מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפלים


 

 

האתר של מישל בוקובזה

 
יעוץ אישי English יצירת קשר מישל חוזה סדנאות חווייתיות סדנאות אבחון על מישל

הסדנאות הין בני 12-15 מפגשים בני שעתיים-שלוש שעות כל אחד בתחומים שונים ומגוונים. הסדנאות משלבות לימוד תאורטי חווייתי תוך התנסות מעשית.

ארט-תרפיה

האט-תרפיה פותחת בפנינו אופקים רחבים ובחירה של הבנה וריפוי.
פרוש המילה המורכבת משני מילים: ארט - אומנות, יצירתיות CREATIVITY , התתחות של מקור בתת מודע, פעולה ותוצאה ותרפיה - ריפוי.
אומנות או יצירתיות מאפשרת לשחרר דרך היצירה משהו חדש או ידוע ולשפר מהעומקים ולצאת על ידי צורה כל שהיא. זאת צורת הבעה פשוטה ומקובלת משכבר הימים.
ביצירתיות מושקעים לא רק כישרון, אלא סובלנות ועבודה. אלו מעלים רגשות, עליזות, אושר, פחד ומחשבות. בזמן פעילות אומנותיתהאדם הופך עצמו לרגע ומתמזג לתוך היצירה. החיבור עם ההארה או חיבור עם הנשמה, כך נוכל לשאול.
ארט-תרפיה היא טכניקה שמנתחת את כל הנקודות המשותפות ומוציאה תשובות על בעיות עמוקות כי המשיכה שסוחבת אותנו מאפשרת להתגלמות של הצד האפל כמו בצד החלימה.
הארט-תרפיה נחשבת לתהליך המאפשר התקדמות של היווצרות. הביטוי מקל והיצירתיות משנה.
הארט- תרפיה מופיעה בכמה תחומים:
1. ציור ופואמות.
2. פיסול.
3. צילום.
4. תאטרון.
5. ריקוד.
הציור: יכול לספר סיפור, לשחרר רגשות, לתת מקום לביטוי.
הפיסול: מאפשר לתת גוף לחומר, לפגוש את הגוף ה - REAL, משחק של בניה, הריסה ובריאה (בורא עבודה עליונה).
הצילום: המבט הוא החי, הצלם מסתתר מאחורי המקלט. הצילום הוא משחק עם מרחב, זמן, זהו דימוי המעלה חושים עמוקים כי האדם רואה את כפילותו ובאפל את צילו.
תאטרון: וויילד אמר: "תנו לו מסיכה והוא יגיד לכם את האמת". האדם נכנס לתפקיד בו התנועות, המבטים מגלים על ידו התפתחות של המשחק, זהות או לגיטימציה לקונפליקטים, פחדים, לשאיפות שלו. כאן הוא משתמש בנוסף לכל בצלילים של קולו.
ריקוד: התנועה מהווה תהליך של התחברות פיזית ונפשית, הגוף הפיזי הופך להיות יחידה. זהו סוג של תקשורת לא מילולית מעוררת על ידי תנועות, אנרגיה הזורמת בנו בשיתוף פעולה עם הזזת הגוף, קול ושיתוף פעולה עם קבוצה וקשר עם האדמה.
הארט-תרפיה באה להגיד לנו מה לעשות, להדריך, להוביל, לאפשר לאדם להתקדם עם התערבות מינימלית. רק לעורר אותו לשנות את התנאים על ידי התגלמות דרך פרושים של אומנות בזכות ה"כלי" (ציור, פיסול וכו') שני הצדדים, התרפיסט והאדם, מתקשרים דרך ובונים מציאות. זאת "בניית במה של דמויות לא מציאותיות דרך העצמי על ידי צורות אומנותיות. זה מסלול של שינוי מלא, כיוון שבמקור הכאבים, האלימות, השגיונות לקחת את המחסומים של הקשיים הפנימיים ולשנותם כדי להתקדם ולהתחזק.
היא מאפשרת לאדם להבין שעל ידי התקדמותה היא מתחברת לגורלה האישי שלה. התרפיה היא אומנות של השתנות של העצמי, זו יציאה למטרה יצירתית מחודשת.
המטרה של הארט-תרפיה היא ראיה דמיונית של האני. התפתחותה, ההתקדמות של העצמי אל המרכז ולא אל העבר. המטרה היא לשים את האדם עצמו במרכז, תנאי ראשוני לקבלת האחר.
כל הנסיון של מישל בא מרקע של הוראה בתחום האומנות ולציור.

דיומנסיה

הדיומנסיה מאפשרת לנו להיכנס לעומק התת-מודע ולעבור מסע פנימי מרתק בזכות הסימבוליקה העשירה. הסימבוליקה מאפשרת לנו להתקרב לעולמות המטה-פיזיים והפילוסופיים, ובכך חושפת בפנינו סודות אישיים והכרות עם ההבנה הפנימית של האדם.
מטרת הדיומנסיה
הדיומנסיה מאפשרת לאדם להבין ולנתח דברים שהוא חווה מידי יום כגון:
לחצים, ריחוק, חוסר תקשורת, פחדים, כעסים וכדומה. כמו-כן, היא מכוונת ומציעה דרכים לפתרון.
נשמת האדם ספגה במשך זמן רב ובמשך גילגולים רבים חוויות שונות, בחלקן נעימות ובחלקן לא נעימות. הדיומנסיה היא התגלמות של הנשמה של אותו אדם, ולכן היא מאפשרת לנו לגלות את המידע הזה. המידע וההתגלות, יכניסו לחייכם אור ויאפשר לכם להתקדם ולהתפתח הן בתחום האישי והן בתחום הרוחני.
בעזרת הדיומנסיה תוכלו לקבל תשובות ישירות לשאלות ובעיות אמיתיות.

 יצירת קשר

יעוץ אישי

* * *

 


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח