הורוסקופ שבועי: 21.04.19-27.04.19

כוכבים ומזלות: כוכב מרקורי שמייצג אתכם מתחבר עתה עם האנרגיות של הכוכבים מארס ויופיטר. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות הנושאות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 3.

ראשון עד שלישי: אין שום סיבה ממשית אבל מצב הרוח שלכם ירוד למדי. ירידה באנרגיות גורמת לכם להרגיש חולשה וחוסר רצון התמודד עם נושאים שעומדים על הפרק. אתם שומעים מידע קצת מרתיע על מישהו קרוב. ההחלטה כולה שלכם. יש לשקול מה תרצו לעשות בהמשך. מומלץ לשמור על הגיון בריא ולא להיסחף לפנטזיות. העניקו לאחרים את אשר אין לכם צורך בו, כך כולם ייצאו נשכרים.

רביעי עד שבת: כדאי לשקול היטב את המשך סוף השבוע. התחשבות בדעות של בני משפחה תהיה מחווה יפה ומוערכת אולם אינכם מוכנים עדיין לוותר לחלוטין על עצמאותכם. הבחירה האולטימטיבית תהיה בוודאי לחלק את פרק הזמן הזה בצורה שווה. סך הכול צפוי לכם בילוי מענג ומעניין וחבל יהיה לוותר על זה למען אחרים, עם כול הרצון הטוב. גם לכם מגיע. יכולים להגיע לפשרה? כדאי לנסות. העיתוי בשל לעיסוקים במישור הרוחני, גם תמורת נטישת החומריות.

רוח ונפש: בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפי טארוט עלה בגורלכם קלף מלך החרבות: הקלף מבשר על תקופה שופעת הרמוניה ואיזון. השאלות שהתלבטתם בהן יצטיירו לכם עתה בפרספקטיבה הרבה יותר מציאותית מבעבר.