הורוסקופ שבועי: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: הירח שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של השמש וכוכב סטורן, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4.

ראשון עד שלישי: קשר חדש למדי בעל אוריינטציה רומנטית, לא מתקדם בצורה שמתאימה לכם. אל תהססו לגלות את רגשותיכם האמיתיים, גם במחיר של ניתוק טוטלי. באמת שאין לכם כל כך הרבה מה להפסיד. הפגינו אסרטיביות ובכך תצליחו לשמור על עצמכם מפני פגיעה אפשרית וגם תציבו את עצמכם בעמדה הראויה לכם. הרקיע מבשר על תקופה בה יש לתעל את הדברים אל נתיב קונפורמי ושמרני, ולהימנע מסיכונים, הימורים וצעדים לא שקולים.

רביעי עד שבת: הרושם החיצוני שמעסיק אתכם במיוחד, יורד מן הפרק. אתם מגיעים לתובנה לגבי הצרכים הפנימיים שלכם. על החלטה לשינוי סדרי העדיפויות באופן משמעותי, עדיין מוקדם לדבר אולם אין ספק שחלה תזוזה. אל תכריזו הכרזות בומבסטיות טרם זמנן. עליכם להתמקד ולהחליט לאיזה כיוון אתם רוצים להתקדם. הקדישו זמן לחשוב על הסבה מקצועית. ייתכן שאתם חוששים לשווא מפני קריסתה של מערכת יחסים, מומלץ להציג שאלה ישירה לצד השני.

רוח ונפש: בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם מסר המבשר על תקופה בה מוטל עליכם להפגין נחישות ועוצמה, ואין מקום למהלכים עדינים המושפעים מעודף טאקט ודיפלומאטיות.