הורוסקופ שבועי: 07.07.19-13.07.19

כוכבים ומזלות: כוכב מארס שמייצג אתכם מקיים עתה קשרים קוסמיים עם הירח ועם כוכב יופיטר. התופעה מניבה תנודות נומרולוגיות שמחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 3.

ראשון עד שלישי: פרק זמן נעים עובר עליכם. את הימים הללו תבלו עם אנשים קרובים. יש מי שמנסה לעורר מחלוקת ישנה אך זה לא קורה בסופו של דבר. המערכת הזוגית בפריחה ואתם מוזמנים למצות את הרגע. מי שעדיין מחפש את בן/ת הזוג, יכול לפתוח את תקופת בקיץ בהרגשה טובה וברגל ימין. סיכוי גבוה למימוש הפוטנציאל הזוגי. הרקיע רומז כי אתם צריכים לנקוט יוזמה ולהנהיג את האנשים התולים בכם את תקוותיהם.

רביעי עד שבת: אינכם חשים שאתם ממש 'על הסוס' והדבר משפיע על כושר הריכוז ויכולת התפקוד. אל תעבירו על עצמכם ביקורת. גם ככה לא קל לכם. כדי להתרומם מהדכדוך שאתם חשים תצטרכו להפעיל את כל הכוחות העומדים לרשותכם. מכיוון שאתם עומדים על פרשת דרכים, מומלץ לא לקבל החלטות דרמטיות בתחום האהבה. טפלו קודם כול בבעיות הבוערות באמת.

רוח ונפש: בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות- שועל ומנורה: המסרים הם – השועל מייצג רכילות שתצטרכו להתמודד עימה ואילו המנורה מייצגת הארה רוחנית.