מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפלים


 

האתר של מישל בוקובזה

 
יעוץ אישי English יצירת קשר מישל חוזה סדנאות חווייתיות סדנאות אבחון על מישל

 

מישל חוזה לאיל קיציס

מישל בוקובזה, מתקשרת וקוראת בכף היד ובקלפים, נותנת ייעוץ אישי ומקיימת סדנאות בתחומים אלו.במפגש שנערך לפני מספר שנים !!! עם אייל קיציס המגיש בערוץ 2 את חלומות בהקיציס ואת חיים משוגעים, היא מניחה גוש קוורץ על מצחה, עוצמת עיניה, קוראת לישויות המסייעות ואומרת: הצלחתך תבוא בשני תחומים שבעתיד יווצר חיבור בינהם. שניהם יגדלו ויפרחו וזה רק ענין של זמן עד שיתחברו. יש המון אור והצלחה סביבך.

עצתי: לך באטיות, בהדרגה, ושקול כל צעד. אתה זקוק לקהל, ממנו אתה שואב את כוחך.
בוקובזה שואלת: למה אני רואה במה ומיקרופון ביד?
קיציס: כי פעם עשיתי מופעי סטנד אפ.

בוקובזה:הרגשת אז קצת טובע, אבל העשייה הזו נתנה לך את הכוח להמשיך הלאה. יש לך קונפליקט לא פתור בנושא מסוים. משהו שאתה משתדל לא לגעת בו. זה קשור ברגש. יש שתי דמויות שעוזרות לך לאורך הדרך.

קיציס: מהם שני הכוונים שהזכרת קודם?

בוקובזה: באחד אתה מול אנשים ובזה תצליח בגדול.הכוון השני עוד לא ברור. יש לך נטיה לתת לאחרים יותר מדי. הזהר שלא להגזים, כי יש מי שינצלו זאת נגדך.

קיציס: מיהן שתי הדמויות?

בוקובזה: אלה שתי נשים. כנראה שאחת זו אמא והשניה מעיין מדריכה שמובילה אותך בדרך. השנויים קורים אצלך בהדרגה. עומד לקרות לך משהו משמח מאוד, אבל אתה עסוק מדי בעצמך מכדי לשים לב. זה משהו גדול מאוד שבו תפגין את כל כישוריך ותוכיח יכולת עשייה מרשים. גם בתחום האישי עומד לקרות משהו מרגש. איזשהו איחוד או חיבור מאוד מיוחד. יש הרבה אורות ושמחה. יש כמה קנאים סביבך אבל זה לא נורא, הם לא יוכלו לשנות דבר.

מישל עוברת לכף ידו של אייל ולקלפים שערבב בינתיים, ואומרת: יש לך אינטואיציות חזקות ואתה פועל לפיהן.

קיציס: נכון מאוד.

בוקובזה: אתה דייקן מאוד. בכל תחום.

קיציס: נכון,ואני שונא אנשים שמאחרים.

בוקובזה: אתה רגיש מאוד.קל לפגוע בך ולחדור בעדך. אתה איש של מסגרות שצריך רגליים על הקרקע. עד שהיגעת להצלחה היססת המון, תימרנת בין תחומים שונים אבל ידעת בדיוק מה אתה רוצה. פוטנציאל ההצלחה שלך ענק. בילדותך היית קשור לבית, מגיל 16 ואילך, חשת צורך לפתח דרך משלך. היית זקוק למרחב שלך.
קיציס: זה יתכן. יש לי משפחה חמה ותומכת ותמיד עשיתי מה שרציתי בלא שכפו עלי דבר.
בוקובזה: אתה תמיד מוצא פתרון לכל בעיה. כרגע אתה נמצא במעין פסק זמן, כי אתה רוצה לשקול דברים. אתה בעל ידע כללי רב מאוד, חלקו אינטואיטיבי. אתה חייב להיות סבלני וסובלני, גם לאחרים, כי הכל ענין של זמן. באשר לכסף: אתה מפנטז על משהו ענק, ויהיה לך כסף ,אבל לא כמו שאתה מצפה. אתה ביקורתי מאוד כלפי עצמך והסובבים אותך בעבודה ושיפוטי מאוד, אולי בגלל איזו אכזבה, רגשית שהיתה לך בעבר
יש לך שאיפה להתקדם ולהגיע רחוק, אבל כדי שזה ילך טוב עליך להשתחרר מאותן חבילות מהעבר, שאתה לא פורק מעצמך. ברגע שזה יקרה, תגיע לשלמות עם עצמך, ואז תוכל לעשות יותר כסף. לא בכמות שאתה משלה את עצמך שיהיה-אבל בהחלט תעשה כסף.

