הורוסקופ שבועי: 21.04.19-27.04.19

כוכבים ומזלות: הירח שמייצג אתכם מתחבר עתה עם האנרגיות של הכוכבים מארס וונוס. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות הנושאות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 6.

ראשון עד שלישי: מצב הרוח שלכם מתנדנד בין אושר עצום ובין עייפות שמביאה אתכם להתנהגות אימפולסיבית שפוגעת לעיתים. עזרה ושיתוף פעולה ישפרו את המצב מבחינה אובייקטיבית ובעיקר מבחינת ההרגשה. במהלך השבוע תידרשו להתחזק ולהביע נכונות למפגש חברתי. היוזמה תורגש כמו לחץ אבל בשלב מאוחר יותר תבינו שזה היה הצעד הנכון. טיפ: צפויה לכם הפתעה שתוכננה על ידי הסובבים אתכם לפני זמן רב. בדרך אל ההצלחה, יש להפעיל מרפקים ולהסיר את הכפפות, כרגע יש לכם מתחרים שאינם מבינים שפה אחרת.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים לא בכושר וההרגשה שלכם תשתפר פלאות אם תזוזו קצת מהמקום בו אתם רובצים. פעילות גופנית היא פתרון מצוין. אגב, בזוגיות אתם נוטים לוותר יותר מידי ואחר כך לצאת מתוסכלים. אז ככה, אל תתנו לאף אחד לפגוע לכם באגו גם אם אותו אדם באמת חשוב לכם. זה גובל באבסורד. אתם זקוקים מאוד לחיזוקים. נסו למצוא מקום בטוח בו תוכלו להתבטא. כאשר המזל מקיש בדלת, אין צורך בכסף רב – גם הימורים פעוטים עשויים להשתלם.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שישה גביעים: המסר הוא – משהו הקשור בילדים עומד להסב לכם הנאה רבה. במקביל, תיתכן פגישה עם אדם אשר לא התראתם עימו מזה זמן רב.