הורוסקופ שבועי: 20.10.19-26.10.19

כוכבים ומזלות: הרקיע צופן עבורכם אנרגיות המושתתות על היחסים שבין כוכבכם מרקורי לבין הכוכבים סטורן ואוראנוס. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות הקשורים למספרים 4 ו – 22.

ראשון עד שלישי: אופטימיות מוגזמת ומוקדמת עלולה לפנות את מקומה לאכזבה. החלטות פזיזות שהביאו אתכם לפעול בצורה שגויה, גורמות לכם למבוכה. יש לכם כמה רעיונות איך לצאת מהפלונטר שנוצר. לפני שאתם שוב פועלים, חשבו ושקלו היטב מה הכי כדאי לכם לעשות. אל תושפעו מדעות של אחרים. רק אתם יודעים את כל הפרטים הרלוונטיים. פיתוי גדול ניצב בדרככם. מצד שני, ייתכן שהוא בא לכם בדיוק בזמן.

רביעי עד שבת: ימים לא קלים עוברים עליכם. הסבלנות שלכם לא בשיא וכבר נמאס לכם להיענות לבעיות של אחרים. מה עוד שאתם ממש מעדיפים תמיד להיות במרכז העניינים. אז מה לעשות? בכול זאת, למרות הנסיבות, לעשות מאמץ ולא "לשלוף מהמותן". יש עוד אנשים שסובלים בסביבה וגם בהם צריכים להתחשב. נצלו את החוסן הפנימי שלכם לעזור לאחרים. הפנימו את המסר שלפיו אדם נאור רוכש את ניסיונו בתקופות של בכי, הצחוק מסמל את ניצחונו על החושך.

מסר רוחני: תקשור בכרטיסי גורלות משגר אליכם המסר את הבא: אל תראו באיש את רכושכם, כל אדם נולד בן חורין. הדברים מתמקדים דווקא באלה הקרובים לליבכם.