מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל אריה

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 03.08.2014 - 27.07.2014

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות של השמש יחד עם אלו של הירח וכוכב מארס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9.

ראשון עד שלישי: אתם לא ממש מפרגנים לעצמכם. פתאום נתקפתם רגשי אשמה ונראה שאתם מתייסרים בנקיפות מצפון. החיים האמיתיים מתחילים במקום בו נגמרים הרגשות השליליים שאתם ממציאים לעצמכם כדי להימנע מפעולה קונקרטית. בשלב הנוכחי חשוב שתקפידו על ראש נקי והגיון בריא ופשוט תמשיכו לעשות את מה שהחלטתם. צפויה לכם הצלחה בנושא המכיל שני מרכיבים המנוגדים זה לזה.

רביעי עד שבת: אין שום קשר בין התסכולים שלכם בתחום החברתי ובין התנהגותכם בבית. אתם מנסים לתרץ לעצמכם שיש השפעה ישירה בין הדברים ולהצדיק התנהגות לא נאותה. רצוי שתנסו להירגע ולקחת את העניינים בידיים. אם תעשו זאת - צפויות לכם הפתעות נעימות. יש לצאת מהבית לבילויים. הרקיע מייצג תקופה בה יש להעניק עדיפות לעניינים חומריים, ואילו את הנושאים העוסקים ברוחניות – מומלץ לדחות לפעם אחרת.

רוח ונפש: להסרת עין-הרע ולביטול אנרגיות שליליות, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק נ"ה בתהילים המתחיל במילים: "האזינה השם תפילתי – ואל תתעלם מתחינתי".

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


84812 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image למה זה קורה ומה אפשר לעשות כדי לתקן?
image סקרנים לגבי שאלה ספציפית שעולה במחשבתכם?... בעוד שמפת הלידה באסטרולוגיה יכולה לנבא תהליכים עתידיים וצמתים בחיים, מפת השאלה עשויה לספק לכם תשובה עניינית על שאלה מסוימת עפ"י השעה והמקום בו נשאלה.
image קנדידה היא סוג של פטריית שמר השוכנת במערכת העיכול שלנו מיום היוולדנו ואנו חיים עמה בשלום עד אשר מסיבה כלשהי מופר האיזון בין החיידקים "הטובים" לבין "הרעים" אשר מצויים במעיים.
image מזונות מומלצים בתקופות מתח וחרדה ולא רק.
image אם לא נולדת אופטימי, אם במשפחה שלך לא היו אופטימים, אם מציאות חייך לא תמיד מעוררת אופטימיות, אפשר וכדאי לעשות אימון אישי לאופטימיות.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה