה שלכם.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים בעלי אוריינטאציה אסטרולוגית, עלה בגורלכם קלף ירח במזל בתולה: הקלף רומז על עולם רגשות יציב, אך גם על כזה שהוא ביקורתי ושואף לפרפקציוניזם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


86568 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image כולנו יודעים שלנצח אותנו אי אפשר... אנחנו עם מיוחד. אבל בכל זאת... מה אפשר לעשות כדי להפחית את המתח, החרדות ולהצליח להתגבר על המועקות והדאגות.
image התינוק סובל מגזים? אל תתיאשו, כי יש מ ה ל ע ש ו ת ! ! !
image האם אסטרולוגיה יכולה לחזות את העתיד? על פי המאמינים הרבים התשובה היא: כן. כיצד ניתן לצפות ולחזות את העתיד על פי הכוכבים.
image פרחי באך יכולים לעזור לנו כהורים, לתפקד נכון וטוב יותר. בואו נלמד איך ניתן להיעזר בתמציות פרחי באך ונהיה הורים טובים יותר.
image לכולנו רצון משותף, עור חלק ונטול כתמים. אך לא כולם מתברכים בזו הברכה, יש כאלה שסובלים מהיפר פיגמנטציה. אמנם הבעיה בעיקרה קוסמטית ולא רפואית אך היא מטרידה ומתסכלת ובל נזלזל בה.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה