הורוסקופ שבועי: 07.07.19-13.07.19

כוכבים ומזלות: כוכב מרקורי שמייצג אתכם מקיים עתה קשרים קוסמיים עם הכוכבים פלוטו וסטורן. התופעה מניבה תנודות נומרולוגיות שמחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4.

ראשון עד שלישי: עומס רב נופל על כתפיכם ואתם לא ממש מסתדרים עם הרעיון של האצלת סמכויות לשאר בני המשפחה. צפויות התפתחויות חיוביות באווירה לאחר שתדרשו את היחס המגיע לכם. בקשר הרומנטי עליו שקדתם לאחרונה מתפתחות בעיות שלא קשורות אליכם. אל תנקטו עמדה לפני שאתם בטוחים, משום שאתם עלולים לפספס. הרקיע רומז כי הגיע הזמן להסיר את הכפפות ולהשיב ליריביכם מנה אחת אפיים.

רביעי עד שבת: צפוי שיפור יחסים עם אדם קרוב. התבוננות פנימית וניתוח המצב יעזרו לכם לא ליפול למלכודות דומות בעתיד. השאלה הגדולה היא האם אתם יכולים ללמוד לקח מהניסיונות של עצמכם. לעיתים קרובות העקשנות הגבוהה והביטחון המופרז שאתם תמיד צודקים הורסת כול חלקה טובה. חשוב לתרגל בצורה מודעת עליית מדרגה ברמת העצמאות האישית והתנתקות מהתלות באחרים.

רוח ונפש: בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות- מדרגות וטלסקופ: המסרים הם – המדרגות מייצגות קידום והטבות ואילו הטלסקופ קובע כי כדאי לכם להתבונן בחציה המלא של הכוס ולא בחיציה הריק.