הורוסקופ שבועי: 16.12.18-22.12.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של השמש וכוכב מרקורי, ומחולל תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 5.

ראשון עד שלישי: חוויה אינטימית משמעותית צפויה לכם בימים אלה. אורח החיים שלכם מושפע מידי אנשים אחרים בעלי יכולת מניפולטיבית. מתח מצטבר בעבודה. אל תכנסו לעימותים גלויים. שמרו על כל האופציות פתוחות. נכון, יש לכם בעיה שצריך לפתור. רוב הסיכויים שהעניין ייפתר במהלך הימים הקרובים. יש להגיב ללא שהיות למסמך או מכתב שיגיעו בדואר. אנרגיות ממוזלות מגיעות אליכם מילידי מזל מאזניים.

רביעי עד שבת: אתם מתוסכלים ויתכן שתבחרו לבלות את רוב פרק הזמן הזה במנוחה. כדאי לרדת לשורש הבעיה המטרידה אתכם ולהפסיק לטאטא דברים מתחת לשטיח. מחויבות אישית שמגבילה אתכם משפיעה עליכם לרעה. הרגישות הגבוהה, גם היא לא תורמת לבריאות הנפשית שלכם. לפני שאתם ממהרים להיעלב מאחרים, קחו נשימה עמוקה ותחליטו אם בכלל בא לכם להיות מושפעים מאותם אנשים ועד כמה יש להם חשיבות ממשית בחיים שלכם.

טיפ שבועי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגים, עלה בגורלכם קלף האמה: המסר הוא - אתם מגזימים בדיבורים והניסיון שלכם לקבל תשומת לב מגיע לממדים מוגזמים. חוסר הפרופורציה הזה נקלט על ידי אחרים ונתפס כמלאכותי משהו.