הורוסקופ שבועי: 20.10.19-26.10.19

כוכבים ומזלות: הרקיע צופן עבורכם אנרגיות המושתתות על היחסים שבין כוכבכם מארס לבין יסוד האש וכוכב יופיטר. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות הקשורים למספרים 9 ו – 3.


ראשון עד שלישי: עניינים רומנטיים תופסים את מלוא תשומת ליבכם. למרות היציבות בתחום אתם מנסים לשפר כל הזמן ולעיתים מוצאים את עצמכם יוצרים בעיות במקומות שהם לא קיימות. יתכן שאתם פועלים מתוך יצר הרס עצמי. אל תוותרו לעצמכם ותבחנו מה קורה בשטח. לא כדאי להחמיץ הזדמנות ראויה בגלל מצבי רוח חולפים. הזדמנויות חדשות מבשרות על חברים חדשים. מצד שני, אל תזניחו את אלה הוותיקים.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מעצבן. אתם קמים בבקרים עם הרגשה שיש לכם בשורה של ממש לעולם. למרות הנחישות והלהיטות שלכם, התגובות מהסביבה קרירות למדי, מה שדי עולה לכם על העצבים. במקום לכעוס על כל העולם, מוטב שתתרכזו בעצמכם. קחו זמן להתפנקות והקדישו משאבים פעילות ספורטיבית. הפנימו את המסר שלפיו אין להתחיל דברים חדשים ובעלי משמעות, כל עוד נמצא הוויכוח בעיצומו – יש ליישב אותו תחילה.


מסר רוחני: תקשור בכרטיסי גורלות משגר אליכם המסר את הבא: הדרכים נפתחות בפניכם עם מגע קסום של מזל, אך אל תהססו להכניס לתמונה יועץ חכם ובעל ניסיון.