הורוסקופ שבועי: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב מארס שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של הכוכבים פלוטו ויופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 3.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן של חשבון נפש. אתם מתלבטים בבעיה הקשורה לתחום החברתי- אישי ומחליטים לשנות כיוון בצורה דרסטית ובאותה הזדמנות לסגור חשבונות עם כמה אנשים. אין לכם במה להתבייש או להסס מתוך שיקולים שלא לפגוע באחרים. הגיע הזמן שתחשבו על עצמכם ועל האינטרסים האישיים שלכם. הרקיע מבשר על תקופה בה צפויה התנהגות קיצונית בכל התחומים, הן לחיוב והן לשלילה.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מבולבל במקצת. תחושה של קושי להתמקד ולהתרכז. כל זה בגלל שאתם פשוט עייפים מאוד מאירועי השבוע שחלף. יש לכם צורך להרגיש שהעניינים בשליטתכם וכיוון שהדבר נמנע מכם בכורח הנסיבות, אתם חשים אבודים במידה מסוימת. אל תיקחו את זה כל כך כבד. יש לכם את כל הסוף שבוע כדי להתאושש. צפויה לכם אהבה כנה וטהורה, אך גם כזו שאין להציב לה גבולות או סייגים.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הברבור: המסר הוא – הגיע הזמן שתסלחו לעצמכם. נראה כי הרהורי חרטה רק מעכירים את איכות חייכם. לא אתם בראתם את העולם, ועל-כן לא אתם צריכים לדאוג לו.