הורוסקופ שבועי: 20.10.19-26.10.19

כוכבים ומזלות: הרקיע צופן עבורכם אנרגיות המושתתות על היחסים שבין הירח שליטכם לבין הכוכבים ונוס ומרקורי. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות הקשורים למספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: בעיות ישנות צפות ועולות על פני השטח. אדם בעל שיעור קומה מציע לכם עזרה. אל תהססו אולם כדאי שתבררו, לפני הכל, מה הציפיות מכם. ידיד קרוב אותו אתם משתפים ברגשות שלכם ייתן לכם עצה מצוינת. עכשיו, מגיע הזמן ליישם את מה שאתם כבר יודעים. נסו לראות את היתרונות במצב הקיים ובמה שיש לכם. נסיעה חשובה באופק. קיימת אפשרות לשלב בין עסקים לבין תענוגות.

רביעי עד שבת: יש לכם מספר דילמות איתן אתם צריכים להתמודד בימים אלה ממש. הריחוק הרגשי שאתם מנסים ליצור כדי לגבור על הרגישות הגבוהה שלכם, לא ממש עוזר. עדיף להתמודד ולהתעמת עם המצב מאשר לברוח. אדם מרתק יבוא לעזרתכם במידה ותפנו לעזרה. אל תשחקו אותה גיבורים. אתם ממש זקוקים לליטוף ולחיבוק. הפנימו את המסר שלפיו הרגע בו נעשה אדם מודע לשגיאותיו ומחליט לפנות אל דרך חדשה, דומה במידה רבה לחציית נהר סוער וגועש.

מסר רוחני: תקשור בכרטיסי גורלות משגר אליכם המסר את הבא: תמיכה שאתם פוגשים על אם הדרך, עשויה להיות פיית המזל שלכם. ספונטאניות היא לא מילה גסה.