הורוסקופ שבועי: 21.04.19-27.04.19

כוכבים ומזלות: כוכב מארס שמייצג אתכם מתחבר עתה עם האנרגיות של הכוכבים פלוטו וסטורן. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות הנושאות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4.

ראשון עד שלישי: אתם חולמים על התנסויות חדשות וההזדמנות לא מאחרת להגיע. חוויות יוצאות דופן יתרחשו במהלך תחילת השבוע. קחו צ'אנס, האדרנלין יעשה לכם רק טוב. יש לכם רצון עז לצאת מהשגרה אז אין טעם לעצור. לכו על זה! צעד כזה יגרום לתחושת רעננות רצויה והתחדשות. בתחום היחסים נראה כי התקרבות מלאכותית מואצת עלולה להלחיץ את בת/ן הזוג, לכו לאט אבל בטוח. המסר הוא – אל תחששו מאנשים שאינם שבעי רצון מרעיונותיכם המקוריים. זה אומר שאתם לא צריכים לקחת ללב את מי שאינם יודעים לפרגן.

רביעי עד שבת: אתם מתקשים לזהות הזדמנויות של ממש וכך קורה שהחיים האישיים שלכם לא בשמיים. קפיאה על השמרים בתירוץ של זהירות, ממש לא עוזרת. זה משהו שחייב להיפסק. זה לא שאתם לא יודעים בתוך תוככם מה צריך לעשות. זה מין קטע של דחייה בגלל חוסר רצון להתמודד עם המציאות. זה לא קל אך הכרחי. מידע סודי שנמצא בידיכם, עשוי להביא תועלת למי מהסובבים אתכם.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הנחש: המסר הוא – אין די בתפניות קטנות שאתם מבצעים בחייכם. אם רצונכם בשינוי מהותי, תצטרכו להמר על התחדשות טוטאלית.