----------------------------------

מישל עם חני נחמיאס

לפני מספר שנים פגשה מישל את חני נחמיאס, גם לה עשתה מישל אבחון אנרגטי וקראה לה בקפה. (תקציר מתוך "מיסטיקה", מעינה שנהר).

נחתנו על נחמיאס באחת התקופות העסוקות בחייה. את הפגישה עם מישל מראשון לציון היא דוחסת לשעה לחוצה ביותר.

מישל מכינה קפה ומניחה כמה קריסטלים על השולחן, כתגבור אנרגטי. עד שהקפה מתקרר היא מעבירה את כפות ידיה באיטיות סביב גופה של חני, נוגעת לא נוגעת. חני עוצמת עיניים ואומרת: "אני מרגישה גלים וחום באזור הראש".

"כבר עשיתי לך אבחון ביו-אנרגטי", מודיעה לה מישל. "יש לך שלוש נקודות בעייתיות בגב". חני מאשרת פריצת דיסק ומספרת על שתי חוליות נוספות חלשות.

אחרי שתיית הקפה, בעוד המשקע מתייבש בתחתית הספל, מישל פותחת לחני בקלפים.

"יש לך שאיפה להצליח והיכולות שלך פתוחות לפניך", אומרת לה בוקובזה. "את יכולה לעשות הכל, אבל קודם את צריכה לעשות ניקוי פנימי. להחליט בעצמך מה טוב ומה לא טוב בשבילך. השאיפה שלך להצלחה מתישה אותך". בוקובזה פותחת שלושה קלפי נוספים המאששים את ממצאיה: "את מנסה להילחם על דברים שכבר יש לך".

נחמיאס: " זו הפעם הראשונה בחיים שלי בה הדברים באים לי בקלות, מקצועית ואישית. מציעים לי תוכניות שלא חשבתי אפילו לבקש. זה כאילו זכיתי בפיס, אחר-כך בלוטו וגם נתנו לי אוסקר".

בוקובזה מתבקשת גם לפתוח קלפים לחיזוי הצלחת תוכנית הטלויזיה. "את נמצאת תחת השפעת כוכב טוב שמחייך אליך. את בתרקופה טובה כי עשית שינוי בחייך" (חני מאשרת). "יש התקדמות, אבל בפנים יש לחימה, פחדים עתיקים שאת מסתירה".

נחמיאס: דאגות כן, פחדים לא. גם בתקופות שהיו לי כל הסיבות לפחד, אף פעם לא פחדתי".

בתחתית הספל מסתמנת צללית של הר געש. " הכל מתפרץ אצלך החוצה עכשיו", מפרשת בוקובזה. "פרצת קדימה והצלחת תודות לכוח ההישרדות שלך. אני רואה כאן שאת תפוזה בין שני גלים. את זורמת על גל אחד, אבל נתפסת. המסר הוא שאת צריכה להזהר לא לטבוע בגלל ההצלחה. מישהו, אולי המורה הרוחני שלך, עוזר לך לצאת מהים".

ומילת אזהרה, מקרקעית הסל: "אל תסמכי על מה שיש לך, כי יש אנשים שמחכים לך בפינה. הנה, תראי את הפרצוף הכעסן הזה עם השפתיים העבות. אז לא לסמוך שיהיה טוב, אלא לעבוד כדי להצליח".

חני: "הבמאי צדי צרפתי יסכים איתך לכל מילה".

מישל: "בין ההגיון לכוח הרצון שלך נעצר משהו. השביל הזה מוציא אותך כמו שיצא ממים עמוקים. יש לך חושים בריאים ואינטואיציות טובות, תסמכי עליהם".
חני: "אני תמיד סומכת רק על עצמי".
בסיום המפגש מודה חני שהטיפול של מישל הזרים לה אנרגיות, ושהיא עכשיו יותר נינוחה. רק אז אנו שמים לב לכתובת על הטי-שירט הלבנה שלה: FREE YOUR MIND שום דבר לא מקרי בחיים...

 יצירת קשר

יעוץ אישי

* * *

 


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח