הורוסקופ שבועי: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם מרקורי לבין הכוכבים ונוס ומארס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.

ראשון עד שלישי: אתם עוברים פרק זמן מעצבן בעקבות שיחה מרגיזה עם מישהו שבשמו מופיעה האות ל'. אותו אדם מנסה להעמיד את הדברים באור שמתאים לנקודת ההשקפה שלו. ייעוץ יכול לעזור במקרים שההשפעה עליכם מטרידה ומעיקה. צפוי שינוי במערכת הרגשית. התוצאות תלויות במידה רבה במאמץ שתהיו מוכנים להשקיע. אתם מוצפים באנרגיות יציבות גם אם הראש שלכם בכיוון הרפתקני. כדאי לתעל את הדברים אל תוך מסגרת.

רביעי עד שבת: אתם מתחברים לצדדים הרוחניים באישיותכם. אולי יהיה מי שלא ירצה לקבל את השינויים שמתרחשים בשטח. רק לאנשים הקרובים אליכם עליכם להסביר מה קורה. להפגין יכולת אסרטיביות אין פירושו של דבר לריב עם כולם או להתנצל על כל צעד ושעל. כדאי להגיד בנחת את מה שיש לכם. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בסגנון הרפתקני ועצמאי שלא ממש עושה חשבון לאחרים.

הגות פנימית: אני מלמד את עצמי לא להתרשם מתארים יוקרתיים ומסממנים חיצוניים. כאשר אני מתבונן באדם כלשהו, אני מנטרל אותו מכל סממן שעשוי להיות נרכש בכסף.