הורוסקופ שבועי: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם יופיטר לבין השמש וכוכב סטורן, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מתאים להתפייסות עם מישהו שלא ממש ברור לכם על מה ולמה רבתם. למרות שאתם עדיין כועסים אתם כבר לא זוכרים למה. הנטייה לחפש את הצדק המוחלט בכל אירוע- מיותרת וגורמת לרגשות תסכול לא רק אצלכם. עיתוי טוב ליציאה לבילוי עם חברים. ההרגשה הירודה מבחינה גופנית תשתפר במידה ותקפידו יותר על צורת אכילה מאוזנת.

רביעי עד שבת: אתם נעולים על עניין אחד מרכזי ומרבית תשומת הלב מכוונת לתחום זה. הכוונה היא לענייני הלב ולמרות שאתם מתמחים בהכחשות, ומנסים לשכנע את כל הסביבה שזה לא נכון- זה בהחלט נכון. אתם טועים ובגדול, חבל על ההשקעה ומוטב שתמשיכו הלאה. הצד השני כלל לא מעוניין ומערכת היחסים שנדמה לכם שרקמתם, הינה, ברובה- אשליה. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בתחומים המעניקים צורה למופשט, כגון: עיצוב ואדריכלות.

הגות פנימית: אושו לימד כי אין רוע בעולם, ממש כשם שאין בו חושך. אושו אמר כי הרוע הוא רק היעדר של הטוב, ממש כשם שהחושך הוא רק היעדר של האור.