הורוסקופ שבועי: 07.07.19-13.07.19

כוכבים ומזלות: הירח שמייצג אתכם מקיים עתה קשרים קוסמיים עם הכוכבים מארס וונוס. התופעה מניבה תנודות נומרולוגיות שמחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 6.

ראשון עד שלישי: הראיה החודרת שלכם דווקא מקשה עליכם עכשיו, כי אתם לא מקבלים את ה'בולשיט' שאנשים אחרים מנסים 'למכור' לכם. הגיע הזמן לתת ביטוי למה שאתם באמת חושבים. התחושות הפנימיות לא טועות. הצביעות מקוממת אתכם ויתכן שבסופו של דבר, כשלא תצליחו להתאפק יותר- זה יקרה בצורת התפרצות קולנית, נסו להירגע. הרקיע רומז כי אתם צריכים להציב גבולות גם לאנשים המנסים לעורר את רחמיכם.

רביעי עד שבת: בימים אלה צפויה לכם אכזבה קלה כאשר אתם מגיעים באיחור ומפספסים אירועים שחיכיתם להם כבר מזמן. אתם מחפשים אתגרים ומנסים להימנע בכל מחיר ממצב של שעמום ושיגרה. היזהרו לא להיכנס למצבים לא נעימים. רוצים הרפתקאות? קחו טווח ביטחון ואל תסתכנו יתר על המידה. גלו זהירות גם בתחום הכספי. הרקיע רומז על כישרונות שצריך לפתח ולהפיק מהם תועלת.

רוח ונפש: בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות- מניפה ומספריים: המסרים הם – המניפה רומזת על פרשיית אהבים ואילו המספריים רומזים על מכשולים בדרך להגשמת אותה פרשייה.