הורוסקופ שבועי: 16.12.18-22.12.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים ונוס ומרקורי, ומחולל תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: אדם קרוב ובעל יוזמה משפיע עליכם בצורה משמעותית. אתם מתחילים לחשוב בדרך שונה מהרגיל ונראה שהלוליינות המחשבתית ממריצה ונעימה לכם למדי. ההתנהגות שלכם תחת לחץ טובה יותר מהצפוי. כמו כן גוברים הסיכויים שלכם לרווחים כספיים. זאת בתנאי שתהיו מספיק ערניים להזדמנויות שנקרות בדרככם. זה הזמן להשקיע בטיפוח המראה וההופעה החיצונית. אין לחסוך כשמדובר במלתחה הפרטית שלכם.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן לא משהו. ה'ריצה' לאנשים שונים שייעצו לכם והשיחות המרתוניות עם חברים, לא יועילו להוריד את מפלס החרדה שתקפה אתכם עכשיו. מה שאתם זקוקים לו הוא לתפוס שקט ולחשוב בקור רוח על מה שקורה לכם בחיים. הזוגיות היא משהו שמטריד את מנוחתכם? אז במקום לנתח רצוי פשוט ליהנות ולזרום עם הדברים. אל תנסו לחנך אף אחד.

טיפ שבועי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגים, עלה בגורלכם קלף קו האינטואיציה: המסר הוא - אתם חשים לחץ מסוים בשל תלות לא נוחה של אדם קרוב אליכם, זאת בגין בעיות רגשיות. אתם לא מוצפים רצון לעזור- אך תחושת המחויבות לאותו אדם תעודד אתכם להושיט יד ולסייע.