הורוסקופ שבועי: 16.12.18-22.12.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים פלוטו וסטורן, ומחולל תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4.

ראשון עד שלישי: מומלץ שתעמדו על המשמר ותקפידו לשמור את האצבע על הדופק. יש מי שזומם התקדמות מאחורי גבכם ואולי גם על חשבונכם. הדרך להימנע מעימות היא לנסות ליזום שיתוף פעולה על בסיס אינטרסים משותפים. יחסי זוגיות עלולים להיות מושפעים מהמתח המצטבר. נסו לשמור על פרופורציות. צפויה לכם הצלחה בעקבות פנייה אל עולם הנסתר. כדאי לכם להרחיב את פעילותכם העסקית אל מעבר לכול אשר הכרתם עד כה.

רביעי עד שבת: צפויה התפתחות מרגשת בתחום הרומנטי. אתם מקבלים הצעה שאינכם יכולים ואינכם רוצים לסרב לה. קחו את המצב בקלילות עם חיוך גדול. על תהיו כבדים כל כך ואל תנסו לצפות את העתיד. פשוט לכו עם מה שקורה מכל הלב. אתם תגלו את התשובות בזמן הקרוב. בתחום המקצועי צפויה לכם הפתעה נעימה. חתימת הסכם או העלאה במשכורת בהחלט באה בחשבון בתקופה זו.

טיפ שבועי: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגים, עלה בגורלכם קלף אצבע אפולו: המסר הוא - אתם עלולים לגרום לעצמכם בעקיפין לתחושות פיסיות לא נעימות כתגובה פסיכוסומאטית. קחו צעד אחד אחורה. רק לאחר שיירגעו הרוחות תוכלו להסתכל על הדברים בראייה אחרת ורחבה יותר.