הורוסקופ שבועי: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב מרקורי שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של הכוכבים נפטון ואוראנוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 22.

ראשון עד שלישי: הפסיביות והשמרנות בתחום הרומנטי מתחלפת. פגישה משמעותית תהפוך את הקערה על פיה ותפתח בפניכם לא מעט אפשרויות חדשות. על תקשו על עצמכם ועל האחרים על ידי סיבוך המצב מעבר לדרוש. יש קשיים אבל האינטלקט הבריא שלכם ישמש אתכם בדרך לפתרון. העיקר לא לפעול מתוך לחץ. צפויים להיווצר יחסים מיוחדים ביניכם לבין קרובי משפחה של אהובי לבכם. בעתיד תזדקקו לאשראי שאתם צוברים אצלם עכשיו.

רביעי עד שבת: לא קל לכם לנווט בין דרישות סותרות שמגיעות אליכם. אדם קרוב מגלה חוסר פתיחות וחוסר גמישות כלפי קצב החשיבה שלכם. הביקורת הסמויה גורמת לכם לירידה במצב הרוח, למרות שאתם בהחלט עושים מאמצים לקדם את האינטרסים שלכם. גם עכשיו אתם עסוקים בדיונים פנימיים לגבי תוכניות בעתיד, הרפו. קחו פרק זמן של חופש, יום אחד לפחות. צפויה התלבטות קשה בין שתי אפשרויות, אך הזמן שחולף אינו משחק לטובתכם.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה סינית ששמה אי-צ'ינג, עלה בגורלכם מסר אומר כי אל לכם לשגות באשליות שאינן הולמות את יכולותיכם ואת כישוריכם, אלא לפתח את אשר קיים בכם ממילא.