הורוסקופ שבועי: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין הירח לבין הכוכבים נפטון ומארס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 9.

ראשון עד שלישי: מילת המפתח לפרק זמן זה היא: וויתור. הרצון שלכם לשלוט ולהביע דעה על כל מה שזז יכולים להאיץ תהליכים של הרס ופגיעה במערכות רגישות, בעיקר בתחום האישי. מומלץ לקחת פסק זמן ולשקול האם המחיר שתשלמו בסופו של דבר-שווה את כל הבלגן שנוצר. שינוי גישה יחולל פלאים אצל בן/בת הזוג. אתם סופגים רעיונות שעשויים להוביל אתכם אל קריירה חדשה. העדיפו דרך ייחודית על פני זו השגרתית.

רביעי עד שבת: שמחת החיים חוזרת אליכם בגדול. למרות שהביטחון העצמי שלכם שברירי למדי, התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן ומגבירות את מפלס האופטימיות. אם נבחרתם מתוך מספר רב של מועמדים לביצוע פרויקט מעניין במיוחד, צפויה הצלחה. פגישה מוצלחת תניב הכנסה כספית ממקור מפתיע. טיפ: להיפתח לכול האפשרויות. הרקיע מעודד צורת חשיבה יציבה, מאורגנת, יסודית, קפדנית, יעילה ומסודרת.

רוח ונפש: אדם נאור אינו מתפעל משתקנים ואינו בז למפטפטים – הנאור רואה ללבב. אדם נאור יכול לנבא את אחריתו של דבר על-פי סימנים המופיעים בתחילתו.